Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Teema: Kellega minna reisima/puhkama

Postitas:
Kägu

Niiiii, olen jõudnud arusaamisele, et oma mehega ma enam reisile/puhkama minna ei taha 😀

Kas keegi veel sarnase dilemma ees? 😀

Miks siis?

1) Me ei saa magada koos ühes voodis, sest mees norskab, siis ei saa mina mgada ja minu vähkremine ei lase tal magada ja nii me oleme mõlemad magamata – ärge pakkuge, et võtke eraldi toad, see ei toimi

2) Alati suudab mees mingil hetkel reisi ajal “hakata jonnima” (ei viitsi hakata laskuma detailidesse)

3) Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest  hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

 

Valikud:

1) Hakkan käima üksi reisidel koos 3a lapsega

2) Kas kuskil on ka grupp kes samamoodi otsivad reisikaaslasi?

3) Veel ideid?

+9
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad panna kuulutuse trip.ee foorumisse:

 

https://trip.ee/reisikaaslased

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest  hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

Kui sul on alkoholiprobleem, on arusaadav, et mees hakkab nähvama. Ma hakkaks ka, kui mu mees end reisil täis joob.

+15
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled lapsega ja jood samal ajal?
Stressi tekitab see, kui üks tahab rutiini ja teine väljumist. See ju vanasti teada, et minnakse reisile ja tööle tagasi minnes ollakse veelgi rohkem väsinud. Aitab pikk planeerimine ja pikem puhkus taastumiseks pärast “puhkust”. Mehel krooniline väsimus. Norskamine ja uinunisraskused näitavad, et ei puhka välja. No eks ta siis kurjustabki.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4) mees läheb üksi reisile 3 lapsega ja sina ravid kodus närve/alkoholismi

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

Kui sul on alkoholiprobleem, on arusaadav, et mees hakkab nähvama. Ma hakkaks ka, kui mu mees end reisil täis joob.

Mul ei ole alkoholiprobleemi, õhtusöögi kõrvale veini juua on täiesti normaalne tegevus ja 3 klaasi ei tee kohe alkohoolikuks….

+20
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4) mees läheb üksi reisile 3 lapsega ja sina ravid kodus närve/alkoholismi

Hmmm huvitav kommentaar – kust mu mees need 3 last võtab 😀 ? Kui sa mu teksti lugeda ei oska, siis ära palun kommenteeri eks 😀

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin üksi reisil, väga tore on. Sa jäta laps mehe kantseldada ja mine reisile. Sõbrannaga võib ka minna, aga noh, nendega tekib ka lahkhelisid.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei oleks iseenesest midagi uue reisikaaslase vastu, aga ausalt öeldes ei huvita tutvus inimesega, kelle peres persesaatmine normaalse suhtlemisviisi alla käib.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häid variante ei ole. Reisile tasub minna inimesega, keda läbi ja lõhki tunned, nagu sina ja sinu mees. Kui mees ei kõlba, siis jäävad valikusse veel sõbrannad, kui sul neid on ja nad soostuvad sinuga reisima. Ekstreemsem on leida Tinderist mingi võõras mees ja minna temaga reisima, aga siin on ohud. Sa ei tunne inimest. Võõras äkki norskab  ja on alkohoolik ning nõuab kohe esimesel õhtul seksi.. Mis sa siis pihta hakkad, nädal aega vaja koos puhata?

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

Kui sul on alkoholiprobleem, on arusaadav, et mees hakkab nähvama. Ma hakkaks ka, kui mu mees end reisil täis joob.

Mul ei ole alkoholiprobleemi, õhtusöögi kõrvale veini juua on täiesti normaalne tegevus ja 3 klaasi ei tee kohe alkohoolikuks….

Minu meelest 3 klaasi õhtusöögi kõrvale on juba liig, see on peaaegu terve pudel ja kindlasti tekitab keskmise joobe. Milleks veel oli vaja poest pudelit juurde osta?

