Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Näitan 28 postitust - vahemik 151 kuni 178 (kokku 178 )

Teema: Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!

Postitas:
Kägu

Mina tean kaheksakümnendate Kalamajast ka ühte lugu kus korralikul pereemal oli armuke. Armukade mees kahtlustas igasuguseid asju ja ei andnud armunutele asu. Mitme korteri peale ainus käimla asetses koridoris. Naine oli rohelise mõtteviisiga ja valmistas perele kodus käsitööleiba. Sõtkus tainast ja kõva pissihäda tuli peale. Ütles abikaasale, et mul käed taignased, ole hea tõmba mul alukad kitli all poolde masti. Lipsan kempsust kähku läbi. Naine läkski, käed püsti. Armuke juba ootas ees, tegi ukse seestpoolt haagist lahti ja asus kohe asja kallale. Mees vaeseke ei teadnud korteris midagi. Kui asjad kähku tehtud, siis naine läks püstikäsi koju tagasi. Ütles mehele kelmikalt, et kallike, palun tõmba nüüd, püksikud tagasi üles, tainas siin hakkab kuhtuma juba

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean kaheksakümnendate Kalamajast ka ühte lugu kus korralikul pereemal oli armuke. Armukade mees kahtlustas igasuguseid asju ja ei andnud armunutele asu. Mitme korteri peale ainus käimla asetses koridoris. Naine oli rohelise mõtteviisiga ja valmistas perele kodus käsitööleiba. Sõtkus tainast ja kõva pissihäda tuli peale. Ütles abikaasale, et mul käed taignased, ole hea tõmba mul alukad kitli all poolde masti. Lipsan kempsust kähku läbi. Naine läkski, käed püsti. Armuke juba ootas ees, tegi ukse seestpoolt haagist lahti ja asus kohe asja kallale. Mees vaeseke ei teadnud korteris midagi. Kui asjad kähku tehtud, siis naine läks püstikäsi koju tagasi. Ütles mehele kelmikalt, et kallike, palun tõmba nüüd, püksikud tagasi üles, tainas siin hakkab kuhtuma juba

See ju luiskelugu. Ja seda juba sellepärast, et see naine ei olnud ju korralik. Nii südametunnistuseta inimene ikka annab olla. Ilmselt psühhopaat või tulnukas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine oli ju igati tubli, et pikema jututa mehe armukesele lubas. Mees, aga oli miskipärast jobu ja võtnud kandikul ulatatud vabadust vastu.

Lubas? Keegi pole kellegi omand ja teise lubada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine oli ju igati tubli, et pikema jututa mehe armukesele lubas. Mees, aga oli miskipärast jobu ja võtnud kandikul ulatatud vabadust vastu.

Lubas? Keegi pole kellegi omand ja teise lubada.

Ei ole jah. Kuid, kui mees ja armuke käituvad ise ju nii, nagu nad oleksid omandid? Kui nad oleks vabad, siis ei peaks ju salaja tegutsema ja seda salgama. Kardavad ju peremeest .)

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean kaheksakümnendate Kalamajast ka ühte lugu kus …

Oh, kui nõmedad on need inimesed, kes mingeid ilmselgeid anekdoote või väljamõeldisi räägivad iseenda või sõprade või tuttavate elus juhtunutena. Väga kohutav. Ja nad ise on niiiii vaimustuses alati neist juttudest!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardavad ju peremeest .)

Millist peremeest? Keegi ei viitsi seda kisa ja tõmblemist taluda, seepärast seda avalikult ei tehtagi. Mis peremees see naine oli, kui isegi oma kinnisvara polnud, kus päevapealt lukud vahetada ning elada endale meelepärast elu.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardavad ju peremeest .)

Millist peremeest? Keegi ei viitsi seda kisa ja tõmblemist taluda, seepärast seda avalikult ei tehtagi. Mis peremees see naine oli, kui isegi oma kinnisvara polnud, kus päevapealt lukud vahetada ning elada endale meelepärast elu.

Saa üle oma lukuvahetuse ihalusest. See pole mingi lahendus ja tänapäevases edumeelses peres pole kinnisvara mingi ühe osapoole omand vaid justnimelt alati ühine asi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardavad ju peremeest .)

Millist peremeest? Keegi ei viitsi seda kisa ja tõmblemist taluda, seepärast seda avalikult ei tehtagi. Mis peremees see naine oli, kui isegi oma kinnisvara polnud, kus päevapealt lukud vahetada ning elada endale meelepärast elu.

