Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )

Teema: Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Postitas:
Kägu

Kellel olnud Friends with benefits suhe, kas teil olnud kokkulepe, et samaaegselt võib ka teistega voodit jagada või siis ka siis on mingid reeglid paigas olnud?

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See poleks siis juba FWB kui sa ei tohi teistega olla? Siis on see pigem juba täitsa suhe.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See poleks siis juba FWB kui sa ei tohi teistega olla? Siis on see pigem juba täitsa suhe.

ja kui üks pool on suhtes, ei olegi enam FWB. Ühel tekib petturi roll ja teine on armuke.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isu tuleb siis helistan fwb , kondoom peale ja kütan ära.
<p style=”text-align: left;”>Peale orgasmi mõtisklen enda ette, et kas seda oli üldse vaja, siis käin pesus ja emotsioon on 50/50.</p>
Niisama pihku lüüa ja õlut hiljem juua= täpselt sama emotsioon.

 

 

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FWB ikka vallaliste lõbu ja kui asi reglementeeritud siis juba tegemist tõesti suhtega.

Mul on olnud selline tegelane, kellega pidude ajal olime koos. Ju siis olime nii koledad, et pidime üksteist ilusaks jooma.. Ei uurinud kunagi kas tal kellegagi veel midagi on ja minult ta ka ei küsinud.. Kellegagi koos teda kunagi ei näinud ka kuskil. Kui tõsisesse suhtesse astusin siis lõppes asi ära, tema ka abiellus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vallalisena on küll FWB suhteid olnud. Aga tõesti, kui kellegi teisega olla ei tohi, on see juba midagi enamat kui FWB. Mina ei küsinud kunagi teiste partnerite kohta ega huvitanud ka, kellega ta seksis. Meil olid hoopis teised reeglid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on vist fwb tädina valgest labradorist ja aiaga majast luuletama kukkunud.
Et ikka äkki kuidagi saab?
Kogemusi ? Jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis reegleid nii väga vaja on, fwb on ju selline poolkõva variant nagunii. Loomulikult võib ja on lausa soovituslik vaadata ringi ka kindlama partneri ning suhte järele samal ajal kui seda on fwb kui ikka enda eesmärk on olla kindlas suhtes lõpuks. Fwb peale nüüd lootma küll ei jääks, pigem on see selleks, et ise päris rooste ei läheks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina naisena kujutaksin ette fwb suhet ainult mehega, kes välimuselt on ok, aga iseloomult selline, mis välistaks kindlasti selle, et ise armun ja midagi enamat soovima hakkan. Aga samas ikkagi kohtleks mind hästi ja austavalt, vajadusel aitaks mind kodus meestetöödega ja veedaksime ka niisama koos aega väljaspool voodit, näiteks ühised hobid vms (ehk siis see friends pool peab ka ikkagi toimima, ilma benefitsideta) Kahjuks tavaliselt sellisel juhul hakkab mõnikord meed ise hoopis jälle enamat tahtma. Üldiselt selline fwb suhe siiski naistele ei sobi, kui ehk siis tõesti vahetult peale tõsisemast suhtest lahkuminekut, kui nagunii niipea uut suhet ei soovi, aga sooviks siiski et keegi ka vahepeal restorani viiks, kodus meestetöödega pisut aitaks ja voodis rahuldaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

 

On ka mul paar korda olnud selliseid toredaid inimesi, kes tänaseks on jälle lihtsalt “friend” staatuses.

Et lihtsalt, kui fwb hakkaks mulle mingeid reegleid kehtestama, siis tead…. Asja mõte on see, et mina ei küsi ja tema ei küsi. Ainus reegel – seksides kondoom.

