Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 166 )

Teema: Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse. Lõpuks kulutab su psüühikat. Armud ära näiteks. Või ei armu, aga tunned pärast sellist akti tühjust oma hinges. Samahästi võiks kokku leppida, et anname teineteisele kord kuus peksa. Kokkuleppe järgi küll, aga psüühikat lõhub paratamatult. Minu jaoks käib see fwb samasse kategooriasse. Mingi emotsionaalne puudus peab olema, et sellega leppida. Eneseväärikuse puudus, leppimine vähesega. Küll tuleb see õige inimene ja siis loksub kõik paika.

Kuule, ära poogi teistele oma tundeid ja mõtteid külge. Kui sa oled nii õrna hingega ja kergekäeliselt armud, siis selline elu polegi sulle. Ma ei kujutaks ette, et ma ei seksiks vahepeal, kui mul suhet pole. Ja kõigiga, kellega ma seksida tahan, ei taha ma suhet luua.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse. Lõpuks kulutab su psüühikat. Armud ära näiteks. Või ei armu, aga tunned pärast sellist akti tühjust oma hinges. Samahästi võiks kokku leppida, et anname teineteisele kord kuus peksa. Kokkuleppe järgi küll, aga psüühikat lõhub paratamatult. Minu jaoks käib see fwb samasse kategooriasse. Mingi emotsionaalne puudus peab olema, et sellega leppida. Eneseväärikuse puudus, leppimine vähesega. Küll tuleb see õige inimene ja siis loksub kõik paika.

ota aga mõlemad pooled saavad ju naudingu. Kuidas see on ära kasutamine, kui mõlemad pooled saavad mida tahavad?? Mingid keskaja inimesed olete??

Ja lisaks sellele ka mõne haiguse, mõne põletiku, suurenenud tõenäosuse saada emakakaelavähk jne.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”.

See ei ole suhe ja milles seisneb alandus? Et nauditakse seksi, aga päris suhteks see inimene ei ole sobilik. Minu seksisõber on näiteks teisest rahvusest, me ei sobi kokku elama. Muidu on ta väga atraktiivne ja voodis hea. Mina ei saa küll aru, milles seisneb alandus, kui soovin temaga seksida.

Alandus seisneb selles, et sind ei taheta tegelikult, sina pole oluline, oluline on vaid omakasu, mida su kehast saadakse. Lõpuks kulutab su psüühikat. Armud ära näiteks. Või ei armu, aga tunned pärast sellist akti tühjust oma hinges. Samahästi võiks kokku leppida, et anname teineteisele kord kuus peksa. Kokkuleppe järgi küll, aga psüühikat lõhub paratamatult. Minu jaoks käib see fwb samasse kategooriasse. Mingi emotsionaalne puudus peab olema, et sellega leppida. Eneseväärikuse puudus, leppimine vähesega. Küll tuleb see õige inimene ja siis loksub kõik paika.

Kuule, ära poogi teistele oma tundeid ja mõtteid külge. Kui sa oled nii õrna hingega ja kergekäeliselt armud, siis selline elu polegi sulle. Ma ei kujutaks ette, et ma ei seksiks vahepeal, kui mul suhet pole. Ja kõigiga, kellega ma seksida tahan, ei taha ma suhet luua.

Mõni on jah loomalikum kui teine.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja lisaks sellele ka mõne haiguse, mõne põletiku, suurenenud tõenäosuse saada emakakaelavähk jne.

Kõike seda võid ju ükskõik kellelt saada, ka oma ametlikult abikaasalt.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge mängige teiste inimeste tunnete ega kehadega. Vanaduses kahetsete, et oma aega raiskasite.

Keegi ei mängi kellegagi. Vanaduses kahetseks pigem seda, kui aastaid üksi kopitaksin. Haiget tehakse ikka tavasuhetes, kus on tunded ja armastus, aga partner petab. Siis on inimestel väga valus. Päris levinud on, et naine pühendab kogu oma aja väikesele beebile, aga mees liiderdab ringi, mõnikord viskab selle naise siis koos lapsega veel väljagi ja vaadaku siis ise, mis edasi teeb. Ja siis ilmub veel mingi uus naine, kes hakkab kamandama, kuidas seda last edaspidi kasvatama peab. Selliseid teemasid on mul siin alati õudne lugeda. Ka lihtsalt seksisuhe võib olla meeldiv, rahuldustpakkuv ja teineteisest lugupidav, samal ajal kui abielu võib seda mitte olla.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks ilma tunneteta… Aeg, mil naised sellist asja ettegi ei kujutanud, ei olegi väga kaugel minevikus, kõigest ühe põlvkonna jagu aastaid. Nüüd, suures sugudevahelise võrdsuse või ma ei tea mille tuhinas, on naised hakanud ürgmehe kombeid üle võtma, a’la tühja neist tunnetest, peaasi, et leiduks mõni sõber, kellel m*nn küljes on kui parajasti meest ei ole. Elu nagu Ameerika seebis, kus kõik panevad kõiki. Peatage Maa, ma tahan maha minna!

