Esileht Sünnitus Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?

Postitas:
Kägu

Tere!
Kellel on teine sünnitus kiire olnud, kui kiire/pikk oli kolmas sünnitus?
Endal 2006a I sünnitus – 15h
2017a II sünnitus – kirja läks 3h esimesest valust,(väga väga valus oli viimane tund)
Nüüd varsti uus sünnitus on ja no hirm on. No äe on ka veidi hirmutanud, et võib väga kiire olla.
Kuigi ma ei ela haiglast kaugel, siis tuleb mul enne haigla minekut organiseerida väiksema lapse hoidmine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Anra

Mul 2009 oli esimene sünnitus esimesest valust 7,5 tundi ja 2014 teine 2,5 tundi. Nüüd täitsa muretsen, et kuidas kolmas, sest mul haiglasse 80 km.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene 30 tundi.
Teine u 1 tund (see oli küll turbosünnitus – napilt jõudsin haiglasse, laps oleks äärepealt juba vastuvõtus välja vupsanud).
Kolmas 8 tundi valutamist, ei mingit avanemist ja lõpuks tehti erakorraline keiser.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu esimene laps sündis 4 tunniga, teine 2,5 tunniga. Olin valmis kolmandat kodus või autos sünnitama, aga tema tulemine võttis kõige kauem aega. Pea 6 tundi siis.
Nii palju kui sama hirmuga netis sobrasin, leidsin, et kolmas sünnitus ongi selline ennustamatu “wildcard”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 8h15min,teine 5h1min,kolmas 7h49min,neljas sünnitus 26 minutid 😀 aga öeldi mida raskem laps seda parem mulle on 😀 ja kuna esiöekutsutud siis viimasega valusid(avamise omasi ma ei tundnud) need 26min mis olod pressid ja kogu lugu:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene oli 24h, teine 5h, kolmas 9h ja neljas 12h T-T-P-P

Please wait...
Postitas:
GerdaN

Minul esimene sünnitis kestis 18h ,teine 8h & kolmas 6h,33min
Esimene & teine tulid ise ja kolmas tuli esilekutsumisega

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väiksema lapse osas tee eelkokkulepe kellegagi, kes on vajadusel valmis sõitma sünnitusmaja juurde, et seal laps nö üle anda (et ise ei peaks seetõttu kauem sõitma. Mul ühel tuttvala läks teise lapsega just nii,et sünnitusmaja koridoris andsid lapse vanavanematele üle ja 30 minutit hiljem oli teine laps käes.

Kus mees on? Kui hoidjat ei õnnestu organiseerida, siis jääb laps mehega seniks.

Please wait...
Postitas:
Gucci

Mul oli esimene sünnitus kõik kokku 4h, teine 3,5h. Kardan ka seda kolmandat. Kas on veel kiirem või just vastupidi, piinarikas ja mega pikk 😀 Haiglani ca 50km.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.sünnitus 8h ja 5minutit,
2.sünnitus 1h ja 45minutit,
3.sünnitus 6h ja 20 minutit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. sünnitus oli 7,5 h
2. sünnituse aega ei teagi, sest tõsisem töö ja mõnevõrra valus algas alles presside saabudes. Haiglasse vastu võeti siis, kui avatust oli 4 cm ja sellest ajast lapse väljumiseni läks alla 5 tunni
3. sünnitus oli esilekutsumisega. 3 päeva kutsuti esile, viimasel päeval avati keskpäeva paiku veed, valusad tuhud algasid umbes 7 tundi enne lapse väljumist ja ikka jube valus oli, isegi esimesest valusam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. 2006a. Kutsuti esile 37 nädalal.Veed tehti lahti ja 37 minutit hiljem oli laps käes.
2. 2011 sündis 37 nädalal, öösel 01.30 tõusin valu peale üles.Haiglas olime 02.05, laps sündis 02.18
3. 2019 05.30 jõudsime haiglasse ja laps sündis 09.23

