Esileht Väikelaps Kella ja raadiot lapse tuppa?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kella ja raadiot lapse tuppa?

Postitas:
Kägu

Kas on mõtet ja kust saab? Võiks olla sellised lastepärasemad, laps praegu kahene aga asjalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kella ja raadiot lapse tuppa?

milleks seda vaja nii väikesele..??

Please wait...
Postitas:
U_S

Meie kolmene soovis , et jõuluvana tooks talle seieritega kella, mille ta saaks oma tuppa seinale panna:) Saigi, ostsin ühe lihsa rõõmsa näoga kella Koduextrast, kus silmad liiguvad sekundiosutiga kaasa. Laps on väga rahul:D See huvi tekkis tal sellest, et õppis veidi kella tundma ja kuna esikus meil on kell, mida ta koguaeg vaatamas käis ,siis leidiski, et tal oleks omale ka sellist vaja:)

Plaadimängija peale olen ka mõelnud, aga pole olnud sellist raha hetkel, et seda osta. Maal vanaema juures ta väga tähtsalt kuulab vanaema plaadimängijast erinevaid cd-sid. Usun, et kodus läheks see ka talle vägagi peale:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostisn lapsele esimese kella, kui ta oli kolmene. Novaluxist sellise lastepä
rase pildiga lauale pandava kella. Ostsin, sest hirmus odav oli siis ja meeldis mulle ka. See kukkus kapipealt katki. Pragu on koolieelikul oma toas Matu kujuline kellraadio ja ka \”sang\” on tal, sellelt kuulab muinasjutu plaate. Matu ja printsessi kujulisi kellraadioid saab Euronicsist.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps Kella ja raadiot lapse tuppa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.