Esileht Ilu ja tervis Keisrilõikest paranemine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Keisrilõikest paranemine

Postitas:

Tere

Keisrilõikest on möödas kuu. Veritsust muidu ei ole, ainult määrib veel aga laupäeva õhtul tekkis veritsus ja tuli ka natuke suurem vereklimp. Pühapäeva hommikuks oli veritsus kadunud ja ainult määrimine. Nüüd Esmaspäeva õhtul sama asi: veritsus ja siis tuli vereklimp, mis oli aga nii 2-3 cm suurune. Teisipäeva hommikuks jälle veritsus kadunud.

Oskab keegi kommenteerida, kas see ok või peaks kiiremas korras arstile pöörduma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:23; 31.05 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks normaalne olema.Emakas seest kurruline ja siis vahel vabaneb sealt verd mis kurrus peidus olnud. Kui veri värske nagu haavast lõigatud siis tuleks arstile minna. Keisrist paranemine võtab aega. Tasapisi läheb paremaks. Head paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina märkasin erinevust vereerituses sellega seoses, kui aktiivne füüsiliselt olin olnud. Kui olin suurema osa päevast rahulikult, siis vereeritust nagu polndki. Kui aga tuli mõni füüsiliselt aktiivne päev, siis oli ka verd rohkem. Sünnitusmajas öeldi, et niikaua, kui veri on selline tumedam nö \”päevade vere\” sarnane, pole probleemi ja kõik on normis. Kontrolli peaks minema siis, kui tuleb sellist heledat värsket haavaverd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulid vereklimbid haiglas olles, aga see oli sellepärast, et pidin 24h intensiivis olema ja pärast tõustes tulidki.
Kodus olles oli samamoodi nagu eelmisel kägul. Kui rohkem pingutasin või tõstsin poekotti vms, siis tuli ka verd.
Minul määris kaks kuud kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 19:03; 31.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna jälle sama teema :S Hakkas veritsema ja siis tulid vereklimbid. Veri nagu oleks hele aga ma ei tea ka :S Klimbid on tumedad. Pingutanud nagu pole, olen terve päev kodus olnud lapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:23; 31.05 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumedad klimbid on vana veri, mis on sisse jäänud.
Kui ikka väga muretsed, siis helista oma arstile või mine käi erakorralises ära.
Parem karta, kui kahetseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 19:03; 31.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Keisrilõikest paranemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.