Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 178 )

Teema: Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Postitas:
Kägu

Päris huvitav, mis siis veel tegema peaks, kui selgub, et sinu kaasal on armuke? Ainus võimalus on ju kaabut kergitada ja lahkuda. Või mis variandid siis veel on? Hakata armukese pidajat tagasi manguma?

Miks peab manguma kedagi, kes lahkuda ei kavatsegi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu oma on. Nime poolest on muidugi hoopis trennis, aga on ta jee. On siin veel saatusekaaslasi?

Õnneks sain abikaasast lahti ja nüüd elabki armukese juures.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, mis siis veel tegema peaks, kui selgub, et sinu kaasal on armuke? Ainus võimalus on ju kaabut kergitada ja lahkuda. Või mis variandid siis veel on? Hakata armukese pidajat tagasi manguma?

Miks peab manguma kedagi, kes lahkuda ei kavatsegi?

Ja miks peab tahtma koos elada kellegagi, kes ehk füüsiliselt on parasjagu kohal, kuid vaimselt viibib kuskil mujal? Teoreetiliselt on ju armukese pidaja ju nagunii oma naise/mehe juurest lahkunud, kuna ta ei viibi kohal ka siis, kui on parasjagu füüsiliselt kodus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks peab tahtma koos elada kellegagi, kes ehk füüsiliselt on parasjagu kohal, kuid vaimselt viibib kuskil mujal? Teoreetiliselt on ju armukese pidaja ju nagunii oma naise/mehe juurest lahkunud, kuna ta ei viibi kohal ka siis, kui on parasjagu füüsiliselt kodus.

Ah, jätke see legend. Ärge üleromantiseerige armukese pidamist. See pole alati uus ja senist asendav suhe, vaid tihti piirdub kodus puudu jääva kompenseerimisega. Mida vanema mehega on tegemist, seda tõenäolisemalt just seda viimast. Armuke võetakse metsikus seksinäljas, kui oma naisel on huvi kadunud või välimus ei vasta enam standardile. Armukesega seksitakse ja kindlasti on temaga muidu ka tore, aga väga vähesed 50+ mehed viitsivad uut suhet alustada. No ma ei räägi väga edevatest seltskonnahaidest, kelle jaoks on oluline, et käevangus midagi uut aeg-ajalt oleks. Räägin tavalistest eesti meestest, emotsiooni- ja empaatiavabadest, praktilistest, egoistlikest.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus.

Saad ju ise ka aru, et ajad hülgemöla? Tutvuvad mees ja naine, armuvad, deidivad. Kohtutakse kord ühe, kord teise pool.

Kuidas teil siis oli? Mehel oli aasta aega putukatõrje/remont/sugulased maalt külas jne jne? Või mis põhjusel mees enda poole ei kutsunud?

Pead silmas, et mees oli küll paberil lahutamata, aga igati eksnaisest lahus, oma elamispinnal? See muidugi vähe teine asi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, jätke see legend. Ärge üleromantiseerige armukese pidamist.

Mulle ei tundu armukese pidamine küll kuidagi romantiline. Kust sa nüüd seda võtsid, et see on romantiline?

See pole alati uus ja senist asendav suhe, vaid tihti piirdub kodus puudu jääva kompenseerimisega. Mida vanema mehega on tegemist, seda tõenäolisemalt just seda viimast. Armuke võetakse metsikus seksinäljas, kui oma naisel on huvi kadunud või välimus ei vasta enam standardile. Armukesega seksitakse ja kindlasti on temaga muidu ka tore, aga väga vähesed 50+ mehed viitsivad uut suhet alustada. No ma ei räägi väga edevatest seltskonnahaidest, kelle jaoks on oluline, et käevangus midagi uut aeg-ajalt oleks. Räägin tavalistest eesti meestest, emotsiooni- ja empaatiavabadest, praktilistest, egoistlikest.

Meeldib või mitte, aga armukesi peavad igas vanuses mehed,erinevate staatustega mehed ja erinevatel põhjustel, mitte ainult vanaätid, kes on tohutus seksinäljas oma koleda ja frigiidse naise kõrval. Armukesi peavad mehed, kel on kodus piltilusad ja seksikad naised. Ka maailmakuulsaid kaunitare petetakse ja nende kõrvalt peetakse armukesi.