Asja mõte ju see, et koosveedetud aeg on tore ja kogu selle toreduse juures täiesti kohustustevaba. Reeglid = kohustus ja vastutus.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FWB sobib neile noortele, kes pole veel püsisuhtes ja pereelu loonud või keskealistele ja vanematele, kes pole suhtes/abielus enam ja kooselu ei soovi. Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FWB sobib neile noortele, kes pole veel püsisuhtes ja pereelu loonud või keskealistele ja vanematele, kes pole suhtes/abielus enam ja kooselu ei soovi. Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Fwb ollakse nendega, keda päriselt endale ei taha. Armumine nullib ju fwb olemise mõtte ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud pikemalt kindel fwb ja just selle reegliga, et teistega samal ajal ei maga. Muidu ei soovikski sellist asja pidada, haigused on ikkagi seda tõenäolisemad, mida rohkemate inimestega magad ja kõige eest kondoom ei kaitse. Ma ei sooviks hiv’iga inimesega magada ka kondoomiga. Loomulikult võib otsida samal ajal nö pärissuhet ja seda olemegi teinud. Kui kellegagi tekib suurem sümpaatia ja asi liigub füüsilise poole, siis jääb lihtsalt see fwb automaatselt pausile. Ehk siis – niisama suhelda, tutvuda, kohtuda ja otsida kaaslast on lubatud, aga kui hakkab kellegagi juba midagi enamat tekkima, füüsiline pool, siis fwb enam ei ole ei kohtu see periood. Lihtne.

Koos teeme ka muid asju ja oleme sõbrad. Sellist fwb ei sooviks, kus inimene suvaliselt teistega niisama veel ringi magab või lausa mitut fwb peab. Mina üle 1 fwb korraga kindlasti ei tahagi, milleks, piisab ühest.

Kui pole mingeid reegleid, siis on pigem niisama fuck buddies või liiderlik inimene, kes suvaliselt magabki erinevatega pidevalt ringi. Fwb tähendab, et ka inimesena klapitakse, tehakse muud peale vooditegevuste ka koos. Lihtsalt tundeid ei ole ja paarina eksisteerida ei sooviks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FWB sobib neile noortele, kes pole veel püsisuhtes ja pereelu loonud või keskealistele ja vanematele, kes pole suhtes/abielus enam ja kooselu ei soovi. Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Fwb ollakse nendega, keda päriselt endale ei taha. Armumine nullib ju fwb olemise mõtte ära.

Õige, aga erand kinnitab reeglit. kuid meie armusime fwbga ja oleme abielus juba pea 15 aastat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud pikemalt kindel fwb ja just selle reegliga, et teistega samal ajal ei maga. Muidu ei soovikski sellist asja pidada, haigused on ikkagi seda tõenäolisemad, mida rohkemate inimestega magad ja kõige eest kondoom ei kaitse. Ma ei sooviks hiv’iga inimesega magada ka kondoomiga. Loomulikult võib otsida samal ajal nö pärissuhet ja seda olemegi teinud. Kui kellegagi tekib suurem sümpaatia ja asi liigub füüsilise poole, siis jääb lihtsalt see fwb automaatselt pausile. Ehk siis – niisama suhelda, tutvuda, kohtuda ja otsida kaaslast on lubatud, aga kui hakkab kellegagi juba midagi enamat tekkima, füüsiline pool, siis fwb enam ei ole ei kohtu see periood. Lihtne.

Koos teeme ka muid asju ja oleme sõbrad. Sellist fwb ei sooviks, kus inimene suvaliselt teistega niisama veel ringi magab või lausa mitut fwb peab. Mina üle 1 fwb korraga kindlasti ei tahagi, milleks, piisab ühest.

Kui pole mingeid reegleid, siis on pigem niisama fuck buddies või liiderlik inimene, kes suvaliselt magabki erinevatega pidevalt ringi. Fwb tähendab, et ka inimesena klapitakse, tehakse muud peale vooditegevuste ka koos. Lihtsalt tundeid ei ole ja paarina eksisteerida ei sooviks.

