Esileht Koolilaps Kelle laps käinud suvel välismaal laagris.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kelle laps käinud suvel välismaal laagris.

Postitas:

Kas on keegi kelle laps on käinud suvel välismaal mõnes laste või noortelaagris. Soov järgmisel aastal saata 13 aastane noormees suveks keelt harjutama. Siiani oleme leidnud vaid mõned keeltelaagrid. Kas on ka teisi variante ja kas olete rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt!

http://london.mfa.ee/et/uudised/inglismaa-eestlaste-suvelaagri-meeleolukas-lopupidu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

balticcouncil.ee Soovitan käia märtsis-aprillis messil, saab aimu pakutavast. Minu laps oli oluliselt vanem, jäi väga rahule. Sai rääkimise ja iseolemise julguse. Maksab muidugi kah omajagu, kuigi tulumaksu mingilt osalt saab tagasi (ja ma ei tea, kas sel on seos Brexitiga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps on käinud välismaal skaudilaagrites. väga tore ja silmaringi avardav kogemus. aga selleks peab muidugi aktiivne skaut olema, et sinna saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On käinud hobidega seotud laagrites. Nii niimoodi, et minnakse siit meeskonnaga, kuid kohapealne suhtlus toimub teiste tiimidega inglise või mis iganes keeles, kui ka nii et saigi laps üksi pandud hobiga seonduvasse laagrisse eesmärgiga keelt õppida. Väga normaalsed kogemused. Lihtsalt otsid ise laagri välja sobivas riigis, paned kirja, maksad ära ja korraldad lapse kohalejõudmise. Ei midagi üle mõistuse käivat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ka sellist organsatsiooni nagu CISV Eesti, nende kommunikatsioon ja infojagamine on suhteliselt halvad, aga organisatsioon ise nimekas ja rahvusvaheline. Suvised laagrid on 3-4 nädalat ja inglise keelsed, mul on kaks last nendes käinud ja paljude tuttavate lapsed on samuti osalenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps minema 4.08 Maltale keelelaagrisse 2-nädalaks. Evenori kaudu võtsime, seda soovitati mulle ühe nende partneri poolt. Üldjuhul, need lapsed kes korra käivad, hakkavad iga aasta võimalusel käima. Malta pidi üks populaarsemaid olema, ka Brighton.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lastel see pisik juba viiendat aastat sees, esimesel korral oli noorem alles 7. aastane, siis läksin ikka igaks juhuks ise ka kaasa (laps oli küll laagris üksinda ja temal oli seal kõik korras ning fun aga endal oli ikka kõhe ja tundsin end turvalisemalt lapse lähedal ????).
Mõlemad lapsed (12. ja 16. aastased tänaseks päevaks) on alati hästi hakkama saanud. Siiani on lapsed käinud nii Inglismaal kui Maltal, kuid sel suvel läheb vanem laps esimest korda Prantsusmaale surfilaagrisse. Meie oleme võtnud laagrid Evenori kaudu https://evenor.ee/laste-ja-noortelaagrid/ , töö on kiire ja korralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kelle laps käinud suvel välismaal laagris.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.