Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Kellega minna reisima/puhkama

Postitas:
Kägu

Klaas on suurwm kui pokaal ju. Naistele ei soovitata üle 3 pokaali päevas, 1 pokaal 150 ml on optimaalne kogus päevas naisel ja mehel 300 ml.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiiii, olen jõudnud arusaamisele, et oma mehega ma enam reisile/puhkama minna ei taha ????

Kas keegi veel sarnase dilemma ees? ????

Miks siis?

1) Me ei saa magada koos ühes voodis, sest mees norskab, siis ei saa mina mgada ja minu vähkremine ei lase tal magada ja nii me oleme mõlemad magamata – ärge pakkuge, et võtke eraldi toad, see ei toimi

2) Alati suudab mees mingil hetkel reisi ajal “hakata jonnima” (ei viitsi hakata laskuma detailidesse)

3) Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

Valikud:

1) Hakkan käima üksi reisidel koos 3a lapsega

2) Kas kuskil on ka grupp kes samamoodi otsivad reisikaaslasi?

3) Veel ideid?

Tyhja need reisid, ma lihtsalt imestan, et sa sellise mehega muidu argipaeviti üldse koos elad:)

Juba see kui perekonnas lendab “käi perse” tekitab kysimuse, miks yhises perekonnas elatakse. Ja “jonnimine” veel tagatipuks!

Siin nyyd kyll reisimine ei puutu asjasse.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, kui ongi selline “tädike”, nagu sa siin ennustad, mis siis sellest? Tädikesed ei või Perekoolis sõna võtta või? Eriline despoot platsis.

See, et mina mingi tädike olen, on ainult selle onukese arvamus. Inimeste aktiivsuse aste on erinev. Mina magangi puhkuse ajal kauem, kaheksani, siis lähen jooksma, sööma, ujuma, käin ringi ja jõuan ka niisama passida. Teisele inimesele meeldib päev otsa magada ja veini juua, see on tema jaoks puhkus. Kui ma armastaks lihtsalt vedeleda, ma ei näeks vaeva teise maailma otsa sõitmisega, sest vedeleda võin igal pool. Ma arvan, et antidepressante on pigem sellel lamajal vaja, mitte aktiivsel inimesel. Paljud mehed on küll tõesti samasugused nagu see onu, kes siin halvustada üritab ja kelle unistuste puhkus on lamamine ja joomine. Õnneks minu mees on aktiivne, tal on energiat tegevusteks ja päevad otsa vines olla meile kummalegi ei meeldi, aga selliseid mehi tõesti väga palju ei ole. Seega mina soovitaks teemaalgatajal ilma lapseta kas üksi või sõbrannaga reisile minna, sest kui ise jood vähem, on see üsna häiriv, kui kaaslane on kogu aeg täis.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel ideid?

Ohutut alkoholikogust ei ole olemas- juba pokaal veini avaldab organismile mõju. Juba pokaal sisse klõõnitud veini avaldab lähedastele mõju.  Vaene mees, vaene laps. Ennem kui hakata rääkima kui palju on “normaalne” juua, tuleb läbi lugeda alkoinfo.ee, tee endale kindlasti AUDIT -test.   Magad ka kindlasti paremini ja rahulikumalt kui veinitamise tervenisti ära lõpetad. Edu, ja eelkõige häid suhteid oma lähedastega.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise mehe kõrval hakkaks ma mina jooma. Samas ei elaks ma koos mehega, kes minu kohta selliseid asju ütleb.

Sõbranna loobus oma mehega reisimisest, kuna mees eelistas toas telekat vaadata. Et vaadaku kodus. Reisib hoopis sõbrannaga.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris naljakaks on see teema läinud. Mingid alkoholihüsteerikud räägivad, et tohutult ebanormaalne on isegi pokaali veini puhkuse ajal juua ja alkohoolikule ju ongi, aga samas on mõningane alkoholi tarbimine ikkagi üsna levinud nähtus ja mõni oskab seda teha üsna harva ja mõistlikult ning nii, et pere ei kannata ja laps ei ole hüljatud. Mu meelest teemaalgataja isegi ei maininud, et see kolmeaastane seal reisil kaasas oleks olnud. Teised ärrituvad, kui keegi tahab puhkuse ajal kümneni magada. Siis veel vaidlus, kas puhkama peab päevitades või turismiobjekte läbi kammides, millele ei olegi ju mingit õiget vastust, on lihtsalt erinevad eelistused.