+5
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Peatage Maa, ma tahan maha minna!

Keegi sulle topib vägisi seda m*nni või? Sina ela ikka nii, nagu sina tahad. Kui mina vaatan neid vanema põlvkonna naisi, siis minul hakkab paha. Oma vanameeste teenijad, mehed peavad armukesi, lastega ei tegele, midagi kodus ei liiguta. Selline asi on ikka palju hullem.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge mängige teiste inimeste tunnete ega kehadega. Vanaduses kahetsete, et oma aega raiskasite.

Keegi ei mängi kellegagi. Vanaduses kahetseks pigem seda, kui aastaid üksi kopitaksin. Haiget tehakse ikka tavasuhetes, kus on tunded ja armastus, aga partner petab. Siis on inimestel väga valus. Päris levinud on, et naine pühendab kogu oma aja väikesele beebile, aga mees liiderdab ringi, mõnikord viskab selle naise siis koos lapsega veel väljagi ja vaadaku siis ise, mis edasi teeb. Ja siis ilmub veel mingi uus naine, kes hakkab kamandama, kuidas seda last edaspidi kasvatama peab. Selliseid teemasid on mul siin alati õudne lugeda. Ka lihtsalt seksisuhe võib olla meeldiv, rahuldustpakkuv ja teineteisest lugupidav, samal ajal kui abielu võib seda mitte olla.

Haiget teed ka siis, kui teisel tunded on ja koheselt ära ei lõpeta suhtlust ja seksi. Vanaduses kahetsetakse ennekõike pere ja laste puudumist.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peatage Maa, ma tahan maha minna!

Keegi sulle topib vägisi seda m*nni või? Sina ela ikka nii, nagu sina tahad. Kui mina vaatan neid vanema põlvkonna naisi, siis minul hakkab paha. Oma vanameeste teenijad, mehed peavad armukesi, lastega ei tegele, midagi kodus ei liiguta. Selline asi on ikka palju hullem.

Minu vanamees on normaalne mees, kuigi oleme päris vanad. Jõuad sinagi sellesse vanusesse, mängid teist nooti.
Need seksipäevad raiskad nii ära, et tõelist suhet ei teki, sest rahuldatud naine ei otsi enamat ja vanaduses oled päris üksi paraku.

+2
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis moraalilugemine siin käib??? Kuidas aru ei saada, et t u n d e d ei tule nipsust?! Et tahan, et oleks vastastikune romantiline armastus mul homme ukse taga ja nii on?! Pole see elu nii lihtne, sel juhul ju üksikuid inimesi, kes SOOVIVAD kaaslast poleks olemaski.

Ja parem usaldusväärne ja kirglik seksisõber kui ei midagi.
Lisaks- juba Salma Hayek ütles “igapäevane seks kaotab kiirelt oma võlu”. Elukogenud inimesed teavad, et kirg ei kesta nagunii päev päevalt üksteise kõrval elades…

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

Mis suhe… Minu jaoks suhte alustalaks on pühendumus ning tunded. Ma küll ei nimeta sellist asja suhteks ega sooviks sellises suhtes olla, kus teine (ja ka ise) mõtleb kellegi teise leidmisest, suhtleb ja kohtub pidevalt teiste vastassoost inimestega. Eesmärk on leida keegi teine, kellega päriselt suhtesse astuda. Fwb pole mingi suhe, lihtsalt ajutine variant seni kui pole seda õiget leitud. Suhteks sõprusest ja seksist ainult ei piisa. On vaja ka armastust ja pühendumust.

