Esileht Pereelu ja suhted Kelle juurest mees petma ei lähe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Kelle juurest mees petma ei lähe

Postitas:

Minu tähelepanekud, elukogemus ja vaadates tuttavate seas ringi, siis mees ei lähe petma, kui:

1) naisel on kõik tasakaalus: on haridus, karjääri teinud, samas saab lastega hakkama, oskab süüa teha (see ei tähenda, et ta kodus ori oleks, ikka kahe vahel jagunevad tööd)

2) eelmisest johtuvalt, need, kes jagavad mehega vastutust ja tegevusi
mitte üks ei tee kodus kõiki töid ära ja ei kantselda üksi lapsi, vaid ongi elu kahe partneri vahel jaotatud: mõlemad tegelevad lastega, mõlemad koristavad, mõlemad viivad prügi välja
kui naine kõik enda peale võtab, siis on ta esiteks rampväsinud ja kannatab voodielu, teiseks mees tunneb ennast kasutuna ja tal on igav, ongi mugav tinder lahti teha ja seal svaipima hakata

3) naised, kes elavad põhimõttel, et eelkõige on ta ikkagi naine ja seejärel ema
(eelkõige on mees talle siiski kaaslane, romantiline partner ja seejärel tema laste isa)

4) naine, kes väärtustab ennast
kellel ei ole meest otseselt VAJA, majanduslikel põhjustel vms
kes saaks vajadusel ka ise hakkama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise juurest, keda mees armastab.
Kõik muud toredused on lisahea, aga see on kõige tähtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleme ausad, ega ikka väga ilusate ja asjalike naiste juurest naljalt ei minda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen ma teemaalgatajaga nõus. Eriti see punkt, naised, kellel pole meest praktilistel põhjustel vaja. Kes saaks ise ka hakkama. Ühesõnaga need, kes võiks mehe vahelejäämisel ka suhteliselt kergesti maha jätta.
Aga asi pole ometi ainult naistes. Ma lisaksin, et millised mehed ei peta. Ei peta mehed, kes väärtustavad naist ja naisi üldse. Peavad naisi meestega samaväärseteks, mitte alamateks. Oluline on ka mehe libiido. Kui mehel polegi väga suurt huvi naiste vastu, sellist meest on keeruline petma ahvatleda ka. Kuigi isegi oma naine peab kodus vaeva nägema sellise mehe voodisse meelitamisega, siis on ta ka võõraste naiste võlude suhtes immuunsem. Madala libiidoga mehed ei peta nii lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi absoluutselt ideaalne naine. Põhjendaks, aga tekst läheks pikaks. Teisi naisi kõrvalt vaadates saan aru küll, miks mehed minema lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist inimest ei ole olemas, nii et ei maksa sellega üldse oma pead vaevata.
See naine, kes taob rinnale, et minu mees ei peta mind iial, ei tundu ju kuigi arukas olevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 14:20; 07.06 14:26; 07.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi absoluutselt ideaalne naine. Põhjendaks, aga tekst läheks pikaks. Teisi naisi kõrvalt vaadates saan aru küll, miks mehed minema lähevad.

sülita nüüd kolm korda üle õla ja looda, et elu sind sõnu sööma ei pane :). kuigi olen üldjoontes nõus sinuga, nii mõnegi paari puhul on kaugele näha, miks mees lollusi teeb, aga ei lähe ju elu sees naisele tähelepanekuid tegema. selgitamine läheks pikaks, pealegi ei viitsi siin tähenärijatega vaielda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:22; 07.06 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi absoluutselt ideaalne naine. Põhjendaks, aga tekst läheks pikaks. Teisi naisi kõrvalt vaadates saan aru küll, miks mehed minema lähevad.

Mis ajast lausa välja paistev lollus naisest ideaalse teeb? Irw

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 14:20; 07.06 14:26; 07.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi absoluutselt ideaalne naine. Põhjendaks, aga tekst läheks pikaks. Teisi naisi kõrvalt vaadates saan aru küll, miks mehed minema lähevad.

