Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Keisriarmi valu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Keisriarmi valu

Postitas:

Küsimus et kellel varem keiser olnud ja nüüd uut last ootamas, kas on normaalne kui arm valusaks muutub? Nagu selline sinika valu kui püksid pihta nt lähvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas rasedus ja ega teise lapsega arm kül ei valutanud, hetkel rasdedust peaaegu 18 nädalat ja praegu ei valuta ka midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei valuta ka midagi. Keiser oli küll 6 aastat tagasi ja praegu rasedust 21 nädalat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 keisrit olnud, kolmanda ootel- ei valuta midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul on 2 keisrit olnud.
Arm on ikka tunda andnud, esimesel korral oli valu pigem armi otstes, venimise valu… teisel korral oli kogu armi piirkond üsna hell ja valu tuli siis, kui laps intensiivselt liigutas seal piirkonnas.
Ilmselt on tõde kuskil vahepeal, et mingi valu on loomulik- armkude ei veni ja kuskilt peab järele andma. Pidev terav valu aga kindlasti hea märk ei ole ja seetõttu peaks katsuma oma valu analüüsida, eriti raseduse lõpupoole.
Mina kandsin pärast esimest üle kuni 42+2 ja 3 päeva sünnitegevuse kestel arm ei andnud tunda. Samuti pärast teist, kui oli loomulik sünnitus, mis kestis 21,5 h, ei andnud arm sünnituse jooksul tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid vahepeal päris tugevad armivalud. Arst saatis UH-sse armi paksust mõõtma. Selgus, et ühelt poolt on arm õhem (just sealt, kust valutab). Nüüd käin iga kuu kontrollis, kus hinnatakse armi olukorda. Selle järgi otsustatakse, kas tuleb 100% keiser või lubatakse ise sünnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nojah Tartus ei mõõdeta armi (kui pole vahepeal hakatud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul oli sama asi. Esimene oli erakorraline keiser (2,7 a tagasi) ja teise ootamise ajal tundsin ühes kohas armivalu. Tehti komisjon ja UH-s nägid kaks arsti, et arm sealt valutamise koha pealt kriitiliselt õhuke. Tehti teine ka kahjuks keiser, plaaniline see kord siis.

Et ühesõnaga võib armi valutamine ka natuke halb asi olla. Lase kindlasti korralikult tähtaja lõpupoole arm üle vaadata. Mul oli komisjon 27-ndal rasedusnädalal Pelgus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe üldse ei tahaks keisrit uuesti, minu jaoks oli see valu nii vastik et siiamaani hakkab paha sellele mõeldes. Õnneks mu ämmakas ütles et neil kombeks pigem paar nädalat varem esilekutsuda kui et õigel ajal keiser teha. Loodan et ei ole väga hullu, aga eks pean rääkima arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Keisriarmi valu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.