Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 178 )

Teema: Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Postitas:
Kägu

Mina olen armuke, kelle juures ühe teise naise mees praegu on. Ma ei saa selle naise eest kätt püsti tõsta, või saan? Et see on nagu ühistu koosolekul hääletamine, kui mul on naabrinaise käest volitus?

Siis on teie suhe küll mõttetu, kui sul on aega ja tahtmist mehe sinu juures oleku ajal Perekoolis parastavaid sissekandeid teha. Otsi parem uus ja võimekam.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee midagi kasulikku, teemaalgataja. Paki mehe asjad kokku ja saada need ka tema armukese juurde.

*Olen kägu, kes kirjutas mehele.

Mina täpselt nii tegin. Kuna mehe armuke elas meie vahetus läheduses, siis läksin tema juurde kotikese mehe riietega ja andsin naisele üle. Selle naise reaktsioon polnud aga sugugi ootuspärane, kuna ta karjus mu peale, et mis õigusega ma ennast nende suhte vahele topin ja nende eest asju ära otsustan. Mees oli sel ajal tööl, mina lapsega kodune. Kui koju tuli, sain koosa ka tema käest, et mis k*radi õigusega ma siin tegutsen. Kogu meie suhte lõpp tõi kaasa nii palju kisa ja lärmi, et mõtlesin et lähen hulluks. Lisaks veel tõik, et armuke ja mees moodustasid justkui ühisrinde ja mina tundsin, et olen nende vahel lükata-tõugata.

Kui mul millestki kahju on, siis sellest, et ma toona ei osanud ennast rohkem kehtestada ja nende suhtes resoluutsem olla. Tihti lihtsalt nutsin ahastusest tundide kaupa, kui tülid läbi ja mees armukese juurde kadus. Mees käis kodu ja armukese vahet pea aasta, enne, kui lõpuks oma asjad võttis ja sinna kolis. Ta oleks võinud seda palju varem teha.

Seega soovin jätkuvalt teemaalgatajale külma närvi ja otsustusjulgust. Sina pead langetama otsuse, mida mees teha ei julge. Laste pärast ja loomulikult ka enda pärast.

Väga napakas käitumine sinu poolt.
Miks ainult “kotike”, miks mitte kõik mehe asjad välja visata? Ja lubasid tal veel aastake käia sinu juures peret mängimas, kuigi “nutsid tundide kaupa ahastusest”.
Las ma pakun- elasid mehe kinnisvaras/ühisvaras või olid lihtsalt lükata- tõmmata. Armukesel oli vähemalt iseloomu- pani su paika, kui sa pamp näpus ta ukse taha läksid.

Täiesti arusaamatu on see naiste komme mehe aluspesu ja sokke mööda linna teiste naiste juurde vedada. Ei saa mehele öeldud, et võtku oma asjad? Või on hirm, et peab hoopis enda asju pakkima hakkama?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen armuke, kelle juures ühe teise naise mees praegu on. Ma ei saa selle naise eest kätt püsti tõsta, või saan? Et see on nagu ühistu koosolekul hääletamine, kui mul on naabrinaise käest volitus?

Siis on teie suhe küll mõttetu, kui sul on aega ja tahtmist mehe sinu juures oleku ajal Perekoolis parastavaid sissekandeid teha. Otsi parem uus ja võimekam.

Mees oli wcs/pesus, variante on, aga ilmselt valetab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, roosast udust pole ma kirjutanud. Ja vaevalt, et see kirjutaja ka kasutas väljendeid “alati” ja “nagunii”. Tihti see ju siiski nii juhtub, et kui oma pere otsustab lahkuda, siis tahab mees väga koju tagasi.

Just kasutaski sõna ALATI. Et mees, kes armukese juurde läheb, tuleb lõpuks ALATI koju tagasi. Siis, kui roosa udu pealt ära läheb. Kui talle üritati selgitada, et sageli jääbki mees armukese juurde või liigub edasi mõne järgmise naise juurde, siis raius ta edasi: mees tuleb lõpuks koju, oma naise juurde tagasi, ALATI.

Mulle jäi temast mulje, et ta oli värskelt maha jäetud. Ja sellepärast tegeles mingi enesesugestiooniga – korrates endale nagu mantrat, et ta meest ju tuleb lõpuks koju tagasi. Teist võimalust ju ei ole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täpselt nii tegin. Kuna mehe armuke elas meie vahetus läheduses, siis läksin tema juurde kotikese mehe riietega ja andsin naisele üle. Selle naise reaktsioon polnud aga sugugi ootuspärane

Naise reaktsioon ei olnud ootuspärane?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga napakas käitumine sinu poolt. Miks ainult “kotike”, miks mitte kõik mehe asjad välja visata? Ja lubasid tal veel aastake käia sinu juures peret mängimas, kuigi “nutsid tundide kaupa ahastusest”. Las ma pakun- elasid mehe kinnisvaras/ühisvaras või olid lihtsalt lükata- tõmmata. Armukesel oli vähemalt iseloomu- pani su paika, kui sa pamp näpus ta ukse taha läksid. Täiesti arusaamatu on see naiste komme mehe aluspesu ja sokke mööda linna teiste naiste juurde vedada. Ei saa mehele öeldud, et võtku oma asjad? Või on hirm, et peab hoopis enda asju pakkima hakkama?

Tõesti, naistel on lausa selline komme?

Mina küll niimoodi ei käituks, nagu see, keda tsiteerisid, aga tõttöelda ei mõista ka, miks see armuke siis niimoodi pahandas, kui mees talle põhimõtteliselt kinkepakendis üle anti.  Mis siis pahasti oli? Nii mees kui ka armuke oleks pidanud ju väga rahul olema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täpselt nii tegin. Kuna mehe armuke elas meie vahetus läheduses, siis läksin tema juurde kotikese mehe riietega ja andsin naisele üle. Selle naise reaktsioon polnud aga sugugi ootuspärane

Naise reaktsioon ei olnud ootuspärane?

Pole tsiteeritav, aga ei olnud ju ootuspärane. Armuke oleks pidanud ju õnnelik olema. Aga, miks ei olnud?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täpselt nii tegin. Kuna mehe armuke elas meie vahetus läheduses, siis läksin tema juurde kotikese mehe riietega ja andsin naisele üle. Selle naise reaktsioon polnud aga sugugi ootuspärane

Naise reaktsioon ei olnud ootuspärane?

Pole tsiteeritav, aga ei olnud ju ootuspärane. Armuke oleks pidanud ju õnnelik olema. Aga, miks ei olnud?

Õnnelik selle üle, et sai kotikese mehe riietega? Mis ta nendega tegema pidi? Küllap oli mehe riideid niigi armukese juures.
Mees ikka otsustab ise, kus tema asjad on, mitte naine ei võta emme rolli ja ei käi puhast pesu järgi viimas.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnelik selle üle, et sai kotikese mehe riietega? Mis ta nendega tegema pidi? Küllap oli mehe riideid niigi armukese juures. Mees ikka otsustab ise, kus tema asjad on, mitte naine ei võta emme rolli ja ei käi puhast pesu järgi viimas.

Oma naine tegi ju žesti  armukesele. Riiete viimine oli ju sümboolne mehe üleandmine. 😀

Paistab, et sinu mõtteviisi järgi on jah ainult mees see, kes midagi otsustada võib. Mees otsustab armukest pidada – peab! Mees otsustab, millal vana naise juures välja kolib jne.

Oma naisel nagu üleüldse mingit otsustus- ja sõnaõigust pole? Ja sinu arvates on see normaalne?

Ütle kohe ära, kui sa oled Revolver. Siis ma sinuga enam edasi arutada ei viitsi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ikka otsustab ise, kus tema asjad on, mitte naine ei võta emme rolli ja ei käi puhast pesu järgi viimas.

Kott riietega saigi viidud, kuna mees ei olnud võimeline otsust tegema. Otsustasin siis ise tema eest. Või oleksin pidanud sellel teatril veel edasi laskma kesta?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kott riietega saigi viidud, kuna mees ei olnud võimeline otsust tegema. Otsustasin siis ise tema eest. Või oleksin pidanud sellel teatril veel edasi laskma kesta?

No aga lasidki ju kesta lausa aasta aega veel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga napakas käitumine sinu poolt. Miks ainult “kotike”, miks mitte kõik mehe asjad välja visata? Ja lubasid tal veel aastake käia sinu juures peret mängimas, kuigi “nutsid tundide kaupa ahastusest”. Las ma pakun- elasid mehe kinnisvaras/ühisvaras või olid lihtsalt lükata- tõmmata. Armukesel oli vähemalt iseloomu- pani su paika, kui sa pamp näpus ta ukse taha läksid. Täiesti arusaamatu on see naiste komme mehe aluspesu ja sokke mööda linna teiste naiste juurde vedada. Ei saa mehele öeldud, et võtku oma asjad? Või on hirm, et peab hoopis enda asju pakkima hakkama?

Tõesti, naistel on lausa selline komme?

Mina küll niimoodi ei käituks, nagu see, keda tsiteerisid, aga tõttöelda ei mõista ka, miks see armuke siis niimoodi pahandas, kui mees talle põhimõtteliselt kinkepakendis üle anti. Mis siis pahasti oli? Nii mees kui ka armuke oleks pidanud ju väga rahul olema.

Armuke ei armastanud meest ja mees poleks oma naist maha jätnud, selleks armukesed ongi, et naine oleks ametlik, siivas, kellega viisakalt lugupeetud härrat etendada ja armuke seksi jaoks. Ootuspärane. Armukeste pärast ei jäeta naisi vabatahtlikult maha, see peab olema ametliku naise otsus ja naised annavad petjast meestele enamasti andeks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnelik selle üle, et sai kotikese mehe riietega? Mis ta nendega tegema pidi? Küllap oli mehe riideid niigi armukese juures. Mees ikka otsustab ise, kus tema asjad on, mitte naine ei võta emme rolli ja ei käi puhast pesu järgi viimas.

Oma naine tegi ju žesti armukesele. Riiete viimine oli ju sümboolne mehe üleandmine. ????

Paistab, et sinu mõtteviisi järgi on jah ainult mees see, kes midagi otsustada võib. Mees otsustab armukest pidada – peab! Mees otsustab, millal vana naise juures välja kolib jne.

Oma naisel nagu üleüldse mingit otsustus- ja sõnaõigust pole? Ja sinu arvates on see normaalne?

Ütle kohe ära, kui sa oled Revolver. Siis ma sinuga enam edasi arutada ei viitsi.

Taga targemaks- mehe üleandmine 😀 rohkem emme oma mehele vist ei saa tõesti olla.
Igaühel on tõepoolest õigus otsustada, kellega ta magab ja kus elab. Nii ka naisel- miskipärast elas naine peale seda “sümboolset źesti” veel aasta aega selle mehega koos.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armuke ei armastanud meest ja mees poleks oma naist maha jätnud, selleks armukesed ongi, et naine oleks ametlik, siivas, kellega viisakalt lugupeetud härrat etendada ja armuke seksi jaoks. Ootuspärane. Armukeste pärast ei jäeta naisi vabatahtlikult maha, see peab olema ametliku naise otsus ja naised annavad petjast meestele enamasti andeks.

Et siis ikka Revolver?

Ametlik naine ju tegigi otsuse. Lubas mehe armukesele. Oma eelmises kommentaaris sa vaidlesid sellele vastu ja ütlesid, et oma naine ei ole mingi ütleja – mees on otsustaja.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taga targemaks- mehe üleandmine ???? rohkem emme oma mehele vist ei saa tõesti olla. Igaühel on tõepoolest õigus otsustada, kellega ta magab ja kus elab. Nii ka naisel- miskipärast elas naine peale seda “sümboolset źesti” veel aasta aega selle mehega koos.

Sina ilmselt ei ole kunagi midagi kuulnud sarkasmist? Jälle keegi perekooli kägu, kellega tuleb ainult otse ja võimalikult lihtsas keeles rääkida, sest kõnekujundeid ja jutu allteksti ei ole sa võimeline mõistma.

Kui sa selle naise kommentaari lugesid, siis pidid ju ometi aru saama, et mees ei olnud nõus varem välja kolima. Ehkki naine seda soovis. Ise oled ju ka nõus, et mees otsustab nii tähtsad asjad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ikka Revolver?

Ametlik naine ju tegigi otsuse. Lubas mehe armukesele. Oma eelmises kommentaaris sa vaidlesid sellele vastu ja ütlesid, et oma naine ei ole mingi ütleja – mees on otsustaja.

Kui arvad, et see polnud eile minu esimene postitus.

Naised on alati otsustajad. Naised otsustavad kõik suhteasjad. Mees ei tahtnud minna, mõistan miks. Armukese tähendus on õsis, aga abikaasa see midagi muud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvad, et see polnud eile minu esimene postitus. Naised on alati otsustajad. Naised otsustavad kõik suhteasjad. Mees ei tahtnud minna, mõistan miks. Armukese tähendus on õsis, aga abikaasa see midagi muud.

Veel kord! Naine ju otsustas! Millegipärast ei sobinud see kohe üldse kahele teisele osapoolele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kord! Naine ju otsustas! Millegipärast ei sobinud see kohe üldse kahele teisele osapoolele.

Mida sa vsidled? Otsustaski naine, ilma naise loata pole võimalik koos elada. Üks naine virutab panniga, teine kasutab sõnu. Nagu sõnadest piisaks ..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaidled#

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa vsidled? Otsustaski naine, ilma naise loata pole võimalik koos elada. Üks naine virutab panniga, teine kasutab sõnu. Nagu sõnadest piisaks ..

Jälle napsitad?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ikka Revolver?

Revolver väidaks, et naine teeb mehe elus mingeid otsuseid? Vaevalt küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle napsitad?

Oleks juba pidanud aimama, et jälle sina. Millal lõpetad sõimamise alkohoolikuks? Jõin sünnipäevl 2 klaasi ja terve aasta ei joo.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ikka Revolver?

Revolver väidaks, et naine teeb mehe elus mingeid otsuseid? Vaevalt küll.

Isegi mina tean, kuidas evolutsioon toimib. Jah, mehed seemendavad ja seemendaks piirideta, aga otsustavad naised.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis ikka Revolver?

Revolver väidaks, et naine teeb mehe elus mingeid otsuseid? Vaevalt küll.

Näiteks selles kommentaaris ta ütlebki, et mees otsustab ise:

“Mees ikka otsustab ise, kus tema asjad on, mitte naine ei võta emme rolli ja ei käi puhast pesu järgi viimas.”

Aga, kuna tal lähevad asjad vahepeal sassi, siis räägibki aegajalt end natukene puntrasse. Seega, et ole üldse imekspandav, et ta paar kommentaari hiljem ütleb, et otsustajaks on hoopis oma naine.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Isegi mina tean, kuidas evolutsioon toimib. Jah, mehed seemendavad ja seemendaks piirideta, aga otsustavad naised.

Hea, et nii napi kirjeldusega seekord piirdusid. Vanasti sai ikka pikalt laialt sinu sulest lugeda higisest üles-alla õõtsuvast tagumikust ja mehe kiimapainest, millega naised peavad tegelema.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hea, et nii napi kirjeldusega seekord piirdusid. Vanasti sai ikka pikalt laialt sinu sulest lugeda higisest üles-alla õõtsuvast tagumikust ja mehe kiimapainest, millega naised peavad tegelema.

Ma parem ei kommenteeri neid haigeid ja valelikke väiteid.

Head ööd.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii nad tapsidki alguses täitsa normaalselt alanud teema. Ohjah! Minge karjatage oma mehi parem, mis te siin õiendate, kui midagi asjalikku öelda pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin kahe väikse tütrega kodune, kui elukaaslane käis pere kõrvalt noorema õe 14a klassiõde näppimas. Kogu mehe pere kaagutas kaasa, ma olin ainuke, kes seda ebanormaalseks pidas. Õnneks on aastad möödunud, eks näis kas minu tütarde kõrvu see ka kostub et nende isa on p…l

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taga targemaks- mehe üleandmine ???? rohkem emme oma mehele vist ei saa tõesti olla. Igaühel on tõepoolest õigus otsustada, kellega ta magab ja kus elab. Nii ka naisel- miskipärast elas naine peale seda “sümboolset źesti” veel aasta aega selle mehega koos.

Sina ilmselt ei ole kunagi midagi kuulnud sarkasmist? Jälle keegi perekooli kägu, kellega tuleb ainult otse ja võimalikult lihtsas keeles rääkida, sest kõnekujundeid ja jutu allteksti ei ole sa võimeline mõistma.

Kui sa selle naise kommentaari lugesid, siis pidid ju ometi aru saama, et mees ei olnud nõus varem välja kolima. Ehkki naine seda soovis. Ise oled ju ka nõus, et mees otsustab nii tähtsad asjad.

Kuidas see “ei olnud nõus välja kolima” reaalselt toimuda saab? Naine tõstab mehe asjad välja ja vajadusel vahetab lukud. Või nõudis naine, et mees koliks välja enda kinnisvarast?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see “ei olnud nõus välja kolima” reaalselt toimuda saab? Naine tõstab mehe asjad välja ja vajadusel vahetab lukud. Või nõudis naine, et mees koliks välja enda kinnisvarast?

Miks peab arvama, et alati on naine mehe pinnal ja mehest sõltuv? Pereelu elavate inimeste seas on ju ülilevinud, et kinnisvara on kahe peale ja laen ka kahasse. Kuidas sul on siis õigus paugust mehe asjad ukse taha tõsta ning uksel lukud ära vahetada, kui pool kodust on mehe oma?

Elukorraldusi on väga erinevaid ja enamikel juhtudel ei ole võimalik lahkumineku olukorras käituda nii resoluutselt ja radikaalselt. On palju nüansse, millega tuleb arvestada.

See naine oli ju igati tubli, et pikema jututa mehe armukesele lubas. Mees, aga oli miskipärast jobu ja võtnud kandikul ulatatud vabadust vastu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!