Please wait...
Postitas:
Kägu

1 laps 16 tundi, teine 2,5 tundi ja kolmas 1,20

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Umbes pool tundi, 3 pressi, lõige
2. Umbes tund aega, 3 pressi, paar õmblust
3. 2 tundi, 1 press. Haiglasse 4-se avatusega ja tunni pärast oli käes. Ämmakas ei jõudnud kindaidki kätte panna, et avatust katsuda. Aga haiglariided olid seljas ja KTG all käisin ka. Ainult allkiri ja varerõhk hiljem. Esimese kahega ei jõudnud riidest lahtigi võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.laps esimesest tuhust 2,5 h. esimene tund oli lebo, õrnad tuhud 10,9,8 minutiliste vahedega. Veed tulid haiglas pressidega. Pääsesin ühe pisi marrastusega
2. laps Sünnitus algas vete tulekuga, 10 minutit peale vete tulekut tuli esimene tuhu ja 34 minutit hiljem oli laps käes. Ise jäin täiesti terveks
3. laps Sünnitus algas vete tulekuga. Kuna oli alles 34. nädal siis hoiti tabladega tagasi, õnnestus see mingi 14 hsiis algasid tuhud. Läks 1,5 tundi, Kõige intensiivsem. Laps sündis nii, et presse ei tulnudki. Jäin taas täiesti terveks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. 8h
2. 31h
3. 8h
4. 1h15m
Õnneks rohkem lapsi ei plaani, viimane sünnitus oli nii kiire ja intensiivne, enam ei julge 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

esimene oli 28h
Teine oli 30h
kolmas oli 35h
neljas 3,5h

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. 12 tundi
2. 7 tundi
3. 45 minutit
4. 7 tundi

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina, selle teema autor.
kolmas sünnitus oli kardinaalselt erinev eelmistest. 3 ööpäeva olid mul intensiivsed ebaregulaarsed valud. Tulid väga tugevad valud 5 minuti tagant, siis pool h pausi, siis jälle paar valu, siis jälle tunnike pausi ja jälle mõni tugev valu. Käisin haiglas 2 x pakkumas enne ennast, aga ei olnud avanemist. Lõpuks kolmas öö samamoodi valutasin. tund ei midagi, siis järsku 2 väga tugevat valu, nii et pidi hingama ja ikka oigasin, siis jälle 30-45min vaikust. Lõpuks mees viis mu vägisi kl 3 ööse haiglasse uuesti. Seekord siis võeti vastu, avatust oli 5cm. aga jälle kadusid valud pea tunniks ja äe ütles ka, ei siin vist läheb väga väga pikalt.
kl 6 oli avatus jõudnud alles 7cm peale, ikka täiesti ebaregulaarsed valud. äe ütles et, tema vahetuse ajal ära ei sünni( kl 8 oli vahetus). istusin terve aja dušši all, kui järsku 20min enne 7 polnud valudel mitte üht vahet ja huilgasin dušši all ainult. äe jooksis kohale, et noh miiis? ütlesin, et tuleb, am reaalselt tunnen kuidas läbi surub, et press juba!
kähku jooksin puki peale, ei jõutudki kokku seda sünnituslauaks panna. äe abi jõudis ühe jala toe alla panna, teise jala võttis ise pihku ja äe püüdis lapse kinni 🙂 Selline tore lugu, oli meie kolmas poiss 🙂
edit: seekord ei saanud ka ühtki õmblust, kuigi poiss oli 55cm ja 4.3kg :D(esimene laps oli veel suurem)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahe esimese lapsega sain haiglas olla vaid 2 tundi ja laps käes. Kolmandaga kaks päeva haiglas esilekutsumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1) 2007 a. 6h
2) 2013 a. 6h 36 min
3) 2015 a. 2h 15 min (veed tilkkusid ja tekkis põletik. Kutsuti tilgaga esile ja alles siis tekkisid valud)
4) 2017 a. 1h 29 min (kõige suurem laps 3400g ja 50 cm) lõpp oli nii valus, et olin valust just kui “halvatud”
Ämmakas ütles, et kui veel lapse saame võiks mees mõnel koolitusel käia, kus juttu ka sünnituse vastu võtmisest. Järgmine võib tulla veel kiiremini, samas ei pruugi. Kunagi ei tea ju ette

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panen kirja sünnituse aktiivfaasid (st aja, kui olid tuntavad valud ja sain aru, et sünnitan):
1. laps: 2,5 tundi
2. laps: 7 tundi
3. laps: 30 minutit (ja lapsel kaalu 4,3 kg…)

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. 20 h

2. 32 h

3. 15 minutit esimesest valust- tegelekult siis pressist, mis algas unepealt (õnneks olin haiglas ja hommikul pidi algama esilekutsumine), kodus olles poleks vist kiirabi jõudud isegi kohale

4. Umbes 45 minutit tänu presse tagasihoidvatele ravimitele haiglas, sest pidi lapse ebasoodsa asendi tõttu tegema erakorralise keisri. Kui laps poleks olnud risti, oleks ta sündinud samuti ca 15 minutiga nagu eelmine ja tõenäoliselt poleks haiglasse jõudnudki. Seekord oli kiirabi kohal 5 minutiga! Olin arstilt saanud kiirsünnituse kohta juba juhtnöörid ja paberid rasedakaardi vahele, samuti Olin juhendatud, mida teha, kui sünnitan üksi ja kiirabi ei jõua.

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Sünnitus Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?