On ju suhe, kui seksivad, teevad koos ka muid asju peale seksi ja on niisama veel sõbrad ka ja mõlemad seksivad ainult teineteisega. See ongi juba suhe ju.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis moraalilugemine siin käib??? Kuidas aru ei saada, et t u n d e d ei tule nipsust?! Et tahan, et oleks vastastikune romantiline armastus mul homme ukse taga ja nii on?! Pole see elu nii lihtne, sel juhul ju üksikuid inimesi, kes SOOVIVAD kaaslast poleks olemaski.

Ja parem usaldusväärne ja kirglik seksisõber kui ei midagi.

Lisaks- juba Salma Hayek ütles “igapäevane seks kaotab kiirelt oma võlu”. Elukogenud inimesed teavad, et kirg ei kesta nagunii päev päevalt üksteise kõrval elades…

Armastus tuleb ellu, kui silmad pärani ringi vaatad. Seksisõbra kaisus tiksudes ei saagi tulla.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja parem usaldusväärne ja kirglik seksisõber kui ei midagi.

Parem mees ja lapse/te isa. Kirg kestab iga päev õige mehe kõrval, usu või ära usu.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

Mis suhe… Minu jaoks suhte alustalaks on pühendumus ning tunded. Ma küll ei nimeta sellist asja suhteks ega sooviks sellises suhtes olla, kus teine (ja ka ise) mõtleb kellegi teise leidmisest, suhtleb ja kohtub pidevalt teiste vastassoost inimestega. Eesmärk on leida keegi teine, kellega päriselt suhtesse astuda. Fwb pole mingi suhe, lihtsalt ajutine variant seni kui pole seda õiget leitud. Suhteks sõprusest ja seksist ainult ei piisa. On vaja ka armastust ja pühendumust.

On ju suhe, kui seksivad, teevad koos ka muid asju peale seksi ja on niisama veel sõbrad ka ja mõlemad seksivad ainult teineteisega. See ongi juba suhe ju.

Koos ei elata. See eristab seksisõprust ja suhet. Visiitsuhe sobib vähestele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos ei elata.

Kõik ei soovi kellegagi koos elada. Või soovivad elada vaid lastega. Miks näiteks peaks kohe mingi kärgpere looma, kui näiteks esimene suhe on nässu läinud. Lastele on palju vähem närvesööv, kui ei võeta uut meest või naist majja. Samas kõik vajavad aeg-ajalt lähedust, siis ongi seksisõber väga hea variant elukaaslase asemel.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos ei elata.

Kõik ei soovi kellegagi koos elada. Või soovivad elada vaid lastega. Miks näiteks peaks kohe mingi kärgpere looma, kui näiteks esimene suhe on nässu läinud. Lastele on palju vähem närvesööv, kui ei võeta uut meest või naist majja. Samas kõik vajavad aeg-ajalt lähedust, siis ongi seksisõber väga hea variant elukaaslase asemel.

Jah, sellega nõus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

Mis suhe… Minu jaoks suhte alustalaks on pühendumus ning tunded. Ma küll ei nimeta sellist asja suhteks ega sooviks sellises suhtes olla, kus teine (ja ka ise) mõtleb kellegi teise leidmisest, suhtleb ja kohtub pidevalt teiste vastassoost inimestega. Eesmärk on leida keegi teine, kellega päriselt suhtesse astuda. Fwb pole mingi suhe, lihtsalt ajutine variant seni kui pole seda õiget leitud. Suhteks sõprusest ja seksist ainult ei piisa. On vaja ka armastust ja pühendumust.

On ju suhe, kui seksivad, teevad koos ka muid asju peale seksi ja on niisama veel sõbrad ka ja mõlemad seksivad ainult teineteisega. See ongi juba suhe ju.

Koos ei elata. See eristab seksisõprust ja suhet. Visiitsuhe sobib vähestele.

Kui see suhe nüüd algas fwb ja on juba kujunenud suhteks, on väga võimalik, et ühel päeval saab ka selle juba olemasoleva suhte jätkuks alguse kooselu. Minu arvates küll on suund selles suunas olemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos ei elata.

Kõik ei soovi kellegagi koos elada. Või soovivad elada vaid lastega. Miks näiteks peaks kohe mingi kärgpere looma, kui näiteks esimene suhe on nässu läinud. Lastele on palju vähem närvesööv, kui ei võeta uut meest või naist majja. Samas kõik vajavad aeg-ajalt lähedust, siis ongi seksisõber väga hea variant elukaaslase asemel.

