Esileht Sünnitus Keisrist möödas nädal -valu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Keisrist möödas nädal -valu

Postitas:

Keisrist möödas 10 päeva, lõikehaav horisontaalne, arm ise ok ei valuta hullult, kuid kõik mis jääb armist ülespoole väga valus. Isegi aluspüksi äär,mis pole väga pingul tekitab valutuike,kõhtu õrnalt silitades valu. Kes veel sama kogenud? Kas tõesti emaka kokkutõmbumine vöib kõhunaha valule nii tundlikuks teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine näita ennast emos/naistenõuandlas vms. Vabalt võib olla põletik emakas vms

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaka kokkutõmbe valud on teistsugused. Pigem avanemisvalude moodi. Kõhu vastu puutumine neid ei mõjuta. Kas polnud mitte nii, et mingi perioodi jooksul peale sünnitust võib probleemide korral tagasi minna samasse sünnitusmajja kus sünnitasid? Äkki tasuks end ette näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on alles nii vähe aega möödas, ma arvan, et see on okei. Mul oli ka tükk aega valus. Iga päevaga hakkas parem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kestsid kõhuvalud ikka 3-4 nädalat kindlasti. ja need polnud tingitud haavast endast, vaid füüsilisest sekkumiselt kõhuõõnde (kõhukatete liigutamine keisri ajal, lõiget tehakse ju ainult naha peale ja emakale, ülejäänud kihid lihtsalt “lükatakse laiali”). Pidi olema tavaline valu igasuguse kõhuõpetasiooni järel. Valu vastu aitas operatsioonijärgne bandaaz – oli vähem valus ennnast keerata, asendit muuta ja kõndida – fikseeris kõhtu. Näiteks Scudotexil on olemas rasedusjärgne bandaaz, mis sobib keisri järel, arst lubas selle panna juba haiglast välja kirjutamisel, kui niidid olid välja võetud ja haav üle vaadatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Keisrist möödas nädal -valu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.