Esileht Pereelu ja suhted kelle jaoks oled ilus?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: kelle jaoks oled ilus?

Postitas:
Kägu

20-30 mulle tundus, et mida iganes ma teen ja kui kõhn ma välja näen, õgib mu mees silmadega vaid võõraid naisi.
30-40 nii ja naa.
40… sel aastal olen talvega võtnud üle 10 kilo juurde, täiesti käest end lasknud ja tänu koroonale või keskearkriisile või kes teab millele, ihkame mehega taas teineteise lähedust eriliselt.
Kuni u 38 aastani käisin regulaarselt rühmatrennides ja ei teadnud mittevormiskehast mitte midagi ja see oli minu jaosk täiesti normaalne olek, mida ma ei pidanud ilus olemiseks, vaid tavaliseks olekuks. Riided ostsin ka kvaliteetsed, korralikud ja ei pidanud seda ilusolemiseks.
Värvinud pole end kunagi ja ei tee ka seda ka edaspidi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ei ole kolleegidest meeste jaoks küll mõtet end vuntsida. Kabinetti jagav meesterahvast kolleeg pole kunagi märganud, kui ma rõivastiili olen vahetanud. Samuti ei märganud ta, et ma olen kuuendat kuud rase. Kuna me üsna vabalt jutustame erinevatel teemadel, siis oleme sellest ka juhtunud rääkima ja tema ütleb, et märkab mingit üldist olemist, mis ju ei muutu. Üksikdetailid rõivastuse ja meigi juures pole talle kunagi silma jäänud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina isegi ei tea, kelle või mille jaoks ma ennast värvin. Mulle endale tundub, et värvitud/värvimata olekud on väga erinevad, meikimata olen plass ja ilmetu.
Mul on pikaaegne visiitsuhe (ei ela päris koos). Läksin kord jälle mehe juurde ööseks, näol veidi jumestuskreemi, särapuudrit, silmapliiatsit ja ripsmetušši. Kena kõik, tagasihoidlik meik. Võtsin kaasa väikese korduvtäidetava pudelikese meigieemaldisvedelikku, ilma sildita.
Mees nägi seda pudelikest vannitoas ja küsis, mis see on. Ütlesin, et meigieemaldusvedelik.
See jahmatus, mis tema näos oli, oli surmkindlalt siiras. Ta küsis täiesti tõsiselt ‘kas sa oled meigitud?’.
Sain aru, et kui minu jaoks on veidi meikimist vs hommikune naturaalne olek täiesti kaks erinevat asja, siis mehe jaoks olen kogu aeg ühesugune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mulle helistas just mu ema ja ütles, et ma olin tema sünnipäeval nii ilus 🙂 ma ei meigi, ei kanna minisid ega kontsasid. minu stiil on naturaalsed loodustoonides riided. eelkõige peab mulle endale meeldima, aga kui mu lähedastele ka meeldib, olen rahul ja rõõmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Carrie Mathison on minu arust ilus ja stiil meeldib, mis ilmselt paljude arust naiselik ja ilus pole. Endale peab meeldima, kõigile ei saa meeldida nagunii.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Pereelu ja suhted kelle jaoks oled ilus?