Minu meelest on teemaalgataja probleem halb suhe. Samas ei tule teemast täpselt välja, kui halb see on. Seda tuleb ka teistel ette, et reisi ajal tekib mingi nägelus, see on ikkagi mingil määral ka stressirohke kogemus ju. Kui ollakse reisil seltskonnaga, siis tuleb teha mingeid kompromisse ja siis mingil hetkel võib ka keegi leida, et temaga ei arvestata piisavalt. Lisaks on koht võõras ja aeg piiratud jne. Seega, kui sulle muidu su mees meeldib, siis ehk püüad temast lihtsalt aru saada ja leppida, et ta vahel natuke nähvab. Teine võimalus on reisida nt hea sõbrannaga, aga arvan, et võid temaski reisi ajal mõne ebameeldiva külje avastada, kuigi võib-olla ei häiri see nii palju, kuna ta pole ka sulle nii lähedane.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid alkoholihüsteerikud räägivad, et tohutult ebanormaalne on isegi pokaali veini puhkuse ajal juua ja alkohoolikule ju ongi, aga samas on mõningane alkoholi tarbimine ikkagi üsna levinud nähtus ja mõni oskab seda teha üsna harva ja mõistlikult ning nii, et pere ei kannata ja laps ei ole hüljatud. Mu meelest teemaalgataja isegi ei maininud, et see kolmeaastane seal reisil kaasas oleks olnud. Teised ärrituvad, kui keegi tahab puhkuse ajal kümneni magada.

Kaebleb ju ikka inimene, kes soovis ligi kaks pudelit õhtuga pintslisse pista ja see, kes kukkus solvama seda ringi rändajat, et tädikesel on elu sündmus, et kuskile saab, siis tõmbleb ringi, mitte ei peesita rahulikult basseini ääres. Huvitav, kas sama teemat lugesime või.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid alkoholihüsteerikud räägivad, et tohutult ebanormaalne on isegi pokaali veini puhkuse ajal juua ja alkohoolikule ju ongi, aga samas on mõningane alkoholi tarbimine ikkagi üsna levinud nähtus ja mõni oskab seda teha üsna harva ja mõistlikult ning nii, et pere ei kannata ja laps ei ole hüljatud. Mu meelest teemaalgataja isegi ei maininud, et see kolmeaastane seal reisil kaasas oleks olnud. Teised ärrituvad, kui keegi tahab puhkuse ajal kümneni magada.

Kaebleb ju ikka inimene, kes soovis ligi kaks pudelit õhtuga pintslisse pista ja see, kes kukkus solvama seda ringi rändajat, et tädikesel on elu sündmus, et kuskile saab, siis tõmbleb ringi, mitte ei peesita rahulikult basseini ääres. Huvitav, kas sama teemat lugesime või.

See turismiobjektidest huvituv naine vingus ju oma mehe kallal ikka ka või kaebles, kui sulle see väljend rohkem meeldib. Ja selle teise pudeli tarbimise kohta polnud teemaalgataja oma plaane ju välja toonud, kuigi arvestades mehe kommentaare, võiks arvata, et tahtis üksi kohe ära juua, aga samas ei pruukinud see ju nii olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

na käisin viimasel Egiptuse reisil üksi. Nii hea, mitte kellekagi ei pidanud arvestama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See turismiobjektidest huvituv naine vingus ju oma mehe kallal ikka ka või kaebles, kui sulle see väljend rohkem meeldib.

See olin mina ja see polnud minu mees, vaid peika, kellega tuligi välja, et me ei klapi. Sest ta tõesti ei soovinud kuskil käia, vaid hommikust alates alkoholi tarbida. See on tõepoolest ebameeldiv, kui ise oled kaine, alkoholitarbimise harjumused peavad samuti klappima ja peaks ikka koos jooma. Ja turismiobjektide juures tunglemine ei paku mulle vähimatki huvi, soovin autoga ringi sõita, vaadata loodust, jalutada, käia külakestes, kus turistid väga ei käi, sukeldumas, paadireisidel jne, jne. Enne meheks võtmist peaks ikka sellise asja selgeks tegema, kas vaba aja veetmise viisid on sarnased ja kas alkoholitarbimise harjumused on sarnased. Tavaliselt ööbin suurtes viietärni hotellides ja seal on tõepoolest hulgaliselt inimesi, kes ei tõsta jalgagi hotellist kaugemale, vaid veedavadki kogu aja seal. Aga siis on tegelikult üsna ükskõik, oleda sa Türgis, Balil, Egiptuses, Kreekas, Kanaaridel, Tais või Mauritiusel. Igal pool on need hotellid ühesugused. Kui mul oleks selline huvi, siis mina ei viitsikski kuskile kaugele üldse sõita. Ja sellise kaaslasega ka ei soovi koos olla, kes hommikul vara hakkab juba jooma ja on kogu aeg purjus. Samas paljudel ju on sellised mehed ja sobib küll. Aga mina ei vingunud, vaid jätsin ta täitsa rahule, rentisin auto ja käisin ise ringi. Vinguma hakkas tema, et ma temaga aega ei veeda. Aga vinguda pole mõtet, kõik lihtsalt ei sobi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda tuleb ka teistel ette, et reisi ajal tekib mingi nägelus, see on ikkagi mingil määral ka stressirohke kogemus ju.

