Esileht Väikelaps Kelle lapsel Ricosta saapad?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kelle lapsel Ricosta saapad?

Postitas:

Erinevad mudelid on muidugi erinevad, aga tellisin ise järgmiseks aastaks ette mudeli Ricosta col ja tundub, nagu oleks neil tallad lume peal käimiseks libedad, kuigi on mustrilised küll, aga käega katsudes selline kahtlus siiski on. Kas võib tuntud saapatootjat usaldada? Või on teil ka Ricostadel sellised natuke tugevamast materjlaist tallad, aga libedad pole. Või peaksin saapad siiski tagasi saatma. Ei saa lasta lapsel õues proovida ka, siis ei saa enam tagasi saata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 20:07; 10.02 21:01; 11.02 17:59; 11.02 19:54; 12.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida kummisem tald, seda parem. plastmassisegused tallad on libedamad. eks nendega saab hakkama ikka, aga pole nii mõnusalt maaga \”haakuvad\”.
Isiklik kogemus näiteks Ecco, Superfiti ja Richteri saabastega, mis olid just sellised plastised ja tiba libedad. Aga loodetavasti on neil ka parema tallaga mudeleid.
ma tegelesin just hiljuti Amazonist oma lastele saabaste tellimisega ning praakisin kohe kõik välja, mille tallamaterjaliks polnud \”kumm\” märgitud.
tüdrukule ostsin seekord Gabori ja poisile Vikingi saapad.
Veel on head tallad näiteks Kuomal ja Geoxil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 20:22; 10.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida kummisem tald, seda parem. plastmassisegused tallad on libedamad. eks nendega saab hakkama ikka, aga pole nii mõnusalt maaga \”haakuvad\”.
Isiklik kogemus näiteks Ecco, Superfiti ja Richteri saabastega, mis olid just sellised plastised ja tiba libedad. Aga loodetavasti on neil ka parema tallaga mudeleid.
ma tegelesin just hiljuti Amazonist oma lastele saabaste tellimisega ning praakisin kohe kõik välja, mille tallamaterjaliks polnud \”kumm\” märgitud.
tüdrukule ostsin seekord Gabori ja poisile Vikingi saapad.
Veel on head tallad näiteks Kuomal ja Geoxil.[/tsitaat]

Vabandan teemavälise küsimuse pärast, aga kuidas on Gabori suurused, oled oma saapad juba kätte saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, olen kätte saanud.
Gabori suurus ja laius on selline \”harju keskmine\” ehk siis nagu Viking umbes.
näiteks laia liistuga Kuomadele nr 32 ostsin lisaks Gabori 33.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 20:22; 10.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ostnud Gabori sandaale, need lähevad tavalisest varem jalga, st nr 32 läheb nagu oleks nr 31, sest ees ja taga on sellised õmblused, mis teevad sisetalla väiksemaks. Aga saabaste kohta ei oska öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 20:07; 10.02 21:01; 11.02 17:59; 11.02 19:54; 12.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil praegu kasutusel Ricosta saapad, eelmisel aastal Amazonist tellitud. Lastel jalad kuivad ja soojad ning ei ole ise märganud ega lapsed kurtnud, et tallad libedad oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele vastajale: Mis mudel Ricosta teil on? Vaatasin, et mitmetel mudelitel on tegelikult samad tallad. Ma kogu aeg kahtlen, kas peaksin saapad tagasi saatma või mitte, välimuselt on hästi ilusad, lapsel jalas ka mugavad, aga tallad ei ärata usaldust. Meil mudel Ricosta Col.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 20:07; 10.02 21:01; 11.02 17:59; 11.02 19:54; 12.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime eelmise aasta kevadel saapad ette, seda mudelit enam müügis ei ole. Võtsin oma amazoni ajaloost lingi välja, tegu mudeliga Ricosta Ley http://www.amazon.de/gp/product/B003OYJX66

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil talvesaapad libedad küll ei olnud, kui kellelgi soovi, siis pakkuda väga korralikud nr 28 roosades toonides saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rom2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me ostsime eelmise aasta kevadel saapad ette, seda mudelit enam müügis ei ole. Võtsin oma amazoni ajaloost lingi välja, tegu mudeliga Ricosta Ley http://www.amazon.de/gp/product/B003OYJX66%5B/tsitaat%5D
Ja kas sellel mudelil tallad libedad pole? Kas kohe üldse mitte? Küsin, sest vaatasin ostmisel Ricosta Ley mudelit ka, täpselt sellist pole, on kahe krõpsuga Ley, aga tald tundub sama olevat, draakoniga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 20:07; 10.02 21:01; 11.02 17:59; 11.02 19:54; 12.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks parajat marakratti, 5-aastased poisid ning nagu enne kirjutasin, pole mina näinud, et nad rohkem libastunud oleks, kui muude saabastega ja pole nad ise ka libeduse üle kuidagi kurtnud. Meil ka esimest aastat Ricostad ja olen rahul: jalad soojad ja kuivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina just mõtlesin, kas riskin midagi järgmiseks aastaks ette osta. Mytoys ja Amazon.de’s vaatasin muuhulgas Ricostasid, mida kliendid väga kiitsid ja soovitasid. Tellida siiski ei julgenud. Küsiksin ka seda, kuidas antud firma suurused tunduvad ja kas sobiksid kitsa jala ja peenema säärega piigale? Kas hoiavad ilusti ümbert, ei kuku jalast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tütreke 25-04-08 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina just mõtlesin, kas riskin midagi järgmiseks aastaks ette osta. Mytoys ja Amazon.de’s vaatasin muuhulgas Ricostasid, mida kliendid väga kiitsid ja soovitasid. Tellida siiski ei julgenud. Küsiksin ka seda, kuidas antud firma suurused tunduvad ja kas sobiksid kitsa jala ja peenema säärega piigale? Kas hoiavad ilusti ümbert, ei kuku jalast?[/tsitaat]
Kõik mudelid on ju erinevad. Kitsamale jalale tuleks siis osta laiuse poolest M või S. Aga minu meelest nende tähisega L pole ka üldse mingid laiad ja suured, st jalas seisavad küll hästi, sest ega neil sääred laiad pole, see laiuse vahe on tallal ja mõne saapa juurde on veel lisatud, et sobivad ka kõrgemale jalale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 20:07; 10.02 21:01; 11.02 17:59; 11.02 19:54; 12.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kelle lapsel Ricosta saapad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.