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud pikemalt kindel fwb ja just selle reegliga, et teistega samal ajal ei maga. Muidu ei soovikski sellist asja pidada, haigused on ikkagi seda tõenäolisemad, mida rohkemate inimestega magad ja kõige eest kondoom ei kaitse. Ma ei sooviks hiv’iga inimesega magada ka kondoomiga. Loomulikult võib otsida samal ajal nö pärissuhet ja seda olemegi teinud. Kui kellegagi tekib suurem sümpaatia ja asi liigub füüsilise poole, siis jääb lihtsalt see fwb automaatselt pausile. Ehk siis – niisama suhelda, tutvuda, kohtuda ja otsida kaaslast on lubatud, aga kui hakkab kellegagi juba midagi enamat tekkima, füüsiline pool, siis fwb enam ei ole ei kohtu see periood. Lihtne.

Koos teeme ka muid asju ja oleme sõbrad. Sellist fwb ei sooviks, kus inimene suvaliselt teistega niisama veel ringi magab või lausa mitut fwb peab. Mina üle 1 fwb korraga kindlasti ei tahagi, milleks, piisab ühest.

Kui pole mingeid reegleid, siis on pigem niisama fuck buddies või liiderlik inimene, kes suvaliselt magabki erinevatega pidevalt ringi. Fwb tähendab, et ka inimesena klapitakse, tehakse muud peale vooditegevuste ka koos. Lihtsalt tundeid ei ole ja paarina eksisteerida ei sooviks.

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

Fwb on kõik vallalised panevad kõiki vallalisi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

 

Mis suhe… Minu jaoks suhte alustalaks on pühendumus ning tunded. Ma küll ei nimeta sellist asja suhteks ega sooviks sellises suhtes olla, kus teine (ja ka ise) mõtleb kellegi teise leidmisest, suhtleb ja kohtub pidevalt teiste vastassoost inimestega. Eesmärk on leida keegi teine, kellega päriselt suhtesse astuda. Fwb pole mingi suhe, lihtsalt ajutine variant seni kui pole seda õiget leitud. Suhteks sõprusest ja seksist ainult ei piisa. On vaja ka armastust ja pühendumust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Mis perekonda pressima? Kui ühel on perekond, siis ta peab ju armukest.

Minul on üks seksisõber, oli kokkulepe, et teistega ei ole, kuna oli soov kondoomita olla. Oligi kokkulepe, et seksime, aga voodivälisest elust ei räägi ja koos kuskil ei käi. Käiski nii, et käisin tal monedero korrad nädalas külas ja kui suhte leidsin, siis temaga vahepeal jälle ei olnud. Nii ongi vahelduva eduga see meie sõprus kulgenud. Vahepeal olen mina sultes, vahepeal tema, aga kui mõlemad oleme vallalised, siis saame jälle kokku. Eks ajapikku on ikkagi nii kujunenud, et räägime ka telefonis niisama, mõnikord käime koos jalutamas, siis jälle võib-olla terve aasta ei suhtle. Igatahes kui vallaliseks jään, siis helistan talle, et kuidas läheb, kui temal ka parajasti suhet pole, saame kokku.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Mis perekonda pressima? Kui ühel on perekond, siis ta peab ju armukest.

Minul on üks seksisõber, oli kokkulepe, et teistega ei ole, kuna oli soov kondoomita olla. Oligi kokkulepe, et seksime, aga voodivälisest elust ei räägi ja koos kuskil ei käi. Käiski nii, et käisin tal monedero korrad nädalas külas ja kui suhte leidsin, siis temaga vahepeal jälle ei olnud. Nii ongi vahelduva eduga see meie sõprus kulgenud. Vahepeal olen mina sultes, vahepeal tema, aga kui mõlemad oleme vallalised, siis saame jälle kokku. Eks ajapikku on ikkagi nii kujunenud, et räägime ka telefonis niisama, mõnikord käime koos jalutamas, siis jälle võib-olla terve aasta ei suhtle. Igatahes kui vallaliseks jään, siis helistan talle, et kuidas läheb, kui temal ka parajasti suhet pole, saame kokku.

Püha jumal, naised! Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”. Lisaks on väga suur oht tervisele, igasugused lihtsamad suguhaigused, rääkimata HIV-st jne. Osasid haiguseid ei hoia ära isegi kondoom! Lisaks emotsionaalne trauma sellest, et lasta ennast kasutada või vastupidi teist kasutada. No ma ei tea, lugege parem raamatuid või harige ennast. Pärast elus kahetsete selliseid inimesi.