+12
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda teksti lugedes on selge, et mehega teil suhet kauaks ei jätku, seega saadki edaspidi üksi käia. Laps jäta isaga koju, inimene, kes pärast kolme klaasi veini enne magamaminekut veel tervet pudelit vajab ja selles ise probleemi ei näe, ei ole lapse eest vastutama ohutu.

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole alkoholiprobleemi, õhtusöögi kõrvale veini juua on täiesti normaalne tegevus ja 3 klaasi ei tee kohe alkohoolikuks….

Kui kaaslast häirib sinu joomine ja tema arust on palju, siis oleks viisakas sellega ju arvestada. Mulle ei meeldiks ka see, kui näiteks sõbranna nii palju jooks, ei oleks temaga enam eriti meeldiv koos olla. Reisil tulevadki erinevused hästi välja. Mul oli kunagi peika, kellega oli seni kõik tore, kuni läksime koos reisile. Tema soov oli terve reisi aja basseini ääres vedeleda ja seal alkoholi tinistada, mina tahtsin ringi sõita. Esiteks tema tahtis kella kümneni magada, siis hommikusöögil käia (esimene drink siis sisse), siis tagasi voodisse püherdama ja siis basseini äärde vedelema. Minu jaoks oli selline puhkus täielik ajaraisk, kõike seda võin ju koduski teha. Pealekauba ei meeldi mulle see, kui mina olen kaine ja kaaslane on täis, ikka koos võiksime alkoholi võtta. Aga tema arusaam kenast puhkusest oli see, et kui nõustuski kuskile lõpuks tulema, siis ikka alkoholivines ja mina siis pidin sõitma. Kolm päeva kannatasin tema rütmi, siis hakkasin ise varem tõusma ja veetsin päeva üksinda mujal. Õhtul jõin siis ka ruttu ennast täis, et oleks võimalik temaga koos olla.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks tema tahtis kella kümneni magada, siis hommikusöögil käia (esimene drink siis sisse), siis tagasi voodisse püherdama ja siis basseini äärde vedelema.

Mis kell siis puhkusel ärkama peaks?

Puhata sinu laadis, et tormata päevad läbi ringi, pole mingi puhkus. Nii tuleb kodus veel sellest puhkusest puhkama hakata. Päiksepuhkus üldiselt tähendabki päevitamist ja basseinitamist. Muud tegevused tehakse õhtuti või võetaks paar päeva selle tegemiseks.

+17
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse”

See on nüüd muidugi täiesti teemast välja, aga te peaksite lahku minema.

Või noh, mis ‘peaksite’. Te nagunii varsti lähete.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kell siis puhkusel ärkama peaks? Puhata sinu laadis, et tormata päevad läbi ringi, pole mingi puhkus. Nii tuleb kodus veel sellest puhkusest puhkama hakata. Päiksepuhkus üldiselt tähendabki päevitamist ja basseinitamist. Muud tegevused tehakse õhtuti või võetaks paar päeva selle tegemiseks.

Nojah, tema arvas ka nii, aga mulle see vedelemine ei sobi. Mina ei taha hommikust saadik juua, soovin ringi sõita, midagi huvitavat teha ja vaadata. Basseini ääres olen hommikul tund või paar, õhtul ka ujumas, aga terve päev rannas lihtsalt vedeleda mina ei suuda. Ja nädal aega järjest päevad läbi juua ka ei taha.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päiksepuhkus üldiselt tähendabki päevitamist ja basseinitamist.

Ei tea, mis ma sinna teise maailma otsa sõidan siis üldse, et vedeleda päevad otsa basseini ääres, mis on maailma igas nurgas täpselt ühesugused. Juua ja vedeleda võin ju ka kodus.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valikud: 1) Hakkan käima üksi reisidel koos 3a lapsega

Ja kuhu sa oma 3a lapse paned, kui ise maani täis oled??