Kuidagi lühinägelik on su arusaam armukeste pidamisest. Aga arusaadav, et ühel noorel või keskealisel naisel on tore mõelda, et teda see teema ei puuduta, kuna petetakse ju ainult vanu ja koledaid naisi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi lühinägelik on su arusaam armukeste pidamisest. Aga arusaadav, et ühel noorel või keskealisel naisel on tore mõelda, et teda see teema ei puuduta, kuna petetakse ju ainult vanu ja koledaid naisi.

Sa vist ei süvenenud. Mu repliik oli mõeldud vastuseks kommentaarile, kus väideti, et armukest pidav mees pole nagunii kodus vaimselt kohal. Vaidlesin vastu, et see pole sugugi alati nii, et mees kodus armukese järele õhkab ning siin rääkisingi mehe vanusest – vanem mees armub uuesti ikka harva, pigem tahab lihtsalt seksi, seiklust ja vaheldust, mitte uut peret, lahutusprotsessi ja, hoidku jumal, uusi lapsi. Sellised mehed on kodus vägagi kohal, naudivad kogu oma elu ning teisipäeviti-neljapäeviti toimuvad seksilõunad armukesega on selle elu üks episoode, mitte kandev teema.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga arusaadav, et ühel noorel või keskealisel naisel on tore mõelda, et teda see teema ei puuduta, kuna petetakse ju ainult vanu ja koledaid naisi.

Ja, muide, olen 55 ning asun keset sedasama rinnet, millest räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, mis siis veel tegema peaks, kui selgub, et sinu kaasal on armuke? Ainus võimalus on ju kaabut kergitada ja lahkuda. Või mis variandid siis veel on? Hakata armukese pidajat tagasi manguma?

Miks peab manguma kedagi, kes lahkuda ei kavatsegi?

Ja miks peab tahtma koos elada kellegagi, kes ehk füüsiliselt on parasjagu kohal, kuid vaimselt viibib kuskil mujal? Teoreetiliselt on ju armukese pidaja ju nagunii oma naise/mehe juurest lahkunud, kuna ta ei viibi kohal ka siis, kui on parasjagu füüsiliselt kodus.

Kuidas vaimselt mujal? Suhe armukesega pidi olema ju vaid lihalik panemine, tundeid ei saa seal iial olla. Vähemalt nii väidavad kõik abielunaised siin PKs.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist ei süvenenud. Mu repliik oli mõeldud vastuseks kommentaarile, kus väideti, et armukest pidav mees pole nagunii kodus vaimselt kohal. Vaidlesin vastu, et see pole sugugi alati nii, et mees kodus armukese järele õhkab ning siin rääkisingi mehe vanusest – vanem mees armub uuesti ikka harva, pigem tahab lihtsalt seksi, seiklust ja vaheldust, mitte uut peret, lahutusprotsessi ja, hoidku jumal, uusi lapsi. Sellised mehed on kodus vägagi kohal, naudivad kogu oma elu ning teisipäeviti-neljapäeviti toimuvad seksilõunad armukesega on selle elu üks episoode, mitte kandev teema.

Miks ei süvenenud? Tsiteerisid ju mind! Armukest pidav mees on ju kodus olles mõtetega oma armukese juures. Armukese juures sellepärast, et see tundub huvitavam ja erutavam kui oma naine, kes sul siinsamas käeulatuses ja saadaval on. Lisaks veel teisipäeval ja neljapäeval füüsiline eemalolek kodust.

Muidugi ei pruugi vanem mees lahutust tahta. Miks peakski, kui kodus peseb üks sokke ja teeb süüa ja küla pealt saab põnevust? Aga minu küsimus on,  miks peaks petetud osapool, see oma naine, tahtma sellisega koos olla? Sinu arust on see täitsa ok elukorraldus, kus oma naine peaks isegi  lausa häppi olema, et mees ei kavatsegi kodust lahkuda? Milline õnn, eks!?  Naine peaks hoopis youtubest mingit eneseabi uhhuuu-koolitusi kuulama ja ehk ka perenõustaja juurde minema ning õppima, kuidas iseenda jaoks teema söödavamaks muuta ja kuidas elu litsmehe jaoks veel mugavamaks ja lihtsamaks muuta?