Kõik vabad ja vallalised ei soovi ka lähedust aegajalt. Osadele sobib olla ka pikalt üksi ja ilma seksita ja seksisõpradeta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust teil on sel juhul lihtsalt suhe, ja ühel poolel, ilmselt siis mehel, on ka tunded. Fwb on midagi muud.

Mis suhe… Minu jaoks suhte alustalaks on pühendumus ning tunded. Ma küll ei nimeta sellist asja suhteks ega sooviks sellises suhtes olla, kus teine (ja ka ise) mõtleb kellegi teise leidmisest, suhtleb ja kohtub pidevalt teiste vastassoost inimestega. Eesmärk on leida keegi teine, kellega päriselt suhtesse astuda. Fwb pole mingi suhe, lihtsalt ajutine variant seni kui pole seda õiget leitud. Suhteks sõprusest ja seksist ainult ei piisa. On vaja ka armastust ja pühendumust.

On ju suhe, kui seksivad, teevad koos ka muid asju peale seksi ja on niisama veel sõbrad ka ja mõlemad seksivad ainult teineteisega. See ongi juba suhe ju.

Koos ei elata. See eristab seksisõprust ja suhet. Visiitsuhe sobib vähestele.

Kui see suhe nüüd algas fwb ja on juba kujunenud suhteks, on väga võimalik, et ühel päeval saab ka selle juba olemasoleva suhte jätkuks alguse kooselu. Minu arvates küll on suund selles suunas olemas.

??Ma pole sama inimene, kes selliseid suhteid harrastab. See oli kommentar, et enamus näeb suhet kooseluna, mitte visiidina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge mängige teiste inimeste tunnete ega kehadega. Vanaduses kahetsete, et oma aega raiskasite.

Keegi ei mängi kellegagi. Vanaduses kahetseks pigem seda, kui aastaid üksi kopitaksin. Haiget tehakse ikka tavasuhetes, kus on tunded ja armastus, aga partner petab. Siis on inimestel väga valus. Päris levinud on, et naine pühendab kogu oma aja väikesele beebile, aga mees liiderdab ringi, mõnikord viskab selle naise siis koos lapsega veel väljagi ja vaadaku siis ise, mis edasi teeb. Ja siis ilmub veel mingi uus naine, kes hakkab kamandama, kuidas seda last edaspidi kasvatama peab. Selliseid teemasid on mul siin alati õudne lugeda. Ka lihtsalt seksisuhe võib olla meeldiv, rahuldustpakkuv ja teineteisest lugupidav, samal ajal kui abielu võib seda mitte olla.

Jah, need on jubedad lood, mida kirjeldad.

Samas vanana sa kahetsed seda, et mingile suvalisele tüübile, enda keha jagasid, ja ei keskendunud õige otsimisele. Vanana, elule tagasivaadates, on seks ikka väga tühine.

Aga tunded ei ole midagi sellist, mis alluvad sinu tahtele või mõistusele. Sa ei saa kunagi öelda, et ei armu oma fwb-sse. Seega ei vääri see mäng küünlaid.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge mängige teiste inimeste tunnete ega kehadega. Vanaduses kahetsete, et oma aega raiskasite.

Keegi ei mängi kellegagi. Vanaduses kahetseks pigem seda, kui aastaid üksi kopitaksin. Haiget tehakse ikka tavasuhetes, kus on tunded ja armastus, aga partner petab. Siis on inimestel väga valus. Päris levinud on, et naine pühendab kogu oma aja väikesele beebile, aga mees liiderdab ringi, mõnikord viskab selle naise siis koos lapsega veel väljagi ja vaadaku siis ise, mis edasi teeb. Ja siis ilmub veel mingi uus naine, kes hakkab kamandama, kuidas seda last edaspidi kasvatama peab. Selliseid teemasid on mul siin alati õudne lugeda. Ka lihtsalt seksisuhe võib olla meeldiv, rahuldustpakkuv ja teineteisest lugupidav, samal ajal kui abielu võib seda mitte olla.

Jah, need on jubedad lood, mida kirjeldad.

Samas vanana sa kahetsed seda, et mingile suvalisele tüübile, enda keha jagasid, ja ei keskendunud õige otsimisele. Vanana, elule tagasivaadates, on seks ikka väga tühine.

Aga tunded ei ole midagi sellist, mis alluvad sinu tahtele või mõistusele. Sa ei saa kunagi öelda, et ei armu oma fwb-sse. Seega ei vääri see mäng küünlaid.