Ja vaevalt et nüüd see nähvamine ja tujutsemine mehel ainult reiside ajal käib, küllap sa käid talle lihtsalt millegiga närvidele. Kas aeg-ajalt või pidevalt, eks ise tead. Lahku lähete varsti nagunii, rasedaks jäid ja lapse pärast jäite kokku või? Kui oleks ikka tunded, siis vast mõne aastaga need nii ei manduks, et koos oldud ei kannata olla isegi reisil.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis ma sinna teise maailma otsa sõidan siis üldse, et vedeleda päevad otsa basseini ääres, mis on maailma igas nurgas täpselt ühesugused. Juua ja vedeleda võin ju ka kodus.

Nagu ütlesin, mingid päevad saab selle jaoks võtta, pealelõunased ajad samuti. Dziisas, sa ei käi ju üks kord reisimas, mida sa ringi tormad? Tõusta hommikul üles ja kuhugi tormata iga päev pole mingi puhkus. Kodus võid samuti edasi-tagasi tormata. Sa läksid ju puhkama sinna.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu sa oma 3a lapse paned, kui ise maani täis oled??

Pudel veini on maani täis?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest 3 klaasi õhtusöögi kõrvale on juba liig, see on peaaegu terve pudel ja kindlasti tekitab keskmise joobe. Milleks veel oli vaja poest pudelit juurde osta?

Veiniklaasi mõõduks on tavaliselt 120 ml,  nii et kolm klaasi on peaaegu pool, mitte terve  pudel.  Söögi kõrvale jooduna ei  ole väga hull kogus.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ütlesin, mingid päevad saab selle jaoks võtta, pealelõunased ajad samuti. Dziisas, sa ei käi ju üks kord reisimas, mida sa ringi tormad? Tõusta hommikul üles ja kuhugi tormata iga päev pole mingi puhkus. Kodus võid samuti edasi-tagasi tormata. Sa läksid ju puhkama sinna.

Inimesed on erinevad, sina võid seal vedeleda, kui sa tahad. Minu jaoks ei ole vedelemine puhkus. Tahan teha midagi huvitavat, näha uusi asju, ma ei taha päevad otsa magada ja vedeleda. Tahan näha seda võõrast maad, ringi sõita, mitte basseini ääres passida päevad otsa. Õhtul ma ei jõua ju kuskile enam minna, õhtul võin ujumas käia või baaris istuda. Kodus ma ei näe ju võõrast maad, selle jaoks sõidangi sinna, mitte lihtsalt basseini äärde peesitama, mida võid teha ükskõik kus, kõik hotellid on sarnased.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis ma sinna teise maailma otsa sõidan siis üldse, et vedeleda päevad otsa basseini ääres, mis on maailma igas nurgas täpselt ühesugused. Juua ja vedeleda võin ju ka kodus.

Nagu ütlesin, mingid päevad saab selle jaoks võtta, pealelõunased ajad samuti. Dziisas, sa ei käi ju üks kord reisimas, mida sa ringi tormad? Tõusta hommikul üles ja kuhugi tormata iga päev pole mingi puhkus. Kodus võid samuti edasi-tagasi tormata. Sa läksid ju puhkama sinna.

Täiesti mõttetu vaidlus. Inimeste arusaamad puhkusest on erinevad, pole midagi parata. Koos reisil käia tuleks enne koos elama hakkamist. Mis muidugi ei õigusta teemaalgatuses toodud sõnakasutust, see viitab lihtsalt väga puudulikule lastetoale ning vaevalt see üleöö tekkinud on.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimesed on erinevad, sina võid seal vedeleda, kui sa tahad. Minu jaoks ei ole vedelemine puhkus. Tahan teha midagi huvitavat, näha uusi asju, ma ei taha päevad otsa magada ja vedeleda. Tahan näha seda võõrast maad, ringi sõita, mitte basseini ääres passida päevad otsa. Õhtul ma ei jõua ju kuskile enam minna, õhtul võin ujumas käia või baaris istuda. Kodus ma ei näe ju võõrast maad, selle jaoks sõidangi sinna, mitte lihtsalt basseini äärde peesitama, mida võid teha ükskõik kus, kõik hotellid on sarnased.