+11
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Mis perekonda pressima? Kui ühel on perekond, siis ta peab ju armukest.

Minul on üks seksisõber, oli kokkulepe, et teistega ei ole, kuna oli soov kondoomita olla. Oligi kokkulepe, et seksime, aga voodivälisest elust ei räägi ja koos kuskil ei käi. Käiski nii, et käisin tal monedero korrad nädalas külas ja kui suhte leidsin, siis temaga vahepeal jälle ei olnud. Nii ongi vahelduva eduga see meie sõprus kulgenud. Vahepeal olen mina sultes, vahepeal tema, aga kui mõlemad oleme vallalised, siis saame jälle kokku. Eks ajapikku on ikkagi nii kujunenud, et räägime ka telefonis niisama, mõnikord käime koos jalutamas, siis jälle võib-olla terve aasta ei suhtle. Igatahes kui vallaliseks jään, siis helistan talle, et kuidas läheb, kui temal ka parajasti suhet pole, saame kokku.

Osad arvavad, et FWB on armuke, et ainult üks peab vallaline olema, sest ta suhet nagunii ei taha ja midagi ei kaota, sest tundeid pole. Ise võib samal ajal suhtes olla, peaasi, et seksisõber vaba. Idiootsus, aga mis seal ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Et tal pole muid omadusi peale peenise, mis lõpuks enam ei tõuse? Et sul pole muud kui… Pole küll tsiteeritu, aga arvan sama. Inimesed kasutavad üksteist ära, isegi peres, aga seal on see vähem läbinähtav ja tundub üllam.

+4
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et tal pole muid omadusi peale peenise, mis lõpuks enam ei tõuse? Et sul pole muud kui… Pole küll tsiteeritu, aga arvan sama. Inimesed kasutavad üksteist ära, isegi peres, aga seal on see vähem läbinähtav ja tundub üllam.

Sina võib-olla kasutad peres kedagi ära ja pead seda sellepärast üllaks, et tegu on perekonnaga. Meie puhul ei kasuta mitte keegi kedagi ära, ta meeldib mulle väga, on tore inimene, väga hea välimusega ja me veedame koos meeldivalt aega. Kuidas on see ärakasutamine, kui oleme koos, sest mõlemale meeldib nii. Mingis tavapärases suhtes võib olla ärakasutamist palju rohkem, on palju naisi, kes rahaliste hüvede pärast suhet peavad mitte nii meeldiva mehega. Minu arust on see palju inetum, aga ilmselt saavad ka siis mõlemad täpselt seda, mida tahavad: üks saab seksi ja teine raha. Paljud mehed otsivad naisi, kes on nendest 20-30 aastat nooremad ja ka seal ei ole ju mingit armastust. Aga millegipärast sellistest härradest peetakse igati lugu ja ka naistest, kes sellistes suhetes on, sest pakutakse ju teatud hüvesid, mida nad muidu ei saa.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse. Lõpuks kulutab su psüühikat. Armud ära näiteks. Või ei armu, aga tunned pärast sellist akti tühjust oma hinges. Samahästi võiks kokku leppida, et anname teineteisele kord kuus peksa. Kokkuleppe järgi küll, aga psüühikat lõhub paratamatult. Minu jaoks käib see fwb samasse kategooriasse. Mingi emotsionaalne puudus peab olema, et sellega leppida. Eneseväärikuse puudus, leppimine vähesega. Küll tuleb see õige inimene ja siis loksub kõik paika.

+8
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et tal pole muid omadusi peale peenise, mis lõpuks enam ei tõuse? Et sul pole muud kui… Pole küll tsiteeritu, aga arvan sama. Inimesed kasutavad üksteist ära, isegi peres, aga seal on see vähem läbinähtav ja tundub üllam.

