Esileht Rasestumine ja lapse ootamine keisrilõikest tuharaseisu tõttu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: keisrilõikest tuharaseisu tõttu

Postitas:

Kellel esimene laps on sündinud keiserlõikega tuharseisu tõttu, kas järgmine(järgmised) on keeranud ennast ise ilusti peaseisu? Või on enamustel järgmiste lastega sama probleem?
Mul oli esimene tuharaseisus ja ilmselt seetõttu, et emakas teise kujuga ja järgmised ka ilmselt ei mahu peaseisu. Samas praeguse lapsega 30 nödal jookseb ja kogu aeg kui arsti juures käin siis peaseisus. Huvitav kas jääbki seekord õigetpidi ikka..Kuidas teil kogemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul keeras teine ka juba 32 peaseisu ja siiani on nii püsinud, vaevalt enam ümber keerab. Mul nüüd 36 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Getttu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul keeras teine ka juba 32 peaseisu ja siiani on nii püsinud, vaevalt enam ümber keerab. Mul nüüd 36 nädalat.[/tsitaat]

mul esimene just 36 nädalal enda tuharseisu keeras. näis, mis seekord – viimati arstil käies oli tuharseisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps sündis ise tuharseisus, muud valikut mulle ei pakutudki ja kõik läks hästi. Teine ja kolmas laps keerasid ennast ilusti enne sündi peaseisu ja kõik oli hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endal ei tea, aga õel oli esimene tuharseisu tõttu keiser. Kaks järgmist sünnitas kenasti peaseisust ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul esimene oli tuharseisus ja sünnitasin ise, õnneks läks ka kõik hästi, rohkem ma endale ja lapsele sellist riski ei võtaks, aga see oligi 18a. tagasi 🙂 Teine sündis ilusasti peaseisus ja kolmas ka keeras 32-33näd. peaseisus, rasedust hetkel 35+ et tõenäoliselt nii jääbki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine keisrilõikest tuharaseisu tõttu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.