Mis ajast lausa välja paistev lollus naisest ideaalse teeb? Irw

ainult 4 minutit, ja esimene tähenärija juba kohal…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:22; 07.06 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähelepanekud, elukogemus ja vaadates tuttavate seas ringi, siis mees ei lähe petma, kui:

1) naisel on kõik tasakaalus: on haridus, karjääri teinud, samas saab lastega hakkama, oskab süüa teha (see ei tähenda, et ta kodus ori oleks, ikka kahe vahel jagunevad tööd)

2) eelmisest johtuvalt, need, kes jagavad mehega vastutust ja tegevusi

mitte üks ei tee kodus kõiki töid ära ja ei kantselda üksi lapsi, vaid ongi elu kahe partneri vahel jaotatud: mõlemad tegelevad lastega, mõlemad koristavad, mõlemad viivad prügi välja

kui naine kõik enda peale võtab, siis on ta esiteks rampväsinud ja kannatab voodielu, teiseks mees tunneb ennast kasutuna ja tal on igav, ongi mugav tinder lahti teha ja seal svaipima hakata

3) naised, kes elavad põhimõttel, et eelkõige on ta ikkagi naine ja seejärel ema

(eelkõige on mees talle siiski kaaslane, romantiline partner ja seejärel tema laste isa)

4) naine, kes väärtustab ennast

kellel ei ole meest otseselt VAJA, majanduslikel põhjustel vms

kes saaks vajadusel ka ise hakkama

Mina töötan igapäevaselt sellise naiste hulgas, enamus neist on ka head kokad, neil on 2-3 last, kellega nad viitsivad tegeleda, nad onpiisavalt hoolitsetud välimusega, aga mingit seaduspära seal ei ole, umbes pooled on lahutatud ja pooled elavad pikaajalises kooselus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:28; 08.06 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleme ausad, ega ikka väga ilusate ja asjalike naiste juurest naljalt ei minda.

Vaidlen sellele väga ilusale vastu.

Kui mehe naisevaliku kriteerium on ilu, siis see mees petab ja nii et vähe pole, sest maailm on ilusaid ja väga ilusaid naisi täis ja aina nooremaid ja ilusamaid tuleb peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:39; 07.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi absoluutselt ideaalne naine. Põhjendaks, aga tekst läheks pikaks. Teisi naisi kõrvalt vaadates saan aru küll, miks mehed minema lähevad.

Mis ajast lausa välja paistev lollus naisest ideaalse teeb? Irw

ainult 4 minutit, ja esimene tähenärija juba kohal…

See pole ju tähenärimine, vaid fakti konstateerimisest inspireeritud retooriline küsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 14:20; 07.06 14:26; 07.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine on ikka igaühe enda eneseväärikuses ja väärtushinnangutes kinni, mitte kaaslase “kvaliteediomadustes”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge rääkige rumalusi. Asi ei ole petetevas, vaid petjas. Naine võib olla ilus, tark, osav ja kasvõi iga päev käte peal käia – ikka petetakse. Sest petmine on seotud petja olematu moraalitundega. Näiteks jäeti minu hea sõbranna – üks ilusamaid, seksikamaid, armsamaid, heatahtlikumaid inimesi – maha seepärast, et mees heitis ette, et naine oleks ikka võinud temaga koos kalal käia. Oleks siis kunagi kutsunudki, aga ei. No millest me räägime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin kunagi pealt, kuidas elukaaslane rääkis oma sõbraga, et see on mingi instinkt, et tahaks kogu aeg midagi uut. Ala et sul võib külmik liha täis olla, aga ikka tahad jahil käia, et teada, et sul on jätkuvalt võime kedagi kätte saada. Olid sõbraga klubis mingite naistega tantsinud ja arutasid siis seal, et peale tantsimise oleks seda või teist nendega teinud. Lisas ka juurde, et tahaks küll, aga omal tegelikult ikka nii hea naine, et ei tohi. Mind muidugi see viimane ei lohutanud, hakkasin peaaegu asju kokku panema, aga mees siis seletas meeleheitlikult, et see on ainult sõpradevaheline loba ja ta ei tahaks kunagi midagi muud. Ei tea, elame-näeme, aga vastik mõelda, et millegipärast see ongi meeste loomuses (ei ütle, et naiste omas ei ole, aga minul pole kunagi pähe tulnud kedagi teist tahta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:20; 07.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin ei ole mingit pistmist naise hariduse või välimusega. üks tavaline külamees ei peta enda naist elu jooksul kordagi, sest tal pole kellega petta. ka on töömehel muud mõtted peas, kui seelikud. see ikka rohkem linnameeste komme kõrvalt vaadata. on valikut ja on võimalusi. seega ei minda sellise naise juurest, kelle mehel petmisvõimalus puudub. Kogu loogika.
Ka ei peta need mehed, kelle jaoks truudus on otsus või kedagi ükski teine naine ei taha. 60ndaks eluaastaks on karjuv enamus mehi oma naisi petnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseseisvusega ei tasu ka liiale minna, sõbranna näitel kogemus olemas, kus väga haritud, heal järjel, hea palgaga, iseseisev naisterahvas vahetati välja mingisuguse Facebookis kassipilte jagava madalapalgalise teenindaja vastu. Ju siis tema eksmehele läksid just sellised õrnad ja toetust vajavad naised peale, hirmutas see, kui naine temast paremini elus hakkama saab.
Fakt on see, et küll petja enda tegevusele vabanduse leiab, ärge sellepärast muretsege. Kas oli oma naine liiga äbarik või liiga ilus või liiga kole või liiga iseseisev.

umbes pooled on lahutatud ja pooled elavad pikaajalises kooselus.

Kus sa tead, et lahutuse põhjus just petmine oli? Ma väidaks, et enamus juhtudel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin kunagi pealt, kuidas elukaaslane rääkis oma sõbraga, et see on mingi instinkt, et tahaks kogu aeg midagi uut. Ala et sul võib külmik liha täis olla, aga ikka tahad jahil käia, et teada, et sul on jätkuvalt võime kedagi kätte saada. Olid sõbraga klubis mingite naistega tantsinud ja arutasid siis seal, et peale tantsimise oleks seda või teist nendega teinud. Lisas ka juurde, et tahaks küll, aga omal tegelikult ikka nii hea naine, et ei tohi. Mind muidugi see viimane ei lohutanud, hakkasin peaaegu asju kokku panema, aga mees siis seletas meeleheitlikult, et see on ainult sõpradevaheline loba ja ta ei tahaks kunagi midagi muud. Ei tea, elame-näeme, aga vastik mõelda, et millegipärast see ongi meeste loomuses (ei ütle, et naiste omas ei ole, aga minul pole kunagi pähe tulnud kedagi teist tahta).

Naistel siis pole samasugust käitumist? Abiellutakse mehega ja iga nädal peab klubis käima. Mukitakse end üles, pannakse paljastavad riided selga ja minnakse end näitama. Milleks siis kui alateadlikult ei otsita uut meest? Naised ka abielus otsivad või on kohe valmis parema mehega minema. Tõesti need naised kes abielus kohe mugavusest end käest lasevad, poole aastaga paksuks mammiks end õgivad, ehk neid tõesti keegi ei vaata ega taha. Need käivadki perekoolis õiglus taga nutmas. Miks üldse mehele lähete kui teid nagunii petetakse? Te olete ometi nii iseseisvad, ilusad, enesega hakkama saavad, milleks teile mees kes teid nagunii parema vastu vahetab???????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:45; 07.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni läheb just selle eriti tubli ja ilusa juurest minema halli hiirekese juurde, sest ego ei kannata endast paremat enda kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muideks ka vägivallale kalduvad mehed hoiavad väga oma naistest kinni. Neil on kinnisidee, et tema naine on tema naine. Ja hoiavad nii kinni, et käivad veel peale lahutust ukse taga lõhkumas ja oma naist taga nõudmas. Mittepettev mees võib olla vägivaldne ja väga hästi teada, et nii “head” naist ei saa ta iial enam kusagilt. Haiglaselt oma naise taga luuraval mehel ei ole ka aega mõeldagi teistele naistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin kunagi pealt, kuidas elukaaslane rääkis oma sõbraga, et see on mingi instinkt, et tahaks kogu aeg midagi uut. Ala et sul võib külmik liha täis olla, aga ikka tahad jahil käia, et teada, et sul on jätkuvalt võime kedagi kätte saada. Olid sõbraga klubis mingite naistega tantsinud ja arutasid siis seal, et peale tantsimise oleks seda või teist nendega teinud. Lisas ka juurde, et tahaks küll, aga omal tegelikult ikka nii hea naine, et ei tohi. Mind muidugi see viimane ei lohutanud, hakkasin peaaegu asju kokku panema, aga mees siis seletas meeleheitlikult, et see on ainult sõpradevaheline loba ja ta ei tahaks kunagi midagi muud. Ei tea, elame-näeme, aga vastik mõelda, et millegipärast see ongi meeste loomuses (ei ütle, et naiste omas ei ole, aga minul pole kunagi pähe tulnud kedagi teist tahta).

Naistel siis pole samasugust käitumist? Abiellutakse mehega ja iga nädal peab klubis käima. Mukitakse end üles, pannakse paljastavad riided selga ja minnakse end näitama. Milleks siis kui alateadlikult ei otsita uut meest? Naised ka abielus otsivad või on kohe valmis parema mehega minema. Tõesti need naised kes abielus kohe mugavusest end käest lasevad, poole aastaga paksuks mammiks end õgivad, ehk neid tõesti keegi ei vaata ega taha. Need käivadki perekoolis õiglus taga nutmas. Miks üldse mehele lähete kui teid nagunii petetakse? Te olete ometi nii iseseisvad, ilusad, enesega hakkama saavad, milleks teile mees kes teid nagunii parema vastu vahetab???????????

Äärmuste vahel on ikka palju maad ju. Kas tõesti on naisi/mehi, kes abielus olles kordagi isegi ei mõtle kellegi teise peale? ei tantsi mitte kunagi ühegi teisega, ei teki mingit kerget flirdimomenti?
Ei teki kunagi vähimatki tõmmet mitte kellegi teise poole?

Minuga on küll kõike seda juhtunud ja juhtub ka edaspidi, selles olen enam kui kindel.
Siiski, ei ole ma oma 15-aastase abielu jooksul kordagi oma meest petnud ja ei plaani ka seda teha – kui just teise mehega koos veini joomist ja jutustamist ja pärast seda ka ehk korra kallistamist petmiseks ei loeta. Ja mis siis, kui ma mõnikord salamisi mõtlen, et ei tea kuidas see või teine mees voodis ka oleks (või isegi sõbrannaga sel teemal lobiseks), kui ma mõttest kaugemale ei jõua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Ma olen aastaid tagasi kord kuskilt foorumist sellist teemat lugenud, kus keegi naine väitis, et tema ei julgegi ühegi mehega isiklikku suhtesse astuda – kuna mees ikkagi võib truudust murda ja siis tunneks ta ennast väga kehvasti, et ta üldse sellesse suhtesse astus ja andis ühele neetud mehele võimaluse ennast narriks teha. No eks siis ka hakati pikalt-laialt arutlema “millalt mees ei peta” ehk siis mida kõike naine olem aja tegema peaks, et ole selline-ja-selline – siis mees ju TÕENÄOLISELT ei lähe teise naisega seksima. Mille peale meeleheitlik teemaalgataja raius ja raius, et aga 100% TÕENÄOSUST, et tema partner ei seksiks ikkagi äkki teise naisega, ikkagi olemas ei ole ning kui on ka 0,00000… tõenäosus, et mees seksib teisega, siis ta mõtleks sellele kogu aeg ja rahulik olla ei saaks – nii et ei, tema ikkagi ühegi mehega suhet algatada ei saa!!! Noh, mõnes mõttes, tuleb tunnistada, oli sellel nüri järjekindlusega raiuval teemaalgatajal ju õiguski – teine inimene on teine inimene ja lõpuni tema tegusid (kas ta seksib kellegi teise naisega või mitte) juhtida lihtsalt ei saagi – keeraku naine ennast või kaheksaks.

Ah, mina väga palju selle petmisteema ümber ei viitsi närveldada enam ammu. Muidu äkki veel jõuab samasuguse äärmuseni välja nagu see eelmises lõigus toodud naine 🙂

Naistel siis pole samasugust käitumist? Abiellutakse mehega ja iga nädal peab klubis käima. Mukitakse end üles, pannakse paljastavad riided selga ja minnakse end näitama. Milleks siis kui alateadlikult ei otsita uut meest? Naised ka abielus otsivad või on kohe valmis parema mehega minema. Tõesti need naised kes abielus kohe mugavusest end käest lasevad, poole aastaga paksuks mammiks end õgivad, ehk neid tõesti keegi ei vaata ega taha. Need käivadki perekoolis õiglus taga nutmas.