Täitsa uskumatuid asju saab ikka perekoolist lugeda!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga arusaadav, et ühel noorel või keskealisel naisel on tore mõelda, et teda see teema ei puuduta, kuna petetakse ju ainult vanu ja koledaid naisi.

Ja, muide, olen 55 ning asun keset sedasama rinnet, millest räägin.

No siis on arusaadav. Teed siin omale teraapiat ning püüad ennast veenda, et tegelikult on ikka nii tore sellise mehe kõrval vananeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, mis siis veel tegema peaks, kui selgub, et sinu kaasal on armuke? Ainus võimalus on ju kaabut kergitada ja lahkuda. Või mis variandid siis veel on? Hakata armukese pidajat tagasi manguma?

Miks peab manguma kedagi, kes lahkuda ei kavatsegi?

Ja miks peab tahtma koos elada kellegagi, kes ehk füüsiliselt on parasjagu kohal, kuid vaimselt viibib kuskil mujal? Teoreetiliselt on ju armukese pidaja ju nagunii oma naise/mehe juurest lahkunud, kuna ta ei viibi kohal ka siis, kui on parasjagu füüsiliselt kodus.

Kuidas vaimselt mujal? Suhe armukesega pidi olema ju vaid lihalik panemine, tundeid ei saa seal iial olla. Vähemalt nii väidavad kõik abielunaised siin PKs.

Just, aga seda ei väida mitte mina, keda sa tsiteerid, vaid see 55-aastane abielunaine, kes siin oma mehe armukese pidamist õigustab. Ega ta mees ju seda armukest rohkemaks vajagi kui vaid lihalikuks panemiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus.

Saad ju ise ka aru, et ajad hülgemöla? Tutvuvad mees ja naine, armuvad, deidivad. Kohtutakse kord ühe, kord teise pool.

Kuidas teil siis oli? Mehel oli aasta aega putukatõrje/remont/sugulased maalt külas jne jne? Või mis põhjusel mees enda poole ei kutsunud?

Pead silmas, et mees oli küll paberil lahutamata, aga igati eksnaisest lahus, oma elamispinnal? See muidugi vähe teine asi.

Minu mees võiks ka vallalist teeselda, kui ta armukese oma korterisse viiks. See seisab tal enamasti elaniketa, kuna ta ei viitsi üürimisega tegeleda. Kena, 2-toaline korter, sisustatud, kõik vajalik olemas, asjad sees. Ta võiks sinna armukese isegi pikemaks ajaks elama panna, ma ei käi seal pea kunagi. Elame minu korteris, kuna see on paremas asukohas.

Mu meelest on enamikel suhtes inimestel vanuses 35+ mingid eelmise elu kinnisvarad, poissmehekorterid, pàritud või kunagi ostetud. Väga lihtne on seda oma koduna esitleda.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on enamikel suhtes inimestel vanuses 35+ mingid eelmise elu kinnisvarad, poissmehekorterid, pàritud või kunagi ostetud. Väga lihtne on seda oma koduna esitleda.

Ei, enamik suhtes inimesi müüvad tavaliselt oma 2 väiksemat korterit maha, et osta üks suur korter või maja. Või üürivad vabaks jäänud pinna välja.

Äärmiselt majanduslikult ebapraktiline on mingit pinda lihtsalt tühjana hoida. Ja hordides selliseid inimesi küll pole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, aga seda ei väida mitte mina, keda sa tsiteerid, vaid see 55-aastane abielunaine, kes siin oma mehe armukese pidamist õigustab.

Miks sa arvad, et ma abielunaine olen? Vastupidi, ma olen see armuke, kellel pole illusioone, et mees kodus minu peale mõtleks. Miks ta peaks? Meil pole sellist kokkulepet. Ja ta pole mu esimene armuke, kõigiga on täpselt samasugune suhe olnud – vastastikune vajaduste rahuldamine. See ei tähenda päris ainult seksi, aga peamiselt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaldun ka arvama, et enamiku armukesepidajate osas pole küsimus üldse nende “koledas, frigiidses ja näägutavas” teises pooles, vaid ikka neis endis. Ettekäändeks sobib muidugi iga põhjus ja tihti veenavad petturid iseennastki, et abikaasa on halb ja seetõttu tema vaatab kõrvalt.

Tegelikult on petmiste taga hoopis muud ja petturist endast ning eelkõige tema puuduvast moraalist tulenevad põhjused. Näitekd madal enesehinnang või keskeakriis, mida vaja kõrvalsuhetega parandada. Tore ju ikka teiste seas ka tahetud olla.

Siis lihtsalt suur ego, mis ometi ei suuda monogaamiaga leppida. MINA olen enda jaoks kõige tähtsam ja mul on ometi õigus seda kõike saada, mida pakutakse.

Ühiskondliku eeskuju järel jooksmine-Kõik ju petavad. Pealegi on naabrimehel ka uus noor pruut, ega ma saa siis halvem olla.

Muidugi on ka neid, kes tõesti petavad mõjuval põhjusel. Näiteks võttis naine rasedustega 10 kg juurde. Loomulikult on see esteetiline katastroof ja arusaadavalt välistab igasuguse truudusenõude. Samuti on väga hull lugu, kui naine ei soovi igasugu peeneid sekseksperimente või kasvõi anaalseksi. See pole lihtsalt mitte mingil juhul mõeldav, et ei saagi oma fantaasiaid välja elada. Jumal, need on ju suisa inimõigus.

Kõik need põhjused saab armukesele ilusti ära põhjendada ühe lausega: “Mu naine on end käest lasknud, magame eraldi voodites ja üldse elame koos ainult laste pärast”. No ja siis on armukesed ka rõõmsad, et just nemad on suurteks päästeingliteks õnnetutele mehepojakestele. See teeb ikka tuju rõõmsaks. Ainult et teatud vanusest edasi võiks ju inimesed nii targad küll olla, et muinasjutte enam ei usu.

Muide vihjeks nendele, kes siin kurjade ja frigiidsete naiste õnnetuid mehi haletsevad – inimesed saavad tänapäeval väljakannatamatutest suhetest lahku ka minna. Päriselt. Ei peagi petma. Või on asi ikka pigem selles, et tahaks kahte head korraga – stabiilsust kodus ning uudsust ja kirge väljastpoolt kodu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on enamikel suhtes inimestel vanuses 35+ mingid eelmise elu kinnisvarad, poissmehekorterid, pàritud või kunagi ostetud. Väga lihtne on seda oma koduna esitleda.

Ei, enamik suhtes inimesi müüvad tavaliselt oma 2 väiksemat korterit maha, et osta üks suur korter või maja. Või üürivad vabaks jäänud pinna välja.

Äärmiselt majanduslikult ebapraktiline on mingit pinda lihtsalt tühjana hoida. Ja hordides selliseid inimesi küll pole.

Üüritakse küll, aga müümine on vähemalt minu tuttavate hulgas küll väga ebapopulaarne. Eeldatakse, et seda kinnisvara võib vajada mõni lastest kas elukohana või rahana. Lisaks vanematelt või vanavanametelt päritud kinnisvara. Kui keegi tahab armukest pidada, siis ta hoiab oma korteri ka vabana.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus.

Saad ju ise ka aru, et ajad hülgemöla? Tutvuvad mees ja naine, armuvad, deidivad. Kohtutakse kord ühe, kord teise pool.

Kuidas teil siis oli? Mehel oli aasta aega putukatõrje/remont/sugulased maalt külas jne jne? Või mis põhjusel mees enda poole ei kutsunud?

Pead silmas, et mees oli küll paberil lahutamata, aga igati eksnaisest lahus, oma elamispinnal? See muidugi vähe teine asi.

Olin tol ajal väga noor ja rumal. Ta esitles mulle oma kinnisvarana erinevaid kortereid ja maju. Tegu sel ajal kinnisvaramaakleriga, kes enda sõnul iga paari kuu tagant siis maju ja kortereid vahetas. Küll oli uhke elamime viimsis, küll kadriorus jne. Ikka käisin tal külas, aga uskusin, et need elamised kuulusidki talle, kuniks sain aru, et ei ole kõik nii nagu ta näidata üritas.

Naisel on arvan suur armastus ta vastu, kuna ta ju siiani koos selle naistemehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ma abielunaine olen? Vastupidi, ma olen see armuke, kellel pole illusioone, et mees kodus minu peale mõtleks. Miks ta peaks? Meil pole sellist kokkulepet. Ja ta pole mu esimene armuke, kõigiga on täpselt samasugune suhe olnud – vastastikune vajaduste rahuldamine. See ei tähenda päris ainult seksi, aga peamiselt.

