Esileht Hobinurk Kellel akvaarium?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kellel akvaarium?

Postitas:

Mis kalad, kui suur akvaarium? Võimalusel linkige pilti. Sooviks teada/ näha millised akvad perekoolikatel on.

NB!

Ärge mind foorum.akvarist.ee foorumisse suunake. Olen sellest kohast teadlik. Arutleme siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:42; 24.09 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

60l, 2 teleskoopi( 1 kuldne, teine must kuldkala), kuldne nö. tavakuldkala, punamütsike-kuldkala. Taimede nime ei oska öelda, tigusid on ka olnud ja need on lausa peopesa suuruseks kasvanud. tillukestest “tavalistest”…
Kahjuks ei ole hetkel aega pikemalt jutustada.
Ilmselgelt plaanin Suureneda 😀
Neil tõesti oma hierarhia ja tegevused, ei ole niisama ILU PÄRAST nagu ma ka ise lollina sinnani mõtlesin…
Üleüldse on kuldkala näiteks -koduloomadest- kõige pikaealisem- 35 aastat kui hea elu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

60l, 2 teleskoopi( 1 kuldne, teine must kuldkala), kuldne nö. tavakuldkala, punamütsike-kuldkala. Taimede nime ei oska öelda, tigusid on ka olnud ja need on lausa peopesa suuruseks kasvanud. tillukestest “tavalistest”…
Kahjuks ei ole hetkel aega pikemalt jutustada.
Ilmselgelt plaanin Suureneda :D
Neil tõesti oma hierarhia ja tegevused, ei ole niisama ILU PÄRAST nagu ma ka ise lollina sinnani mõtlesin…
Üleüldse on kuldkala näiteks -koduloomadest- kõige pikaealisem- 35 aastat kui hea elu on.

Osta neile kindlasti suurem akvaarium. 60 liitrit jääb neile asukatele väikseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:42; 24.09 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetasin just akva suuremaks. Triibikud (cichlidid) kasvasid kohe poole suuremaks. Põhjas tuhnivad üks pika seljauimega corydoras ja üks panda. Suurele õunteole on kohe järglasi oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Kellel akvaarium?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.