Esileht Pereelu ja suhted kelle jaoks oled ilus?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: kelle jaoks oled ilus?

Postitas:

minu mees arvab, et teen meiki, valin riideid ja käin trennis kolleegidest meeste pärast. igal hommikul teeb märkuse kui peegli ees olen. aga see ei ole tõsi. kolleegmehed ei lähe mulle üldse korda, pigem sätin end kolleegidest naiste jaoks ja ennekõike selle jaoks, et iseendale meeldida ja et mu peegelpilt mind rõõmsaks teeks.

kuidas teil, kelle jaoks kõik see meik, need pikendused, trenn, kuhjade viisi riideid?

+12
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kyll, minu mees arvab sama :). Iseenda jaoks klanin end. Mis seal salata, näen liiga hea välja ja sellega kahjuks käib kaasas ka koleegide jt meeste tähelepanu ja komplimendid.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelkõige teiste naiste jaoks, olgu siis töökaaslased või sõbrannad. Mehed välimust eriti ei märka. Peab midagi püssilt teistmoodi olema, et nad märkaks ja komplimendi teeks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pingutan pidevalt pimedate jaoks. Nemad on minu ilu sihtgrupp.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis seal salata, tunnen ennast hästi ja enesekindlamalt, kui olen sätitud

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal hommikul peegli ees sättides saad sellise märkuse?
Kas on veel ohumärke?

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kellegi. S.t ma ei ole ilus. Aga eks see hakka kodustele närvidele muidugi, kui kodus on mingi dressides malts, aga kui tööle läheb, siis tuunib end seksikaks nukukeseks. Aga nii on see juba kord seatud. Kuskil peab inimene end saama veidi lõdvaks ka lasta. Lahendus on koos väljas käimine, siis tuunivad naised end ka ilusaks, kuigi mõni mees tõmbab ikka nina vingu, sest kodus naine ju ei käi 15 cm kontsadega ja klubikleidikesega ja sõjamaaling näos ringi, seega see hoor tuunib end ikka ainult võõraste meeste jaoks, rsk!

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohumärk? kellele?

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:41; 13.07 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas teil,

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:53; 13.07 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hiljuti 44-aastaseks ja lasin sellel puhul väga korralikud fotod teha.
Sättisin ennast väga hoolega ja panin korretselt riidesse. Tulemuseks oli üks kenamaid fotosid üldse, mida minust kunagi tehtud. Ka mees ja lapsed arvasid nii.
Nende jaoks olen ma väga ilus. Ja enda jaoks olen ilus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vastupidi, pidevalt pean mehe ja oma venna käest kuulma, et peaksin ilusamini riides käima, et miks ma ei meigi ja ei ehi. Olen selline nagu harjunud kogu elu olema. Ega siis elu seepärast elamata jäänud, aga ju siis jah, ma ei ole tüüpiline naine, kes tahab pidevat tähelepanu.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees arvab, et teen meiki, valin riideid ja käin trennis kolleegidest meeste pärast. igal hommikul teeb märkuse kui peegli ees olen. aga see ei ole tõsi. kolleegmehed ei lähe mulle üldse korda, pigem sätin end kolleegidest naiste jaoks ja ennekõike selle jaoks, et iseendale meeldida ja et mu peegelpilt mind rõõmsaks teeks.

kuidas teil, kelle jaoks kõik see meik, need pikendused, trenn, kuhjade viisi riideid?

Vastan provokatiivsele teemale täiseti tõsiselt:

olen 46, ja minu elus pole enam seda võistlusmomenti, et peaksin kellegi teise pärast/nimel pingutama. Kõik mida teen, teen iseeendale: trenni, et oleks kergem ja tervislikum olla, ning saaksin kanda riideid, mida tahan, mitte, mida saan; meiki, sest see minu arust sobib mulle ja ma olen siis endaga väga rahul; soengut, et mitte näha ennast tuustakana – see häirib mind; rõivaid (kuigi ma ei kanna neid üksteise otsas ehk siis mitte “kuhjade viisi”), et kogu kompotti raamistada. Jalanõud olgu mugavad ja riietuse ning ilmastikuga sobivad, kotid olgu praktilised suuruse/suletavuse/rihmade jne poolest, ehted – sest olen siiski naine ja piisavalt edev.

Meeste pärast võimlesin äkki umbes 20-25 aastat tagasi? Viimase peale mood pidi seljas-jalas olema veel varem ehk siis eneseteadliku teismelise eas.
Kolleegid on aastate jooksul vahetunud seinast-seina, enamasti naiste vägi (igat masti poedagoogid ja haridustöötajad) ja mõne ärksamast naisest saan lausa malli võtta (nt. kellelgi on huvitav pluus või laheda lõikega kleit – võtan shnitti). Praeguses vanuses ja eluetapis meeste pärast meikida-riietuda jätab minu meelest väga ahastava mulje.

