Esileht Pereelu ja suhted Kelle tunded on tähtsamad?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Kelle tunded on tähtsamad?

Postitas:

et ma polegi täitsa hull

Pisut ikka oled küll…

Aga vaheküsimus: MIKS sa seda süüd kardad????
Miks s aei või tahta mingeid asju elus oma partnerilt saada ja kui sa ei saa, siis miks sa ei või rahulolematu olla kuni lahkuminekuni välja?
Mismoodi ta seda “süüd” siis serveerib, et see nii vastumeelne su jaoks om..?

Olen muidugi süüdi, ja mitte ainult süüdi, vaid ka algataja, lahkumineku initsiaator, peapõhjustaja, ainuke soovija, tipplahutaja, mida iganes…
Sest ma tahan paremat elu ja paremat meest, kui sina oled.
Mis seal imelikku on, arumaisaa…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 12:04; 06.10 13:13; 06.10 16:03; 07.10 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka ise hea suhtelõpetaja, kuid selliste nv kadumiste ja teiste naistega flirtimise peale ma oleks asja lõpetanud küll. Ilma nutmata loomulikult ja õigustusi kuulamata, sest sellisel käitumisel pole õigustust.

Sa oled pesueht klammerduja ja oled lihtsalt loonud oma peas selle kujutelma, et vot ei saa ilma temata elada. Lisaks veel armukadedus kui näed neid teisi naisi, kellega ta flirdib, et on kohe tahetud mees.
Sa pead lihtsalt ütlema, et teie suhe ei toimi ja soovid lõpetada ja edasi endale kindlaks jääma. Võimalik, et see jopski palubki andeks jne, kuid ainult selleks et oleks mingi naine kodus teda ootamas ja tahtmas. Ju ta saab ise ka aru, et sul tema vastu tunded. Mingi kuu aega heal juhul pingutab ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kelle tunded on tähtsamad?