Sina võib-olla kasutad peres kedagi ära ja pead seda sellepärast üllaks, et tegu on perekonnaga. Meie puhul ei kasuta mitte keegi kedagi ära, ta meeldib mulle väga, on tore inimene, väga hea välimusega ja me veedame koos meeldivalt aega. Kuidas on see ärakasutamine, kui oleme koos, sest mõlemale meeldib nii. Mingis tavapärases suhtes võib olla ärakasutamist palju rohkem, on palju naisi, kes rahaliste hüvede pärast suhet peavad mitte nii meeldiva mehega. Minu arust on see palju inetum, aga ilmselt saavad ka siis mõlemad täpselt seda, mida tahavad: üks saab seksi ja teine raha. Paljud mehed otsivad naisi, kes on nendest 20-30 aastat nooremad ja ka seal ei ole ju mingit armastust. Aga millegipärast sellistest härradest peetakse igati lugu ja ka naistest, kes sellistes suhetes on, sest pakutakse ju teatud hüvesid, mida nad muidu ei saa.

Minu arvamus ei peagi olema sinu seksisuhte kohta, aga ise ei poolda seda kindlasti. Samuti ei poolda üheöösuhteid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse.

Täitsa valesti oled aru saanud. Tema tahaks küll ka päris suhet, aga mina näen, et me ei sobi päriselt kokku. Mingit tühjust hinges minul ei ole, tunnen ennast väga hästi pärast temaga olemist. Kahepoolne nauditav seks pole omakasu ega mingi alandus. Vabandust, kui mina ennast nii ei tunne, nagu sina arvad, et peaksin tundma. Ma isegi ei suuda aru saada, mis loogika su peas küll on.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse.

Täitsa valesti oled aru saanud. Tema tahaks küll ka päris suhet, aga mina näen, et me ei sobi päriselt kokku. Mingit tühjust hinges minul ei ole, tunnen ennast väga hästi pärast temaga olemist. Kahepoolne nauditav seks pole omakasu ega mingi alandus. Vabandust, kui mina ennast nii ei tunne, nagu sina arvad, et peaksin tundma. Ma isegi ei suuda aru saada, mis loogika su peas küll on.

Nauditav see kindlalt pole talle, kui poldi leiad, aga eks vaata, kuidas inimesi kohtled.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse.

Täitsa valesti oled aru saanud. Tema tahaks küll ka päris suhet, aga mina näen, et me ei sobi päriselt kokku. Mingit tühjust hinges minul ei ole, tunnen ennast väga hästi pärast temaga olemist. Kahepoolne nauditav seks pole omakasu ega mingi alandus. Vabandust, kui mina ennast nii ei tunne, nagu sina arvad, et peaksin tundma. Ma isegi ei suuda aru saada, mis loogika su peas küll on.

Heh, no loomulikult naudid, sest hetkel ju jäme ots sinu käes. Varsti viskab tüübil üle ja teeb sulle tagasi. Ärge mängige teiste inimeste tunnete ega kehadega. Vanaduses kahetsete, et oma aega raiskasite.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse. Lõpuks kulutab su psüühikat. Armud ära näiteks. Või ei armu, aga tunned pärast sellist akti tühjust oma hinges. Samahästi võiks kokku leppida, et anname teineteisele kord kuus peksa. Kokkuleppe järgi küll, aga psüühikat lõhub paratamatult. Minu jaoks käib see fwb samasse kategooriasse. Mingi emotsionaalne puudus peab olema, et sellega leppida. Eneseväärikuse puudus, leppimine vähesega. Küll tuleb see õige inimene ja siis loksub kõik paika.

ota aga mõlemad pooled saavad ju naudingu. Kuidas see on ära kasutamine, kui  mõlemad pooled saavad  mida tahavad?? Mingid keskaja inimesed olete??

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ota aga mõlemad pooled saavad ju naudingu. Kuidas see on ära kasutamine, kui  mõlemad pooled saavad  mida tahavad?? Mingid keskaja inimesed olete??

Jummalast ok, kui pole tundeid mõlemil. Kui mehel on tunded, on see tillist tõmbamine 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?