Esileht Kodunurk Kelle kaudu teil soodsa hinnaga elektripakett

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kelle kaudu teil soodsa hinnaga elektripakett

Postitas:
Kägu

Ja kindla hinnaga?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljaks oled jäänud.

Pealegi osad firmad juba lõpetavad neid lepinguid.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fikseeritud hind tuleb lõpuks kallim.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljaks oled jäänud.

Lõpetatakse ainult äriklientide lepinguid, eraklientidel ei lõpetata.

Minul on Elektrumi kaudu teenus, fikseeritud hinnaga.

päev: 0,054, öö: 0,045

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljaks oled jäänud.

Lõpetatakse ainult äriklientide lepinguid, eraklientidel ei lõpetata.

Minul on Elektrumi kaudu teenus, fikseeritud hinnaga.

päev: 0,054, öö: 0,045

Ja sa tahad öelda, et teemaalgataja saaks ka praegu sellise hinnaga lepingu?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha öelda. See polnud ju ka teema-algataja küsimus, et kuskohast praegu saaks.

Küsimus oli, et kelle kaudu on soodsa hinnaga. Minul on nii ja ma pean seda soodsaks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha öelda. See polnud ju ka teema-algataja küsimus, et kuskohast praegu saaks.

Küsimus oli, et kelle kaudu on soodsa hinnaga. Minul on nii ja ma pean seda soodsaks.

Kas sa tõesti arvad, et ta küsis lihtsalt silmaringi avardamiseks, mitte selleks, et leida koht, kust soodsa hinnaga leping saada? No võibolla siis tõesti…

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti arvad, et ta küsis lihtsalt silmaringi avardamiseks

Aga miks mitte silmaringi avardamiseks? Ma usun, et paljud siin lugejad avasid selle teema silmaringi avardamiseks. Näiteks mina. Mul ju ei ole vajadust leida soodsat pakkujat, mul on see olemus. Aga huvitav on ikka. Lihtsalt silmaringi avardamiseks.

Internetis avaldatud tekstide puhul ei tasu kunagi midagi eeldada. Pigem tuleks lähtuda sellest, et nii, nagu loed, nii on.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hinna vaatamiseks on koht elektrihind.ee.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad? Meil oli oktoobrikuu elekter 67 eurot (130 ruutu maja, õhk-vesisoojuspump).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu on fiktseeritud hinnaga paketid kallid ja börsi hind on tulnud odavam, kui neil pakettidel, mida septembrist alates pakutakse.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad? Meil oli oktoobrikuu elekter 67 eurot (130 ruutu maja, õhk-vesisoojuspump).

Ja millal sa oma lepingu sõlmisid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil 140m2, ka õhkvesi pump, aga börsipakett ja 96 eur okt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et eelmine okt oli 93 eur. Seekord tuleb siis silmas pidada, et võrgutasu komp. on maha arvestatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii ei saa ju võrrelda, ega pind ei ole see, mis elektrit tarbib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu on fiktseeritud hinnaga paketid kallid ja börsi hind on tulnud odavam, kui neil pakettidel, mida septembrist alates pakutakse.

Ei ole.

Sõlmisin oktoobris nii elektrile kui gaasile ja juba on odavam, kui börs.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestataksegi köetava pinna suurust.  Meil on põrandaküte (olen kägu 07:49). Lepingu tegime vist ühe energeetiku soovil sügisel ümber, tema soovitas minna fikseeritud hinnale üle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestataksegi köetava pinna suurust. Meil on põrandaküte (olen kägu 07:49). Lepingu tegime vist ühe energeetiku soovil sügisel ümber, tema soovitas minna fikseeritud hinnale üle.

Ühel on korralik uus õhutihe maja ja teisel tuult läbi laskev sara – sa ütled, et just ruutmeetrid loevad?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestataksegi köetava pinna suurust. Meil on põrandaküte (olen kägu 07:49). Lepingu tegime vist ühe energeetiku soovil sügisel ümber, tema soovitas minna fikseeritud hinnale üle. Ühel on korralik uus õhutihe maja ja teisel tuult läbi laskev sara – sa ütled, et just ruutmeetrid loevad?

No tõesti, lihtsalt köetava pinna järgi arvestades on tulemus nagu Statistkaametil – üsna umbluu. Isegi ühe ja sama kortermaja kortereid ei saa niimoodi võrrelda. See lihtsalt pole võimalik.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elektrilevi fikseeritud hind, kwh oli oktoobris ca 0,12 senti, kulus 450 kwh ja maksma läks ca 53-54 eurot.  Maja kütame õhk-vesi soojupumbaga. Minu arust väga soodne. Maksame ainult vett- ja kanalisatsiooni (25 eurot), seega olid eluaseme kulud alla 80 euro.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Kodunurk Kelle kaudu teil soodsa hinnaga elektripakett