Esileht Pereelu ja suhted kelle pulmas te olete käinud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kelle pulmas te olete käinud?

Postitas:

Pulmateema peale (mis on meeldinud, pole meeldinud)hakkasin mõtlema, mitmes pulmas ma olen käinud ja edasi, kelle pulmad on need olnud.
Avastasin, et oma parimate sõprade pulmades ma polegi käinud. Rohkem olen käinud selliste pooltuttavate pulmades.
Kaks viimast on olnud abikaasa töökaaslaste pulmad. Neil on väike firma, seetõttu kutsuti kõik kolleegid. Sellegipoolest on nad tuttavad, mitte sõbrad.
Oma sõpradest olen käinud kahe lapsepõlvesõbranna pulmas, kes abiellusid kohe pärast kooli. Hiljem pole kummagagi eriti suhelnud. Ühe puhul oligi pulm vist peaaegu viimane koht, kus ma teda nägin.
Praegustest parimatest sõpradest kaks elavad registreerimata kooselu. Üks tegi väga väikesed pulmad, kus olid ainult pereliikmed. Üks tegi pulmad, kui me veel sõbrad ei olnud.
Olen veel käinud mehe kahe sõbra pulmas, need olid tõesti sõbrad ja on siiamaani.
Mehe ühe naabritüdruku ja lapsepõlvesõbranna pulmas käisime ka. Temaga nüüd samuti enam ammu ei suhtle, sest tema vanemad kolisid minu ämma-äia naabrusest ära.
Lapsepõlves käisin endast vanemate onu- ja tädilaste pulmades mõnel korral. Viimased paarkümmend aastat (krooniajal) pole meie suguvõsas enam pulmi tehtud, pole abiellutudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati enda pulmas. Enne seda onu-ja tädilaste omades.
Mittesugulaste pulmades pole käinudki. Ka oma pulmas oli minu poolt peale sugulaste ainult kolm kõige paremat sõbrannat ja töö juurest kaks töökaaslast, kellega hästi läbi saame. Nende abikaasad ka muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen käinud oma õdede pulmades, kursusekaaslaste pulmades, sõbrannade pulmades, kahe töökaaslase pulmades, täditütre pulmas, sõbrannade pulmades, oma pulmades kaks korda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene pulm oli mõlema jaoks meie enda oma :D, korra oleme käinud ka lähedase sõbranna pulmas ja ongi kõik kahjuks. Tutvusringkond elab vabaabielu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahed pulmad on minu elus olnud, kumbki nendest mitte enda oma;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen siiani ainult enda pulmas käinud (lihtne registreerimine ja hiljem pidusöök). sel suvel saan esimest korda päris pulma, kus registreerimisele järgneb pidu ja pillekaar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jüri ja elle pulmas
madise ja annika pulmas
jaani ja anne pulmas
anne ja tiidu pulmas
tiina ja toomase pulmas
maarja ja heiki pulmas
leila ja klausi pulmas
nathaly ja francki pulmas
marioni ja peetri pulmas

ähh, rohkem ei tule meelde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette et paljud(no võibolla mitte nii paljud) peavadki pidu vaid lähedastema sõpradega või perega…no et ei midagi suurt.
Ma üldse ei solvuks kui mõni mu sõber mind pulma ei kutsuks, sest ma ise ka ei kutsuks oma sõpru pulma..Kuna plaanis on väike registreerimine ja ei ole suurt rahaotti mille eest kõigi sööta/joota. Plaanis oleks kutsuda vaid mõlema parim sõber/sõbranna..pärast väike istumine perega(minu ja tema vanemad, vennad/õde, minu vanavanemad ja need 2 sõpra siis)…Kõik.

Aga ise ma ei ole mitteüheski pulmas käinud…Ei registreerimisel ega ka peol 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tädilaste pulmades ja venna pulmas ning kahel regsitreerimisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

onulaste pulmad, neid kokku 4
kursakaaslaste pulmad, kokku 3
töökaaslaste pulmad, kokku 2
sõbrannade pulmad, kokku 2
mehe sugulased 1
rohkem ei tule meelde…
pluss enda pulm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onu ja onunaise pulmas
Isa ja kasuema pulmas
Parima sõbranna pulmas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted kelle pulmas te olete käinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.