Kas sa oled seesama, kes käib mehe kodus, kui oma naist pole kodus, ja proovib naise riideid selga nii kaua, kui mees sulle köögis omletti praeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled seesama, kes käib mehe kodus, kui oma naist pole kodus, ja proovib naise riideid selga nii kaua, kui mees sulle köögis omletti praeb?

Ei, ma pole mats. Loomulikul ei käi ma mehe kodus. Pole ka kutsutud. Armukese oma koju kasvõi kohvilegi kutsumine on minu jaoks hullem kuritegu kui petmine ise. Kui mees mind sinna kutsuks, siis ilmselt poleks ta ka mu armuke enam, ma ei talu matse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ma abielunaine olen? Vastupidi, ma olen see armuke, kellel pole illusioone, et mees kodus minu peale mõtleks. Miks ta peaks? Meil pole sellist kokkulepet. Ja ta pole mu esimene armuke, kõigiga on täpselt samasugune suhe olnud – vastastikune vajaduste rahuldamine. See ei tähenda päris ainult seksi, aga peamiselt.

Ahsoo, suksutad vanamehi, kellel on kodus kole ja frigiidne naine. Fui!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsoo, suksutad vanamehi, kellel on kodus kole ja frigiidne naine. Fui!

Mul ükskõik, kes tal kodus on ja mis probleemid neil on või kas üldse on. Mul on omad vajadused ja truud abielumehed sobivad mulle hästi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ju ise ka aru, et ajad hülgemöla? Tutvuvad mees ja naine, armuvad, deidivad. Kohtutakse kord ühe, kord teise pool.

Minul õnnestus ka aasta aega armuke olla nii, et ma ei teadnud. Olin tudeng, autota. Elasin ühes linnas. Mees elas teises linnas ja sõitis igal nädalavahetusel minu juurde, haaras mu auto peale ja sõitsime mööda Eestit ringi küll ühtede sõprade pundiga, küll teiste sõprade pundiga. Hiljem küsisin sõpradelt, et miks nad mulle ei öelnud. Nemad arvasid, et ma tean ja olen ise selle valiku teinud, sest “kõik ju teadsid”. No mina ei teadnud, olin seltskonnas uus. Kuna mees tutvustas mind kõigile oma sõpradele, astusime mingil sõidul tema töökohastki läbi. Vahel ei kohtunud ka, sest mõlemad olime aktiivsed inimesed oma varasemalt kokku lepitud plaanidega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kui teil koguaeg pea valutab, siis on loogiline, et mees läheb mujale.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kui teil koguaeg pea valutab, siis on loogiline, et mees läheb mujale.

No see on tegelikult puhas müüt, et mees läheb mujale ainult siis, kui naine piisavalt sageli seksida ei soovi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei teadnud näiteks terve aasta, et mees kellega ma kohtingul käin on ka abielus.

Kus ta su kõnesid siis vastu võttis õõhtuti ja nädalavahetustel? Aasta kohtumise jooksul on ju ometi enamik nädalavahetusi ühised, üks nädalane reis vast ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kui teil koguaeg pea valutab, siis on loogiline, et mees läheb mujale.

No see on tegelikult puhas müüt, et mees läheb mujale ainult siis, kui naine piisavalt sageli seksida ei soovi.

Kas ma kirjutasin, et ainult siis läheb? Aga ma usun, et see on üks suurimaid petmise põhjuseid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab manguma kedagi, kes lahkuda ei kavatsegi?

Ei peagi. Lihtsalt välja visata ja lukud vahetada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu exmees pettis kahel korral 10 aasta jooksul, põhjuseks tõi võõra ahvatleva naise, kellele ei suutnud vastu panna lihtsalt. Kergendavaks asjaoluks lisas, et tundeid polnud, ainult kirg, mis kodus kadunud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu exmees pettis kahel korral 10 aasta jooksul, põhjuseks tõi võõra ahvatleva naise, kellele ei suutnud vastu panna lihtsalt. Kergendavaks asjaoluks lisas, et tundeid polnud, ainult kirg, mis kodus kadunud.

Ja, kuidas sina reageerisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!