No ma ei oska elada niimoodi – pingul nagu pillikeel, pidevalt tõestamas. Ei käi jah ööklubides – kodune olen. Olen jah, üksjagu mugav (olin juba vallaisena, mugavad riided jne. – mitte pole hiljem selliseks muutunud), tahan lubada luksust ennast ennast mõnes asjas ka lõdvaks lasta ega viitsi taotleda mingile tingimusele vastamist lihtsalt seetõttu, et olla ideaalilähedaselt petmiskindel naine.

Muidu, need teemaalgataja punktid on mulle päris meelepärased – st. selliste omadustega naine, nagu teemaalgaja kirjeldas, on mulle endale sümpaatne ning mitmetele punktidele ma isegi vastan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 17:13; 08.06 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kole, laisk, lohakas, riiakas, elan suures osas mehe kulul (kuigi käin täiskohaga tööl). Aga mees kannab kätel…
Olen nõus, et ei tohi olla nö liiga hea – lugeda soove silmadest, teha kõik ette-taha ära, klammerduda jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 17:15; 08.06 07:53; 08.06 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Targad naised teevad mehevalikul tarku otsuseid, kogu muusika.
Kui mehel on petmine veres, siis petab ka igas mõttes ideaalset naist. Seda kasvõi lihtsalt huvi pärast, et kuidas teistega oleks. Nii lihtne ongi. Pole vaja end mingite kriteeriumite põhjal liigitada, mees tuleb õige valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin kunagi pealt, kuidas elukaaslane rääkis oma sõbraga, et see on mingi instinkt, et tahaks kogu aeg midagi uut. Ala et sul võib külmik liha täis olla, aga ikka tahad jahil käia, et teada, et sul on jätkuvalt võime kedagi kätte saada. Olid sõbraga klubis mingite naistega tantsinud ja arutasid siis seal, et peale tantsimise oleks seda või teist nendega teinud. Lisas ka juurde, et tahaks küll, aga omal tegelikult ikka nii hea naine, et ei tohi. Mind muidugi see viimane ei lohutanud, hakkasin peaaegu asju kokku panema, aga mees siis seletas meeleheitlikult, et see on ainult sõpradevaheline loba ja ta ei tahaks kunagi midagi muud. Ei tea, elame-näeme, aga vastik mõelda, et millegipärast see ongi meeste loomuses (ei ütle, et naiste omas ei ole, aga minul pole kunagi pähe tulnud kedagi teist tahta).

Naistel siis pole samasugust käitumist? Abiellutakse mehega ja iga nädal peab klubis käima. Mukitakse end üles, pannakse paljastavad riided selga ja minnakse end näitama. Milleks siis kui alateadlikult ei otsita uut meest? Naised ka abielus otsivad või on kohe valmis parema mehega minema. Tõesti need naised kes abielus kohe mugavusest end käest lasevad, poole aastaga paksuks mammiks end õgivad, ehk neid tõesti keegi ei vaata ega taha. Need käivadki perekoolis õiglus taga nutmas. Miks üldse mehele lähete kui teid nagunii petetakse? Te olete ometi nii iseseisvad, ilusad, enesega hakkama saavad, milleks teile mees kes teid nagunii parema vastu vahetab???????????

Äärmuste vahel on ikka palju maad ju. Kas tõesti on naisi/mehi, kes abielus olles kordagi isegi ei mõtle kellegi teise peale? ei tantsi mitte kunagi ühegi teisega, ei teki mingit kerget flirdimomenti?

Ei teki kunagi vähimatki tõmmet mitte kellegi teise poole?

Minuga on küll kõike seda juhtunud ja juhtub ka edaspidi, selles olen enam kui kindel.

Siiski, ei ole ma oma 15-aastase abielu jooksul kordagi oma meest petnud ja ei plaani ka seda teha – kui just teise mehega koos veini joomist ja jutustamist ja pärast seda ka ehk korra kallistamist petmiseks ei loeta. Ja mis siis, kui ma mõnikord salamisi mõtlen, et ei tea kuidas see või teine mees voodis ka oleks (või isegi sõbrannaga sel teemal lobiseks), kui ma mõttest kaugemale ei jõua?

kui seksid, siis fantaseerid teistest meestest ja see pole muidugi petmine juhul kui mees seda ei tee.
maru primitiivne on see elu. ausalt, ükski mees ei tea ette kuna tema kallis naisuke teda petta otsustab. suurem osa naisi ei tunnista ka üles oma petmist isegi siis kui ta vahele jäi. ikka aetakse tagasi, süüdistatakse meest. noh 15 aastat pole petnud, 20 aastal petad. muidugi on siis mees süüdi, sest ei tegelenud sinuga jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:45; 07.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5) tõelise nõia/fuuria juurest – mees lihtsalt kardab. Kui vahele jääb, lööb fuuria armukese maha ja õnnetu mehe moondab kärnkonnaks. Kui mees julgeb tänaval võõrast naist kasvõi ühe silmaga piiluda, kohe silm peast välja ja järgmised 3 aastat lakkamatut skandaali 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin kunagi pealt, kuidas elukaaslane rääkis oma sõbraga, et see on mingi instinkt, et tahaks kogu aeg midagi uut. Ala et sul võib külmik liha täis olla, aga ikka tahad jahil käia, et teada, et sul on jätkuvalt võime kedagi kätte saada. Olid sõbraga klubis mingite naistega tantsinud ja arutasid siis seal, et peale tantsimise oleks seda või teist nendega teinud. Lisas ka juurde, et tahaks küll, aga omal tegelikult ikka nii hea naine, et ei tohi. Mind muidugi see viimane ei lohutanud, hakkasin peaaegu asju kokku panema, aga mees siis seletas meeleheitlikult, et see on ainult sõpradevaheline loba ja ta ei tahaks kunagi midagi muud. Ei tea, elame-näeme, aga vastik mõelda, et millegipärast see ongi meeste loomuses (ei ütle, et naiste omas ei ole, aga minul pole kunagi pähe tulnud kedagi teist tahta).

Naistel siis pole samasugust käitumist? Abiellutakse mehega ja iga nädal peab klubis käima. Mukitakse end üles, pannakse paljastavad riided selga ja minnakse end näitama. Milleks siis kui alateadlikult ei otsita uut meest? Naised ka abielus otsivad või on kohe valmis parema mehega minema. Tõesti need naised kes abielus kohe mugavusest end käest lasevad, poole aastaga paksuks mammiks end õgivad, ehk neid tõesti keegi ei vaata ega taha. Need käivadki perekoolis õiglus taga nutmas. Miks üldse mehele lähete kui teid nagunii petetakse? Te olete ometi nii iseseisvad, ilusad, enesega hakkama saavad, milleks teile mees kes teid nagunii parema vastu vahetab???????????

Ära räuska. Esiteks mina käin klubis oma mehega koos. Teiseks ei ole ma paks ega kole ega nuta siin midagi taga. Ja viimaseks ei ole mina kordagi mõelnud, et ma kellegi teisega minema läheks, usu või ära usu. Ja ütle, mispärast siis igal pool heietatakse, et enamus mehi oma naist mingil hetkel petavad ja mitte vastupidi? Naised ON üldkokkuvõttes ustavamad, ei ole mõtet vaielda. Sinu viimase paari lause põhjal jääb mulje, et sul on viinamarjad väga hapud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:20; 07.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a ütle, mispärast siis igal pool heietatakse, et enamus mehi oma naist mingil hetkel petavad ja mitte vastupidi? Naised ON üldkokkuvõttes ustavamad, ei ole mõtet vaielda.

1) Naised on osavamad varjama.
2) Kellega need enamus mehi oma naisi petavad? Ikka teiste naistega ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:39; 07.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täitsa tavaline naine – iseseisev, hobidega, haritud, kypsetan ja koon kui vaja ning ausalt mul täitsa suva kas mees petab vöi mitte. Pole kunagi oma meeste järgi luuranud vöi tundnud armukadedust… kui mehel isutab siis see ei ole absoluutselt minu probleem ei hakka mina kedagi kinni hoidma ja mis teineteist austav ja lugupidav suhe see enam on kui embakumba tömbab ringi. Sellist armastust pole mulle vaja! Ja ei tea kas selline suhtumine ja hoiak on mu mehi möjutanud vöi mis, aga mehed mul ringi ei lituta / II ringi löbus lesk ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahab, siis petab niiehknaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle juurest mees petma ei lähe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.