Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kelle olnud Oscar test korras, aga La mitte

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kelle olnud Oscar test korras, aga La mitte

Postitas:

LA nädala pärast. Äkki sellega midagi halvasti
Kas kellegil on nii olnud?
Hiljem tulevad riskid alles

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ikka juhtub. Minu lapsel avastati alles LA’s huule- ja suulaelõhe näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtus 11 aastat tagasi niimoodi – siis päris OSCARit veel ei tehtud, olid double ja triple test selle asemel (kuklavolt ikkagi mõõdeti ja võeti vereanalüüsid + ultraheli). Need olid ok, aga LA-s avastati väärarengud. Käisin ka kordus-LA-s, see kinnitas diagnoosi ja valmistusin haige lapse sünniks (rasedus oli juba nii suur, et katkestada ei saanud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 10:43; 15.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtus 11 aastat tagasi niimoodi – siis päris OSCARit veel ei tehtud, olid double ja triple test selle asemel (kuklavolt ikkagi mõõdeti ja võeti vereanalüüsid + ultraheli). Need olid ok, aga LA-s avastati väärarengud. Käisin ka kordus-LA-s, see kinnitas diagnoosi ja valmistusin haige lapse sünniks (rasedus oli juba nii suur, et katkestada ei saanud).

Aga kas laps siis oligi sündides puudega? Et ennustus läks täide?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtus 11 aastat tagasi niimoodi – siis päris OSCARit veel ei tehtud, olid double ja triple test selle asemel (kuklavolt ikkagi mõõdeti ja võeti vereanalüüsid + ultraheli). Need olid ok, aga LA-s avastati väärarengud. Käisin ka kordus-LA-s, see kinnitas diagnoosi ja valmistusin haige lapse sünniks (rasedus oli juba nii suur, et katkestada ei saanud).

Aga kas laps siis oligi sündides puudega? Et ennustus läks täide?

Jah, laps sündis ja suri tunni aja pärast (lahkamine kinnitas, et lapsel oli üliraske eluks sobimatu südamerike. Enne sündi lootsid arstid küll, et äkki saab operatsiooni teha, mul oli isegi lastehaiglasse kirurgiga juba visiit kokku lepitud, aga tookord läks niimoodi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 10:43; 15.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kelle olnud Oscar test korras, aga La mitte