Kui minu abikaasa dikteeriks mu look’i, siis päris ausalt – esiotsa see hämmastaks mind, aga igal juhul ma ei pööraks sellele tähelepanu.

Ilmselgelt olen teemaalgatajaga erinevatest generatsioonidest, seega on tal raske mõista minu ja enda vaadete erinevusi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, otseselt teemale vastates, siis ilus olen vast kõigi jaoks, kellega suhtlen. Mulle naeratatakse, järelikult meeldin. 🙂
Meigin ennast aga iseenda jaoks kui aus olla. Mulle meeldib meikida ja meeldib peeglist vastuvaatav inimene 🙂

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vastupidi, pidevalt pean mehe ja oma venna käest kuulma, et peaksin ilusamini riides käima, et miks ma ei meigi ja ei ehi.

Ega siis meest poleks tulnud venna järgi valida?
Ühest debiilist oleks peres ju piisanud…

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:53; 13.07 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teeb komplimendi, kui end mõni hommik keskmiset rohkem sätin.
Aga kontingent kes tööl käib tonni meigi ja kõikvõimalike pikendustega võib tõesti see olla, kes armuvalust põõsasse poeb, kui kaaslane vastassoost kolleegile tere ütleb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mees enda välimusele pöörab välja minnes rohkem tähelepanu kui kodus olles…. mida see näitab?
Eriti kahtlane tundub kui mees kes varem enda välimusest eriti ei hoolinud, hakkab seda äkki tegema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:41; 13.07 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees arvab, et teen meiki, valin riideid ja käin trennis kolleegidest meeste pärast. igal hommikul teeb märkuse kui peegli ees olen. aga see ei ole tõsi. kolleegmehed ei lähe mulle üldse korda, pigem sätin end kolleegidest naiste jaoks ja ennekõike selle jaoks, et iseendale meeldida ja et mu peegelpilt mind rõõmsaks teeks.

kuidas teil, kelle jaoks kõik see meik, need pikendused, trenn, kuhjade viisi riideid?

Minul on täitsa ükskõik, kes meigib ja kes mitte. Ise pean seda raharaiskamiseks ja ma ei saa aru, miks inimene vabatahtlikult muudab enda välimuse koledaks. Kui meikimine on näha, tekitab see ebaloomuliku varjundi näole ja see on kole. Jah tumedad silmaalused ja kortsud ei paista välja aga üldmulje on väga vastik. Nii et kui vähegi saan väldin kolleege, kes värvivad end. Ja veelgi veidram on lugeda, et värvitakse kellegi teise pärast. Kui sa enda pärast ei värvi, siis on sul ikka iseendaga väga suured jamad. Kuidas saab iseendale meeldida võõbatud nägu? Iseendale peaksid olema kõige ilusam sellisena nagu oled, siis pole meik ka niivõrd võlts ja tehislik. Aga see on minu arvamus asjast. Igaüks elab nagu oskab.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kyll, minu mees arvab sama :). Iseenda jaoks klanin end. Mis seal salata, näen liiga hea välja ja sellega kahjuks käib kaasas ka koleegide jt meeste tähelepanu ja komplimendid.

Ehk siis valmistumine flirtimiseks. Ka naistega. Ei usu, et keegi iseenda jaoks vaid.

Kullake, tal on mees olemas ????

Kullake, kas mehe olemasolu on kunagi eblakaid naisi takistanud teiste meestega flirtimast?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 21:25; 20.07 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minz sätin end enda jaoks, see annab mulle hea tunde. Sätin end ka kodukontoris töötades. Ainus “kortsus” olek on siiskui teen mingit musta tööd, aga kui selle lõpetan, pesen end puhtaks ja jälle korralikud riided selga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin ka, et sätin iseenda jaoks, aga siis tuli koroona, istusin pea kaks kuud mehe ja lastega kodus ning mis selgus – iseenda jaoks ei viitsigi sättida. Nõustun nendega, kes ütlevad, et sätitakse pigem teiste naiste kui meeste pärast, samas kui ainult meeste seltskonnas töötaksin, sätiksin ikka samamoodi.

Teemaalgataja – kas sa sätid end ainult oma mehe jaoks ka? Kui olete omapäi kodus, teed ilusa meigi ja paned kenad riided selga? Võib-olla ta tunneb, et sa pingutad ainult teiste pärast ja tunneb end kõrvalejäetuna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ olen vaba kõiksugustest kohustustest kellelegi meeldida. Alguses meeldid kasvatajatele, siis õpetajatele, siis poistele. Tuunin ennast siis, kui tahan ja tuju on, mitte kellelegi meeldimise pärast ja tunnen ennast ühte moodi profimeigiga, kui ka ilma. Profimeiki kasutan siis, kui tean, et pean pildil parem väljanägema, kuna vahest avaldatakse neid ka ajakirjanduses. Vaieldamatult 40+ puhul teevad profid sinuga imet.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, see teema tuletab jälle meelde, kuidas mu poeg kolmandas klassis emadepäeva kirjandisse kirjutas, et “minu ema on koolis [töötasin samas koolis] väga ilus, aga kodus on ta igasugune”. “Väga ilus” tähendas siis seda, et kandsin musti pükse ja nööpidega pluusi ja tõmbasin näo BB kreemiga üle. Rohkem küll ei viitsiks isegi professionaalse väljanägemise jaoks sättida.

Aga mind üllatab see

Meil vastupidi, pidevalt pean mehe ja oma venna käest kuulma, et peaksin ilusamini riides käima, et miks ma ei meigi ja ei ehi. Olen selline nagu harjunud kogu elu olema. Ega siis elu seepärast elamata jäänud, aga ju siis jah, ma ei ole tüüpiline naine, kes tahab pidevat tähelepanu.

Vend vennaks, aga kui sa eluaeg selline oled, misse mees õiendab, ise ta ju sellise valis? Mu mees ohiks just siis, kui ma äkki meikima hakkaksin. (Mis tuletab meelde, et võiks ju varbaküüned ära lakkida.)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Minu kaastunne neile, kel põhikoolgi lõpetamata.

Sõna pere ainsuse osastav on peret.

https://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=37

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ olen vaba kõiksugustest kohustustest kellelegi meeldida. Alguses meeldid kasvatajatele, siis õpetajatele, siis poistele. Tuunin ennast siis, kui tahan ja tuju on, mitte kellelegi meeldimise pärast ja tunnen ennast ühte moodi profimeigiga, kui ka ilma. Profimeiki kasutan siis, kui tean, et pean pildil parem väljanägema, kuna vahest avaldatakse neid ka ajakirjanduses. Vaieldamatult 40+ puhul teevad profid sinuga imet.

Proua prominent ei oska üldse kirjutada. No mis inimene kirjutab: väljanägema, vahest. Komadest ja lauseehitusest ei hakka rääkimagi. Ma arvasin, et see põlvkond veel oskas elementaarsel tasemel õigekirja, aga ju siis eksisin.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti ükskõik, kellele ma meeldin või ei meeldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-30 mulle tundus, et mida iganes ma teen ja kui kõhn ma välja näen, õgib mu mees silmadega vaid võõraid naisi.
30-40 nii ja naa.
40… sel aastal olen talvega võtnud üle 10 kilo juurde, täiesti käest end lasknud ja tänu koroonale või keskearkriisile või kes teab millele, ihkame mehega taas teineteise lähedust eriliselt.
Kuni u 38 aastani käisin regulaarselt rühmatrennides ja ei teadnud mittevormiskehast mitte midagi ja see oli minu jaosk täiesti normaalne olek, mida ma ei pidanud ilus olemiseks, vaid tavaliseks olekuks. Riided ostsin ka kvaliteetsed, korralikud ja ei pidanud seda ilusolemiseks.
Värvinud pole end kunagi ja ei tee ka seda ka edaspidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole kolleegidest meeste jaoks küll mõtet end vuntsida. Kabinetti jagav meesterahvast kolleeg pole kunagi märganud, kui ma rõivastiili olen vahetanud. Samuti ei märganud ta, et ma olen kuuendat kuud rase. Kuna me üsna vabalt jutustame erinevatel teemadel, siis oleme sellest ka juhtunud rääkima ja tema ütleb, et märkab mingit üldist olemist, mis ju ei muutu. Üksikdetailid rõivastuse ja meigi juures pole talle kunagi silma jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isegi ei tea, kelle või mille jaoks ma ennast värvin. Mulle endale tundub, et värvitud/värvimata olekud on väga erinevad, meikimata olen plass ja ilmetu.
Mul on pikaaegne visiitsuhe (ei ela päris koos). Läksin kord jälle mehe juurde ööseks, näol veidi jumestuskreemi, särapuudrit, silmapliiatsit ja ripsmetušši. Kena kõik, tagasihoidlik meik. Võtsin kaasa väikese korduvtäidetava pudelikese meigieemaldisvedelikku, ilma sildita.
Mees nägi seda pudelikest vannitoas ja küsis, mis see on. Ütlesin, et meigieemaldusvedelik.
See jahmatus, mis tema näos oli, oli surmkindlalt siiras. Ta küsis täiesti tõsiselt ‘kas sa oled meigitud?’.
Sain aru, et kui minu jaoks on veidi meikimist vs hommikune naturaalne olek täiesti kaks erinevat asja, siis mehe jaoks olen kogu aeg ühesugune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 21:25; 20.07 11:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted kelle jaoks oled ilus?