Sümboolselt peremeest, ehk siis inimest, kelle selja taga lupsu lüüakse. Seda kisa ja tõmblemist ei peagi kuulama, kui püsisuhet lipsutajad ei looks, kuna nad ei sobi sellesse. Küll petis ja armuke kisaksid ka, kui neile tagaselja ära tehtaks. Kas tõesti on nii rumalaid veel olemas, et nad ei saa aru, et reetmine ja petmine kutsubki esile just mitte meeldiva reaktsiooni. Argpüksid, olen ikka öelnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see “ei olnud nõus välja kolima” reaalselt toimuda saab? Naine tõstab mehe asjad välja ja vajadusel vahetab lukud. Või nõudis naine, et mees koliks välja enda kinnisvarast?

Miks peab arvama, et alati on naine mehe pinnal ja mehest sõltuv? Pereelu elavate inimeste seas on ju ülilevinud, et kinnisvara on kahe peale ja laen ka kahasse. Kuidas sul on siis õigus paugust mehe asjad ukse taha tõsta ning uksel lukud ära vahetada, kui pool kodust on mehe oma?

Elukorraldusi on väga erinevaid ja enamikel juhtudel ei ole võimalik lahkumineku olukorras käituda nii resoluutselt ja radikaalselt. On palju nüansse, millega tuleb arvestada.

See naine oli ju igati tubli, et pikema jututa mehe armukesele lubas. Mees, aga oli miskipärast jobu ja võtnud kandikul ulatatud vabadust vastu.

MOTT

Seda siin üks rääkis juba 5 lk tagasi, et naised on sageli meestest sõltuvad. Teine raius vastu, et naised tänapäeval ei sõltu kellestki ja ostavad ISE oma kinnisvara. Näha on.
Kus elas naine enne ühisvara soetamist? Emme- issi tiiva alt kohe abiellu? Miks, kasvõi ajutiselt, endale kuuluvale elamispinnale ei kolita, kuni ühisvara jagatud? Ja kui tegu on ühisvaraga, siis pole naisel tõepoolest õigust mehe asju mööda ilma laiali vedada või lukke vahetada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saa üle oma lukuvahetuse ihalusest. See pole mingi lahendus ja tänapäevases edumeelses peres pole kinnisvara mingi ühe osapoole omand vaid justnimelt alati ühine asi.

Tänapäeva edumeelses peres on isikutel oma isiklik kinnisvara, kus on elatud enne ühe või teise juurde kolimist ning see on välja üüritud.

Miks pole lahendus? Ma pole terve elu jooksul mitte ühtki päeva väljaspool oma kinnisvara elanud-alates kööktoast 18-aastasena kuni häärberini praegu, mõnikümmend aastat hiljem.

See on suur asi-saada inimesest koheselt vabaks, mitte hakkama mingit jura ajama või veel hullem-vägisi koos elama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine oli ju igati tubli, et pikema jututa mehe armukesele lubas. Mees, aga oli miskipärast jobu ja võtnud kandikul ulatatud vabadust vastu.

Lubas? Keegi pole kellegi omand ja teise lubada.

Jälle keegi, kes irooniat ei mõista? Loomulikult ei ole keegi kellegi omand.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on suur asi-saada inimesest koheselt vabaks, mitte hakkama mingit jura ajama või veel hullem-vägisi koos elama.

Normaalsed inimesed ei valmistu pidevalt sõjaks, lahutuseks ega surmaks, vaid elavad elusid. Seega ei hoia nad pidevalt keldris tonni konserve sõja puhkemiseks; ei jäta müümata oma kööktuba selleks, et oleks oma kinnisvara, kui peaks tulema lahutus; ei hoia kummutisahtlis juba 30-ndast eluaastast peale matuserõivastust. Normaalsetel inimestel on abielueelne kinnisvara kas müüdud või välja üüritud, kuidas just soodsam ja vajalikum on, ning muudes asjades käituvad nad vastavalt oludele.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on alatu ja ebanormaalne, kui inimest kasutab ära see, keda ta usaldab, ja kellele ta on ennast avanud. Kuid petised ei ava ennast eal ja kasutavad oma abikaasa või elukaaslase usaldust tema vastu.
Tundub hullem, kui vaenlane. Vaenlasi sa vähemalt ei usalda. Ja ei ole “eiiiiii”. See on nii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsetel inimestel on abielueelne kinnisvara kas müüdud või välja üüritud, kuidas just soodsam ja vajalikum on, ning muudes asjades käituvad nad vastavalt oludele.

