Esileht Pereelu ja suhted kelle meestel on see nädalavehtus suvepäevad?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kelle meestel on see nädalavehtus suvepäevad?

Postitas:

Copin siia ühe kuulutuse, mille leidsin seksportaalist:( Ärge palun uurige mida ma sealt otsisin, targemad vast panevad ise kokku. Niiet kui mees ütleb, et meil töötavad ju ainult mehed ja pidu on meestega, siis tehakse nii?!

Hey Neiud! Tegemist on ühe keskmise Eesti ettevõtte suvepäevadega, mis toimuvad Kesk-Eestis 15-17 juunil. Meie kollektiiv koosneb meestest, nii et otsime naitse seltsi. Meid tuleb kuni 18 inimest + naised.
Vanus 20-35. Meie poolt on joogid, söögid, transport, saun, tiik ja kõik mida läheb vaja Igal juhul tuleb tore pidu taas Eelmine aasta oli igati tore! Otsime naisi alates 20-30 eluaasta ja lõbusaid, toredaid tüdrukuid. Täna sõidame sõidame välja kell 17.00 Tallinnast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju kõigist asjaosalistest …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel. Me läheme kõik koos. Ma oleks küll parema meelega kahte kolmeaastast kodus karjatanud, aga ta hirmsasti tahtis kõik kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll…. no tõesti väga alatu. Ega jah metsa puid kaasa ei võeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvate, et need kõik mehed on kooselus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 14:24; 15.06 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja arvate, et need kõik mehed on kooselus?[/tsitaat]

Ei, me arvame, et kõik need mehed on vabad ja vallalised ega leia endale teisiti kaaslast suvepäevadele kui seksportaalis kuulutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometigi küsib teemaalgataja pealkirjas: kelle meestel?
Järelikult ta eeldab, et perekooli naistel on mitu meest. Miks siis ei peaks mehed tohtima suvepäevadel veidi lõbutseda vinguvast naisest eemalolles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, me arvame, et kõik need mehed on vabad ja vallalised ega leia endale teisiti kaaslast suvepäevadele kui seksportaalis kuulutades.[/tsitaat]

Ja mida see naine ise seal seksportaalis tegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 14:24; 15.06 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kohapeale minnes selgub, et suvepäevad on hoopis jorssidel.
Ja kui mehed tahavad seigelda, siis selleks küll suvepäevi ootama ei pea. Kes ikka tahab, see saab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mis ettevõte see selline on. Minu lapse isa töötab seal ja nende suvepäevad. Lapse isa rääkis mulle, et nad ihast naisi kaasa ostivad ja sellise (jube sõna ) – kepiorgia korraldavad. Kuna ma lapse isaga koos ei ela, siis see mind ei huvita, aga nende meeste naistest on kahju küll, nii mõnelgi pered kodus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi suvepäevad need on, kuhu abikaasasid kaasa ei võeta, vaid mingeid võõraid litse otsitakse?
Minu mees ei lähekski sellistele haigetele suvepäevadele, kuhu tema naine pole oodatud:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 10:17; 18.06 10:42; 18.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis krdi suvepäevad need on, kuhu abikaasasid kaasa ei võeta, vaid mingeid võõraid litse otsitakse?
Minu mees ei lähekski sellistele haigetele suvepäevadele, kuhu tema naine pole oodatud:S [/tsitaat]

Küll ta juba läheks!
Köige piinlikum on loll enesekindlus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küll ta juba läheks!
Köige piinlikum on loll enesekindlus.[/tsitaat]
Ma võin endale enesekindlust lubada, kuna ei sõltu oma abikaasa olemasolust mitte mingil moel, ja tema teab seda väga hästi. Läheb, siis läheb, aga sel juhul ta pole enam minu mees, nii et öeldu jääb kehtima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 10:17; 18.06 10:42; 18.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistele suvepäevadele ei minda ju nii, et kodus öeldakse, et minnakse. Võimalik et minnakse \”kalale\” \” jahile\”, \”sõbrale külla\”, \”komandeeringusse\”. Vaevalt et mees nii rumal on , et ütleb otse, et näed läheme firma üritusele, aga pered pole oodatud. Mõeldakse mingi \” teine üritus välja\”.

Aga antud juhul võib täiesti olla, et pole mingit \”firmat\”. Seltskond mehi lihtsalt tekitab endale laheda nädalalõpu. Firma vajalik ainult kohalemeelitamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellistele suvepäevadele ei minda ju nii, et kodus öeldakse, et minnakse. Võimalik et minnakse \”kalale\” \” jahile\”, \”sõbrale külla\”, \”komandeeringusse\”. Vaevalt et mees nii rumal on , et ütleb otse, et näed läheme firma üritusele, aga pered pole oodatud. Mõeldakse mingi \” teine üritus välja\”. [/tsitaat]
Sellised valed võivad läbi minna ainult perekondades, kus normaalset tihedat igapäevast suhtlust pole ja teineteise tegemiste vastu huvi ei tunta. Nii et samahästi võiks otse öelda, et lähen litsidesse. Ma ei saa aru, miks peaks valetama ja ikka elama koos naisega, keda nagunii ei austata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 10:17; 18.06 10:42; 18.06 15:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted kelle meestel on see nädalavehtus suvepäevad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.