Kui reisi ajal tekib “nägelus” (“mine perse” ei ole nägelus, see on lihtsalt sõim), siis rutiinis kodus koos elades on nad juba pidevalt karvupidi koos vist. Reisi soovitatakse ikka suhte värskendamiseks, et teised kohad, rutiini vähem jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannad on reisimiseks. Laps jääb mehega koju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest 3 klaasi õhtusöögi kõrvale on juba liig, see on peaaegu terve pudel ja kindlasti tekitab keskmise joobe.

3 klaasi veini on sama kui 1,5 pudelit 0,5 õlut.

Jõhker kogus? Pigem ei anna tundagi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannad on reisimiseks. Laps jääb mehega koju.

Laps ja mees ei tahagi reisida?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel ideid?

Ohutut alkoholikogust ei ole olemas- juba pokaal veini avaldab organismile mõju. Juba pokaal sisse klõõnitud veini avaldab lähedastele mõju. Vaene mees, vaene laps. Ennem kui hakata rääkima kui palju on “normaalne” juua, tuleb läbi lugeda alkoinfo.ee, tee endale kindlasti AUDIT -test. Magad ka kindlasti paremini ja rahulikumalt kui veinitamise tervenisti ära lõpetad. Edu, ja eelkõige häid suhteid oma lähedastega.

Mis sõna see “klõõnima” on? Päris huvitavaid keeleuuendusi saab siit ikka lugeda vahest 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sama asi kui mees joob õhtusöögi kõrvale 3 õlut ja siis enne hotelli jõudmist võtab igaks juhuks veel ühe 6-paki. Rõve oleks sellisega veel voodisse ronida. Su mees tundis sama. Ja veinist tuleb ikka korralik hais suust. Väkk..

Ma läheks ka mõne sõbrannaga reisile. Sellisega, kellel on sarnane puhkuse veetmise eesmärk. Kas siis arutult päeva läbi ringi lehvida ja igat muuseumi/ näitust külastada või pool päeva maha magada ja lihtsalt olla. Selline mees, kes minuga nii käituks, lendaks kiirelt välja.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps ja mees ei tahagi reisida?

Mees reisigu oma tuttavatega. Laps saab tulla järgmisele reisile, kui sellele ei saa võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sama asi kui mees joob õhtusöögi kõrvale 3 õlut ja siis enne hotelli jõudmist võtab igaks juhuks veel ühe 6-paki. Rõve oleks sellisega veel voodisse ronida. Su mees tundis sama. Ja veinist tuleb ikka korralik hais suust. Väkk..

Kindel, et naine plaanis selle veini üksi sisse kaanida? Võib ju teise voodisse minna, kui ei kõlba. Ega teemaalgataja laps pole, et vahest juua ei tohi.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei ole tegu jätkusuutliku suhtega ja probleem ei seisne ju ometi reisimises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ütleb sulle “käi p****” ja seda mitte esimest korda ning sa kaalud temaga veel mingit reisimist…… Nunuh…..

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ütleb sulle “käi p****” ja seda mitte esimest korda ning sa kaalud temaga veel mingit reisimist…… Nunuh…..

Laps on olemas juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja “jonnimine” veel tagatipuks!

See “jonnimine” oli ju teemaalgataja interpretatsioon. Võis näiteks olla, et igal reisil hakkab naine juba hommikust veini kaanima ja mees siis “jonnib”, et ei taha auru all oleva naisega kusagil käia.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 pokaal 150 ml on optimaalne kogus päevas naisel ja mehel 300 ml.

Optimaalne? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest 3 klaasi õhtusöögi kõrvale on juba liig, see on peaaegu terve pudel ja kindlasti tekitab keskmise joobe.

3 klaasi veini on sama kui 1,5 pudelit 0,5 õlut.

Jõhker kogus? Pigem ei anna tundagi.

Joodikul mitte, jah.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 pokaal 150 ml on optimaalne kogus päevas naisel ja mehel 300 ml.

Optimaalne? ????

Parem 150 ml iga päev kui mitu pudekit nv.

Ja mina olen karsklane. Saan aru, et inimestel on isud, kes sööb igapäevaselt rämpsu, kes joob värvilisi jooke, kes joob veini ja kes suitsetab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, lõpetage see alkoholiteemal ilkumine, tõenäolisekt joote ise ka, aga ei märka.

Mina joon ka veini nt reede õhtul, kui lapsed on voodis. Ja siis? Me saame kord aastas ehk terveks ööks hoidja, ma ei arva, et nüüd tohingi kord aastas ainult veini juua.

Imelik oleks juua end purju nii, et lapsed töllerdavad kõrval. Ja ma arvan ja, et isegi ühest pudelist veinist ei jääda purju, kui seda juuakse aeglaselt mitme tunni vältel + näksimine kõrval. Jah, kui juua veini nagu vett palava ilmaga,  siis küll.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest  hotelli kaasa veel ühe veinipudeli,

Miks see õnnetu vein teile nüüd hambusse jäi? Ka mina võin osta veinipudeli kaasa, aga see ei tähenda ju, et ma seda kohe samal õhtul tarbima hakkaksin ja TA kirjast see samuti ei selgu. Olen reisil olles ostnud hotelli kaasa veini, kuid hotelli jõudes jääme mõlemad magama ja järgmisel päeval lahkudes pakime avamata veini lihtsalt reisikohvrisse ning viime koju baarikappi seisma. On ka nii juhtunud.

Ning 3 pokaali veini pika õhtu peale – on sedagi juhtunud, mõnikord harva. Oleneb ka inimeste pikkusest ja kehakaalust. Näiteks mina olen üle keskmise pikk ja kaalu on ka vastavalt, seega ei tee 3 pokaali veini mulle midagi.’

Olen ka ise 3-aastase lapsega reisimas käinud ja abikaasaga koos hotellis õhtusöögi kõrvale veini nautinud. See ei ole keelatud. Lastekaitseseaduses pole mitte kuskil öeldud, et lapsevanem ei tohi kuni lapse 18-a saamiseni tilkagi alkoholi tarvitada. Vaid seaduses on öeldud, et lapsevanem peab olema suuteline lapse eest hoolitsema.

Seega ma ei näe, et siin teemas tasuks keskenduda ainuüksi sellele õnnetule veinijoomise kirjeldamisele.

Mis reisikaaslasesse puutub, siis kõige mõnusam oleks leida keegi, nt sõbranna, kel endal samas eas laps/ed ja saate laste valvamist omavahel jagada. Siis on reis nauditav.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vein on jumala süütu näide, aga mees, kes suvalt naist pe***e saadab, pole mingi reisikaaslane tõesti. Ja muidu on ikka supper mees, eksole?? 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilgelt kaldutakse teemast kõrvale ja lahatakse seda veiniteemat siin.

 

Aga – ka mina loobusin juba ammu ammu mehega koos reisimisest.

Me reisime koos ühe sõbrannaga, mõlemal 2 last. Täitsa kaugel oleme ära käinud, USA-s, Dominikaanis, Balil, Singapuris.

Nüüd on lapsed juba suured. Mul üks lastest, üliõpilane, reisib nüüd oma kaaslasega.
Mina reisin endiselt kas sõbrannaga või täna 17-aastase tütrega.

Üle 10. aasta mõtlesin, et võtan sel suvel ette uuesti ühe proovireisi mehega. Vaatan, kas ta on käituma õppinud. Õnneks saab vajadusel kolida eraldi hotelli, kui üle viskab.

Ma ei tea, miks, aga minu mees on reisil kohe eriline vingats ja tujurikkuja. Muidu suudab nagu olla küll, aga reisil, võõras keskkonnas – ma tõesti ei tea ja ei viitsi süveneda ka, milles on tema probleem. Õnneks leidub minu sõbrannade ja tuttavate seas alati igasuguseid inimesi, kes on valmis reisiplaane pidama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega koos kaheesi reisida – miks mitte?
Eriti turvaline on veel minna mingi pakettreisiga, kus transferid sees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama