Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: Kellega minna reisima/puhkama

Postitas:
Kägu

Veinis on ju mingi 15-20 vol. Ei saaks öelda, et pole midagi erilist.

Sina oled tõesti rumal. Veinis on 11-13.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paista küll sedasi, loetust aru saada sa ju ei mõista.

Kui inimene lahutaks juba teise abielu samal põhjusel, siis pole mees mölakas vaid ise.

Palun näita nüüd täpne koht, kus ta väitis, et on 2 abielu sel põhjusel lahutanud.

 

Ahjaa, sellist kohta pole. Ta väitis, et lahutas oma esimese abielu sel põhjusel. Võibolla peaksid siiski tagasi kooli minema, tarkpea?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, sellist kohta pole. Ta väitis, et lahutas oma esimese abielu sel põhjusel. Võibolla peaksid siiski tagasi kooli minema, tarkpea?

Ma ütlesin “lahutaks”, krdi vingats.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veinis on ju mingi 15-20 vol. Ei saaks öelda, et pole midagi erilist.

Sa ei tea tõesti veinidest midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene lahutaks juba teise abielu samal põhjusel, siis pole mees mölakas vaid ise.

Mida see räägib mehe kohta, kes mölaka naise võtab?
mehed ei analüüsi oma käitumist nagu naised ja käratavad niisama, naine aga ei lepi selle ühe korraga, mis on sisuliselt tühine, nagu 99,99% naisi lepib.

Teisest küljest võib tegu olla ratsionaalselt mõtleva naisega, kes mõtleb, et mehel suurt armastust pole, kui nii ütles, mis ma ikka meie aega raiskan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veinis on ju mingi 15-20 vol. Ei saaks öelda, et pole midagi erilist.

Sa ei tea tõesti veinidest midagi.

Vein on ainsuses. 100 pudelit on ikka vein.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea tõesti veinidest midagi.

Mine tagasi sinna poe taha. Oma kangestatud veine võid ise juua. See pole tavapärane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, sellist kohta pole. Ta väitis, et lahutas oma esimese abielu sel põhjusel. Võibolla peaksid siiski tagasi kooli minema, tarkpea?

Ma ütlesin “lahutaks”, krdi vingats.

Haha, veel parem. Et sa annad hinnangu inimesele teoreetilise olukorra pärast? Sa ikka oskad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veinis on ju mingi 15-20 vol. Ei saaks öelda, et pole midagi erilist.

Sina oled tõesti rumal. Veinis on 11-13.

Väga meeldiv teada, aga on erinevaid veine ja nagu ütlesin, pole ka kursis otseselt. Pakkusin rohkem huupi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga meeldiv teada, aga on erinevaid veine ja nagu ütlesin, pole ka kursis otseselt. Pakkusin rohkem huupi.

😀 Huupi? Mina ei räägi näiteks narkoteemadel, kui ma ei tea ja ei tarvita. Milleks sa soovid oma rumalust demonstreerida?

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

???? Huupi? Mina ei räägi näiteks narkoteemadel, kui ma ei tea ja ei tarvita. Milleks sa soovid oma rumalust demonstreerida?

Blablabla.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blablabla.

Hakkasid jälle oma lemmikasja tegema, kitse panema? Miks sa ei võta oma rohtusid korralikult? Teavita nüüd sellest ka, et oleksid ikka tasemel hull.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga meeldiv teada, aga on erinevaid veine ja nagu ütlesin, pole ka kursis otseselt. Pakkusin rohkem huupi.

Kummaline. Miks sa üldse midagi pakkuma pead, eriti veel lausa sellise konkreetse vahemiku, kui ise asjast midagi ei tea?
Aga hea küll, tahtsid lihtsalt suhelda ja sõna sekka öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiiii, olen jõudnud arusaamisele, et oma mehega ma enam reisile/puhkama minna ei taha ????

Kas keegi veel sarnase dilemma ees? ????

Miks siis?

1) Me ei saa magada koos ühes voodis, sest mees norskab, siis ei saa mina mgada ja minu vähkremine ei lase tal magada ja nii me oleme mõlemad magamata – ärge pakkuge, et võtke eraldi toad, see ei toimi

2) Alati suudab mees mingil hetkel reisi ajal “hakata jonnima” (ei viitsi hakata laskuma detailidesse)

3) Alati mingil hetkel mees hakkab mind solvama, nähvama, lendavad fraasid “käi perse” jne, täiesti põhjendamatult. Väike näide – olime restoranis söömas, kuna vein oli väga, tellisin kokku 3 klaasi. Hiljem ostsimepoest hotelli kaasa veel ühe veinipudeli, siis tegi mees salvava märkuse, et mis sellest saab, sa ju jood selle tunniga üksi ära – vihjates mu 3-le veiniklaasile restoranis….

Valikud:

1) Hakkan käima üksi reisidel koos 3a lapsega

2) Kas kuskil on ka grupp kes samamoodi otsivad reisikaaslasi?

3) Veel ideid?

nagu minu kirjutatu 😛

reisingi oma 9aastasega üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siin mutud lasevad end regulaarselt persse saata

Täitsa armas sõna, “mutu”. Ma kujutan ette, et palataliseeritud t-ga. Ma tahaks ka ükskord saada mutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kindel, et tal läks lihtsalt näpp valesti, ta ei suuda nii toredat sõna välja mõelda…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka keeruline mehega koos reisida.

Norskamine – mind samuti tohutult häirib. Olen lausa kolinud peldiku põrandale padja ja tekiga, et üldse tunnike tukkuda õnnestuks. Eraldi toad? Jah, kui on odav riik, võiks see lahendus olla, kui aga hotelliöö maksab 100 euro kanti tuba, siis see ei ole lahendus. Mis natuke aitab, on muide joomine enne magama heitmist, kerges joobes on mul uni parem.

Vingumine – on meil ka juhtunud. Mina olen see, kes meil reise ette valmistab, mehel on jätkunud jultumust vinguda, kui liiga palju jala peab käima näiteks. Olen solvunud mis hullu, õnneks väga sage see vingumine ikka pole. Muidugi on reisid väsitavad ja mõne päeva õhtuks võib juhtuda küll, et teineteist paremasse paika saadame. Aga lepime kiiresti.

Meil lisaks veel see häda, et mees ei räägi ühtki keelt, sellest tulenevalt on kogu suhtlemine minu peal. Mis on ka päris väsitav.

Võib tekkida küsimus, miks ma mehega reisin? Ei mina tea, armastan teda ilmselt. Aga olen reisinud ka sõbrannaga ja tegelikult on palju lihtsam… kuigi sõbrannaga reisides tunnen mehest natuke puudust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga meeldiv teada, aga on erinevaid veine ja nagu ütlesin, pole ka kursis otseselt. Pakkusin rohkem huupi.

Kummaline. Miks sa üldse midagi pakkuma pead, eriti veel lausa sellise konkreetse vahemiku, kui ise asjast midagi ei tea?

Aga hea küll, tahtsid lihtsalt suhelda ja sõna sekka öelda.

 

Jep, sinuga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellega minna reisima/puhkama