Vastavalt oludele:D Oma tölliga koos elada ning patja nutta, kui see armukese juures käib? Ärge ajage naerma. Juba see tähendab, et tegu pole normaalsete inimestega.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda siin üks rääkis juba 5 lk tagasi, et naised on sageli meestest sõltuvad. Teine raius vastu, et naised tänapäeval ei sõltu kellestki ja ostavad ISE oma kinnisvara. Näha on. Kus elas naine enne ühisvara soetamist? Emme- issi tiiva alt kohe abiellu? Miks, kasvõi ajutiselt, endale kuuluvale elamispinnale ei kolita, kuni ühisvara jagatud? Ja kui tegu on ühisvaraga, siis pole naisel tõepoolest õigust mehe asju mööda ilma laiali vedada või lukke vahetada.

Imelik arvamus, et kõikide inimeste elu kulgeb ja peab kulgema ühtemoodi. Inimesed elavad väga erinevaid elusid. Inimeste elukorraldused on väga erinevad. Lapsepõlv, kodune taust, võimalused, stardikapital, võimed on erinevad. Alati ja igal juhul ei ole võimalik, et inimese elu kulgeb täpselt “õiget” radapidi. Või, mis on õige rada? Muutujaid, mis mõjutavad meie elu, on nii palju. Kes ütleb, et see sinu ideaalpilt elust – kõigepealt ülikool, üksinda elamine, iseseisev elu, elamine iseendale, mammona kogumine ja alles siis, kui kõik on olemas, abielu ja lapsed, on kõige õigem?

Mina olen sinu mõistes puhta p…sse kukkunud inimene. Mina tutvusin oma mehega 14-aastaselt. Vanematekodust kolisingi poisiga kokku. Muidugi mitte 14-aastaselt. Ei ole päevagi üksinda elanud. Kohe pärast gümnaasiumi lõpetamist sündis esimene laps. Ülikooli läksin alles 22-aastaselt. Esimest kodu me mehega üürisime. Seejärel võtsime koos laenu ja ostsime oma esimese kodu – kahe peale. Seejärel sündisid järgmised lapsed.

Kõik see järjekord tundus nii loomulik ja loogiline. Täna oleme 51-aastased. Meil on 4 last. Meil on lapselapsed. Ma olen nii rahul, et minu elu just täpselt nii on läinud.

Praegu pingutan ajusid ja mõtlen, kuidas ma oleksin pidanud oma elu elama, et oleksin sobitunud sinu ideaalpilti? Mitte tutvuma nii noorelt oma mehega? Või oleks pidanud pärast gümnaasiumi lõpetamist minema temaga lahku, et saaks elada iseseisvat elu, sest vanematekodust koosellu kolimine on ju täiesti ebanormaalne? Lapsed oleks tohtinud teha 30+ vanuses? Jne.

Igal inimesel on elus oma tee. Loomulikult saab ja tuleb oma elu ise juhtida, aga samas on ka asju, mis juhtuvad ise ja mis ei ole alati meie kontrolli all. Nagu öeldakse, inimene teeb plaane ja jumal naerab.

Minul on oma isiklik kinnisvara olemas. Aga selle olen soetanud alles kooselu jooksul. Lisaks on ka pärimise teel saadud päris palju kinnisvara, aga see on tulnud ka alles kooselu jooksul, mitte ei olnud olemas elluastumisel.  Mehel on samuti pärimise teel saadud isiklik kinnisvara. Samuti on ta ise omale soetanud veel vara juurde.

Olen ühe eelneva kõnelejaga nõus – kõik inimesed ei valmistu koguaeg sõjaks. Tark on muidugi mõelda võimalikele raskustele ja end jõudumööda kindlustada, aga öelda, et elementaarne on enne abiellumist end pealaest igaks võimalikuks olukorraks kindlustada, on lihtsalt napakas!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastavalt oludele:D Oma tölliga koos elada ning patja nutta, kui see armukese juures käib? Ärge ajage naerma. Juba see tähendab, et tegu pole normaalsete inimestega.

Jah, ka mingi ebameeldiva olukorraga leppimine on vastavalt oludele elamine. Ei ole kinnisvara puudumine või sissetuleku väiksus sugugi need peamised põhjused, miks katkisest abielust uksi prõmmides ei väljuta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ka mingi ebameeldiva olukorraga leppimine on vastavalt oludele elamine. Ei ole kinnisvara puudumine või sissetuleku väiksus sugugi need peamised põhjused, miks katkisest abielust uksi prõmmides ei väljuta.

Aina hullemaks läheb. Elagu kaltsnaised! Selliste pärast mehed ei kardagi oma tegude tagajärgede eest, sest tagajärgi lihtsalt ei järgne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste pärast mehed ei kardagi oma tegude tagajärgede eest, sest tagajärgi lihtsalt ei järgne.

Kartmine on sinu arust hea suhte alustala? Siinkohal ütlen mina – aina hullemaks läheb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajale – kui see on pärispostitus, siis selg sirgu ja lõpeta see jama ära. Jäta mees maha, alusta uut elu!

Mis puudutab aga seda teemat, et ei teadnud, et mees abielus on… päriselt? Sõbranna mees, kellega juba lahus elati, kolis armukese juurde, sõrmus sõrmes. Ja see sõrmus sõrmes ei takistanud tal armukesele kõrvale teist armukest võtmast ja teist kolmadaga asendamast jne. Koletu vorm keskeakriisist, mis õnnestus seetõttu, et meie seas on nii palju väärikuseta naisterahvaid. Päriselt, naised, kus teie väärikus on? Miks ennast alandada, olles abielumehe n+1 järestuse armuke?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest igasugune mees tundub tohutult väärtuslik. Näen seda enda eksi pealt, et naised ajavad ligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kartmine on sinu arust hea suhte alustala? Siinkohal ütlen mina – aina hullemaks läheb.

Ilmselgelt mitte kartmine hirmu mõttes vaid teadmine, et piirist üleastumisel on kooselul lõpp ning naisest ilma. Kuniks petise jala küljes riputakse, palutakse ja ahastatakse, ei muutu midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kartmine on sinu arust hea suhte alustala? Siinkohal ütlen mina – aina hullemaks läheb.

Ilmselgelt mitte kartmine hirmu mõttes vaid teadmine, et piirist üleastumisel on kooselul lõpp ning naisest ilma. Kuniks petise jala küljes riputakse, palutakse ja ahastatakse, ei muutu midagi.

Mingit vahet pole, mis mõttes see kartmine on suhte alustala – kartmine on kartmine. Suhte aluseks peab olema soov koos olla, ka siis, kui pole nuia seljas või hirmu kuklas. Minu hinnangul on suhe, kus soovitakse edasi koos olla, isegi kui ühel või teisel on vahepeal kõrvalsuhe, palju tugevam kui see, kus mõlemad on truud hirmust, et muidu saab suhe läbi. Anna inimestele vabadus teha, mida nende hing ihkab – alles siis selgub, mida nad tegelikult tahavad või ei taha, kas tahavad ikka koos olla või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna inimestele vabadus teha, mida nende hing ihkab – alles siis selgub, mida nad tegelikult tahavad või ei taha, kas tahavad ikka koos olla või mitte.

Mehed tahavad alati olla koos ning samal ajal armukest pidada. Nii lihtne see ongi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna inimestele vabadus teha, mida nende hing ihkab – alles siis selgub, mida nad tegelikult tahavad või ei taha, kas tahavad ikka koos olla või mitte.

Mehed tahavad alati olla koos ning samal ajal armukest pidada. Nii lihtne see ongi.

Vabadus midagi teha, ei pea ühe inimese jaoks tähendama seda, et ta teeb, sest ta saab või võib. N: keegi on teisest kas vaimselt, füüsiliselt üle ja ta saab talle koha kätte näidata või vägivallatseda või niisama möliseda või petta. Mis siis, et saab, aga ta ei pea.

Petised tahavad koos olla, aga õiglase meelega ja mitte petised ei lepi sellega ka nagunii, seepärast see jama jätkub ka. Petis teab, et ta on petis, aga petetav enamasti reaalajas ei tea, et ta on petisega koos. Seega otsus ja vastutus on petisel, kes otsustab selle ära ka oma perekonna eest. Naljasahtlis võib petmine olla klassikaline huumor, kus keegi on kuskil kapis passimas ja oma järge ootamas või nurga taga hiilimas, küür seljas ja vihmamatel eest kummis, aga päris elus on see tragöödia. Ettaaimamatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean ühte meest, kes käib välismaal tööl aga läheb tööle alati päev või kaks varem ja veedab need armukesega, vahest on pikemat aega 1 armuke ja mõnikord on ka erinevad.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean ühte meest, kes käib välismaal tööl aga läheb tööle alati päev või kaks varem ja veedab need armukesega, vahest on pikemat aega 1 armuke ja mõnikord on ka erinevad.

Oh see on väga levinud eriti Soomes töötajate poolt. Oma naine viib siin laevale, Helsingis tuleb armuke vastu. Masendav, kuidas inimesed elavad korraga kahte elu kahe erineva naisega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav, kuidas inimesed elavad korraga kahte elu kahe erineva naisega.

Sulle masendav, aga sellele mehele ilmselgelt sobib kui nii teeb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle masendav, aga sellele mehele ilmselgelt sobib kui nii teeb.

Ei tea, kas ta naisele Eestis ka sobib 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 151 kuni 178 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle abikaasa veel praegu armukese juures, käsi püsti!