Esileht Ilu ja tervis Keisri armi peale tattoveering

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Keisri armi peale tattoveering

Postitas:

Ma küll uhke oma keisriarmi üle – nimelt see väike arm oli mu lapse elu päästmiseks ainuke variant.

Ohoh? Aga miks sa selle üle uhke oled?

Idioot.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:01; 26.04 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele lollpeale, kes Adidase triipudest pajatas: iga kord lõigatakse vana arm välja, triipe jääb üks.[/quote]

Sellisel juhul on Nike muidugi parem

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Olles armidega kokku puutunud, siis kindlasti vara – arm peaks enne vähemalt 18 kuud paranema (jah, see on asjatundjate ametlik seisukoht).

2. Kas sa imetad? Imetavatel emadel ei soovitata tätoveerimist, sest mh sisaldavad tindid toksiine ning tätoveerimise järgselt võib tekkida põletik.

3. Värske tätoveeringu hooldamine nõuab päris palju vaeva ja ettevaatlikust – pole just asi mida 6-kuuse beebi kõrvalt teha tahaks?

4. Kas sa plaanid veel lapsi saada? Kui jah, siis arvesta järgmise keisri võimalusega, mis tätoveeringu ära rikuks. Lisaks piirkonna venimine, mis samuti tätokat moonutab.

5. Armi ületätoveerimine ei pruugi olukorda sugugi ilusamaks teha, nagu mainitud, siis keisriarm paraneb vaevumärgatavaks, aga pole just palju tätoveerijaid, kes on piisavalt oskuslikud, et arm osavalt hajutada/ panna tunduma osana pildist vms.

6. Armi ületätoveerimisel võib see muutuda veel kõrgemaks kui enne.

7. Kui sa plaanid siiski selle tätoveeringu antud kohta teha, siis palun oota veel vähemalt aastake – värsketele armidele tätoveerimine lõpeb suure tõenäosusega põletiku ja paistetusega, pluss on tõenäoliselt VÄGA! valus, mul endal on samuti ühel armil tätoveering ja see oli palju valusam kui tavaline. Lisaks on vanemad armid oluliselt heledamad ja neid on lihtsam katta. Kui otsustad seda siiski teha, siis pöördu kindlasti meistri poole, kellel on armidega kogemusi. Pluss, kui sul tekib sinna piirkonda ikka väga hull arm, siis võib tegu olla ka sinu iseärasusega tolles piirkonnas & tätoveeringud võivad samuti su nahka seal piirkonnas armistada, mul endal juhtus nt ribidele tätoveerides niimoodi – ääred jäid hägused ja nahk on tuntavalt mügarlik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuhu küll sa selle tatoveeringu teha tahad? Mul on olnud 2 erakorralist keisrit, 2 aastat ja 4 aastat tagasi, armi pean ikka otsima ja see on nii all kubemes, et sinna tatoveering teha oleks… khm… pigem maitsetu. Ka parima tahtmise juures pole teda ei bikiinide ega stringidega näha. Anna 2 aastat ja kui siis tunned, et tahad sümboolse tatoveeringu kubemele teha, noh, lapse auks või nii, siis lase käia.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutas, et vana keisriarm lõigatakse välja… Jutuks hea küll, aga teoorias on mul ilusti kolm armi reas. No ok kaks, aga üks on ühest otsast kaherealine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutas, et vana keisriarm lõigatakse välja… Jutuks hea küll, aga teoorias on mul ilusti kolm armi reas. No ok kaks, aga üks on ühest otsast kaherealine.

Ilma lingita on see jutt vaid sinu teooria ja väljamõeldis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:56; 27.04 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi tee.
Midagi silmatorkavat mis ka rannas näha.
Huvi korral hea mainida mille pärast. Meestele ka infoks,et asi tihkem ja venimata veel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei tea, kuhu küll sa selle tatoveeringu teha tahad? Mul on olnud 2 erakorralist keisrit, 2 aastat ja 4 aastat tagasi, armi pean ikka otsima ja see on nii all kubemes, et sinna tatoveering teha oleks… khm… pigem maitsetu. Ka parima tahtmise juures pole teda ei bikiinide ega stringidega näha. Anna 2 aastat ja kui siis tunned, et tahad sümboolse tatoveeringu kubemele teha, noh, lapse auks või nii, siis lase käia.

Mismoodi saab keisriarm kubemes olla? Ma saaks veel aru, kui sa ütleks häbemes …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks keisriarm ongi nagu tätoveering, minuarust on see nii ilus märk lapse sünnist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolme keisriga saab adidase logo.

Kuidaspidi sinu arust seda keisrit tehakse, püstise lõikega või?

Tehakse nii pikuti, kui püstipidi. Mul on suur ja märgatav püstine keisriarm. Naabervoodis olevale emmele tehti horisontaalne arm. Kui küsisin, et miks mulle selline kole arm lõigati, ütlesid arstid, et see oli nii minu kui lapse elu ja tervise pärast vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tehtigi kõik püstise ja päris pika armiga, aga nüüd peaaegu alati horisontaallõikega ja hästi madalal. Püstiselt on kirurgil tegelikult lihtsam lõigata, sest kõhulihaste vahelt lõigatakse samuti pikuti, mitte risti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:46; 29.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Ilu ja tervis Keisri armi peale tattoveering