Millal sa siis päevitad, õhtul või? Mis sa sinna soojale maale üldse ronid siis, käi külmades maades, kui päike ei meeldi. Tundub mingi tädike, kelle jaoks reisimine on mingi teine dimensioon, mitte tavaline elu osa.

+4
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad, sina võid seal vedeleda, kui sa tahad. Minu jaoks ei ole vedelemine puhkus. Tahan teha midagi huvitavat, näha uusi asju, ma ei taha päevad otsa magada ja vedeleda.

Nädalavahetusel ilmselt tõused ka varakult ning tormad terve päev ringi, selle asemel, et puhata, eks.

Pole ime, et neid antidepressante nii massilises koguses endale sisse imetakse.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te mõlemad võtke unerohi sisse ja magage end välja. Laps jääks vanavanemate hoida.

No 3 klaasi veini toidu kõrvale ja hiljem lisaks veel pudel on liig. Mulle vein ei maitse ja see rikub kogu toiduelamuse ära. Ei jooks ka sunniviisiliselt seda.

Päikesepuhkus on parim koht lihtsalt olemiseks. Neid kivihunnikuid ja kirikuid võin pildilt ka vaadata. Mina olen laisk turist. Kuskil väga ei viitsi käia. Tihitpeale magan poole lõunani ja jätan hommikusöögi vahele. 1-2 paiku on täiesti tavaline hommikusööki sööma minna. Puhkus ju. Kodus ma ei saaks nii kaua vedeleda, kogu aeg on midagi vaja teha.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimesed on erinevad, sina võid seal vedeleda, kui sa tahad. Minu jaoks ei ole vedelemine puhkus. Tahan teha midagi huvitavat, näha uusi asju, ma ei taha päevad otsa magada ja vedeleda. Tahan näha seda võõrast maad, ringi sõita, mitte basseini ääres passida päevad otsa. Õhtul ma ei jõua ju kuskile enam minna, õhtul võin ujumas käia või baaris istuda. Kodus ma ei näe ju võõrast maad, selle jaoks sõidangi sinna, mitte lihtsalt basseini äärde peesitama, mida võid teha ükskõik kus, kõik hotellid on sarnased.

Millal sa siis päevitad, õhtul või? Mis sa sinna soojale maale üldse ronid siis, käi külmades maades, kui päike ei meeldi. Tundub mingi tädike, kelle jaoks reisimine on mingi teine dimensioon, mitte tavaline elu osa.

Miks sa selle peale ometi nii hirmsasti ärritud? Esimest korda said aimu, et inimesed on erinevad või? Puhka sina nii nagu sina tahad ja tema puhkab nii nagu tema tahab, kuidas see sind nii hirmsasti segada saab, et tingimata on vaja foorumis võõrast inimest maha teha?

Ja muide, kui ongi selline “tädike”, nagu sa siin ennustad, mis siis sellest? Tädikesed ei või Perekoolis sõna võtta või? Eriline despoot platsis.

 

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 3 klaasi veini toidu kõrvale ja hiljem lisaks veel pudel on liig. Mulle vein ei maitse ja see rikub kogu toiduelamuse ära. Ei jooks ka sunniviisiliselt seda.

No see, et sul alkoholi suhtes kehv maitse on, ei tähanda, et see nii tegelikult ka on ja 3 klaai toidu kõrvale liig on.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu sa oma 3a lapse paned, kui ise maani täis oled?? Pudel veini on maani täis?

No see on nüüd küll juba päris joodiku jutt! Ei ole või, pudelist veinist täis??

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu sa oma 3a lapse paned, kui ise maani täis oled?? Pudel veini on maani täis?

No see on nüüd küll juba päris joodiku jutt! Ei ole või, pudelist veinist täis??

Joodikutel on just tolerantsus tekkinud. Neile ei tee ka pudel midagi. Mõnele piisab poolest pudelist ja juba peas mesilased sumisevad. Endal kahest pokaalist. Loeb ka joomise kiirud, kui tunniga sisse ajada, võib täitsa purju jääda. Kes sagedamini joob, see ei jää jah.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama