Esileht Ilu ja tervis Kella keeramisest halb enesetunne

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kella keeramisest halb enesetunne

Postitas:

Kas keegi veel ennast sellest halvasti tunneb? Keerati küll tagasi, aga üliuimane on olla ja ööuni kuidagi rahutu. Hommikul ärkan täiesti kurnatult. Enne kella keeramist seda polnud. Tegelikult on nii vist igal sügisel, aga kuidagi on juhtunud, et alati sel ajal oleme naasnud koolivaheaja puhkuselt ja seni arvasin, et see lendamisest, mille osas olen ka tundlik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just vastupidi. Energiat on rohkem, hommikune valge meeldib, ärkan ilma kellata varem.
Mulle sobib talveaeg 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks kolleeg, kes ka väga raskelt kella keeramist talub ja oma kuu aega hädaldab, et tal nüüd kõik halb ja paha. Aga ülejäänud aasta on tal ka üks häda ja viletsus, kord on kuu suur ja paistab, kord on magnettorm, kord on naabri koer, kord ulub tormituul, kord peksab vihm vastu akent….

Ja meie ülejäänud kuulame ja noogutame kaasa, mõnele kohe ei ole seda rõõmu eriti palju elus antud ja vahel lausa loodus kiusab…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

printsess herneteral sündroom, muudkui ahh ja ohh

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööuni ilmselt rahutu kuna täiskuu varsti, paljud inimesed ei saa sel ajal korralikult magada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nt.  koos lapsega ärkan tund varem, aga magama lähen samal kellaajal kui varem. Ja olen väsinud, unepuudusest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kella keeramisest halb enesetunne