Esileht Sünnitus Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?

Postitas:
Kägu

Tere!
Kellel on teine sünnitus kiire olnud, kui kiire/pikk oli kolmas sünnitus?
Endal 2006a I sünnitus – 15h
2017a II sünnitus – kirja läks 3h esimesest valust,(väga väga valus oli viimane tund)
Nüüd varsti uus sünnitus on ja no hirm on. No äe on ka veidi hirmutanud, et võib väga kiire olla.
Kuigi ma ei ela haiglast kaugel, siis tuleb mul enne haigla minekut organiseerida väiksema lapse hoidmine.

Please wait...
Postitas:
Anra

Mul 2009 oli esimene sünnitus esimesest valust 7,5 tundi ja 2014 teine 2,5 tundi. Nüüd täitsa muretsen, et kuidas kolmas, sest mul haiglasse 80 km.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene 30 tundi.
Teine u 1 tund (see oli küll turbosünnitus – napilt jõudsin haiglasse, laps oleks äärepealt juba vastuvõtus välja vupsanud).
Kolmas 8 tundi valutamist, ei mingit avanemist ja lõpuks tehti erakorraline keiser.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu esimene laps sündis 4 tunniga, teine 2,5 tunniga. Olin valmis kolmandat kodus või autos sünnitama, aga tema tulemine võttis kõige kauem aega. Pea 6 tundi siis.
Nii palju kui sama hirmuga netis sobrasin, leidsin, et kolmas sünnitus ongi selline ennustamatu “wildcard”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 8h15min,teine 5h1min,kolmas 7h49min,neljas sünnitus 26 minutid 😀 aga öeldi mida raskem laps seda parem mulle on 😀 ja kuna esiöekutsutud siis viimasega valusid(avamise omasi ma ei tundnud) need 26min mis olod pressid ja kogu lugu:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene oli 24h, teine 5h, kolmas 9h ja neljas 12h T-T-P-P

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Sünnitus Kel teine sünnitus kiire, kuidas oli kolmas?