Esileht Beebi ja mitmikud Kel kaksikud – kaalutõus rasedusega ja kõht

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kel kaksikud – kaalutõus rasedusega ja kõht

Postitas:
Kägu

Kui palju tuli kaksikuid oodates kaalu juurde ja kas II v III trimester? Kuidas taastumisega lood – kas keegi on pääsenud venitusarmidest ja saanud “vanasse” vormi?

Esimeste lastega kadusid lisandunud kilod kui võluväel (tänu imetamisele) ja ühtegi venitusarmi ei saanud. Olles nüüd tublisti vanem ja ka pontsakam usun et keha “best before” on pärast sünnitust jäädavalt läbi 😀  samuti hirm, et ei tule kahe lapse imetamisega hästi toime.

Netist leidsin väga vähe kogemusi teistelt kaksikute emadelt, olen väga tänulik muljete jagamise eest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju tuli kaksikuid oodates kaalu juurde ja kas II v III trimester? Kuidas taastumisega lood – kas keegi on pääsenud venitusarmidest ja saanud “vanasse” vormi?

Esimeste lastega kadusid lisandunud kilod kui võluväel (tänu imetamisele) ja ühtegi venitusarmi ei saanud. Olles nüüd tublisti vanem ja ka pontsakam usun et keha “best before” on pärast sünnitust jäädavalt läbi ???? samuti hirm, et ei tule kahe lapse imetamisega hästi toime.

Netist leidsin väga vähe kogemusi teistelt kaksikute emadelt, olen väga tänulik muljete jagamise eest.

Mul on praegu 33. nädal. Kaal tõusis 58 kg pealt 72 kg peale. Ilmselt viimase kuuga tuleb midagi veel juurde ka. On näha, et nabaneedi koht on punane ja sinna jääb arm, aga mujale kõhu peale ei ole veel arme tekkinud. Kaal on hetkel ainult kõhu arvelt tõusnud, mujalt ei ole keha pontšakamaks läinud. Võin pärast sünnitust uuesti muljetada 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed spndisid 32+2. Kokku tuli kaalu vähem kui esimese lapsega. Muidugi tarbisin miinimum koguses magusaid tooteid. Soovitan kanda bandaazi ja peale sünnitust kasutasin Scutodex vööd. Kõht tõmbas ilusti sisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kel kaksikud – kaalutõus rasedusega ja kõht