Kõigi jaoks ei olegi seda õiget olemas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanana, elule tagasivaadates, on seks ikka väga tühine.

Ja kust sina tead, et oma mehega eluajaks kokku jääd. Pooled suhted lagunevad, veel rohkem suhteid püsivad vaid seetõttu, et üks pool (enamasti naine) kõik teise poole liiderdamised alla neelab. Paare, kus terve elu jooksul ühtki petmist ette ei tule ja elatakse harmoonias ja armastuses elu lõpuni on pigem väga suur erand. Lisaks surevad mehed varem ja suurem osa naisi on elu viimases otsas nagunii üksi. Naine, kes on oma elu nii rajanud, et loodab vaid endale  võib elada väga rahulduspakkuvat elu.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia üksteise isiksuste arvustuste vahele üks praktiline küsimus ka. Ma saan aru, et FWB on vastastikune kokkulepe ja nõusolek. Kuidas, aga on sel juhul, kui üks pool on parasjagu huvitatud, aga teisel  just see päev huvi pole?  Ok, ükskord saame aru, aga kui nii on pidevalt, et üks olgu pidevalt valmis ja teine siis vaatab kuidas tuju on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Mis perekonda pressima? Kui ühel on perekond, siis ta peab ju armukest.

Minul on üks seksisõber, oli kokkulepe, et teistega ei ole, kuna oli soov kondoomita olla. Oligi kokkulepe, et seksime, aga voodivälisest elust ei räägi ja koos kuskil ei käi. Käiski nii, et käisin tal monedero korrad nädalas külas ja kui suhte leidsin, siis temaga vahepeal jälle ei olnud. Nii ongi vahelduva eduga see meie sõprus kulgenud. Vahepeal olen mina sultes, vahepeal tema, aga kui mõlemad oleme vallalised, siis saame jälle kokku. Eks ajapikku on ikkagi nii kujunenud, et räägime ka telefonis niisama, mõnikord käime koos jalutamas, siis jälle võib-olla terve aasta ei suhtle. Igatahes kui vallaliseks jään, siis helistan talle, et kuidas läheb, kui temal ka parajasti suhet pole, saame kokku.

Muidu on igati okei, aga tekib küsimus, et kui ütlesid “voodivälisest elust ei räägi”, siis mida te üldse telefonis räägite või miks jalutamas käite? Tundub veidi vastuoluline..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris reegliteta ei saa, sest iial ei tea, kas mõlemad armuvad ja hakata perekonda lõhkuma/armukesest pereellu pressima pole sobilik.

Mis perekonda pressima? Kui ühel on perekond, siis ta peab ju armukest.

Minul on üks seksisõber, oli kokkulepe, et teistega ei ole, kuna oli soov kondoomita olla. Oligi kokkulepe, et seksime, aga voodivälisest elust ei räägi ja koos kuskil ei käi. Käiski nii, et käisin tal monedero korrad nädalas külas ja kui suhte leidsin, siis temaga vahepeal jälle ei olnud. Nii ongi vahelduva eduga see meie sõprus kulgenud. Vahepeal olen mina sultes, vahepeal tema, aga kui mõlemad oleme vallalised, siis saame jälle kokku. Eks ajapikku on ikkagi nii kujunenud, et räägime ka telefonis niisama, mõnikord käime koos jalutamas, siis jälle võib-olla terve aasta ei suhtle. Igatahes kui vallaliseks jään, siis helistan talle, et kuidas läheb, kui temal ka parajasti suhet pole, saame kokku.

Püha jumal, naised! Kuidas saab keegi ennast niiviisi alandada sellise “suhtega”. Lisaks on väga suur oht tervisele, igasugused lihtsamad suguhaigused, rääkimata HIV-st jne. Osasid haiguseid ei hoia ära isegi kondoom! Lisaks emotsionaalne trauma sellest, et lasta ennast kasutada või vastupidi teist kasutada. No ma ei tea, lugege parem raamatuid või harige ennast. Pärast elus kahetsete selliseid inimesi.

Jälle mingi võltsmoraalitseja platsis. Mis see sinu asi on, kuidas keegi elab? Samamoodi võiks öelda, et sa elad aastast aastasse igavas rutiinses suhtes, kus puudub igasugunegi kirg.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu on igati okei, aga tekib küsimus, et kui ütlesid “voodivälisest elust ei räägi”, siis mida te üldse telefonis räägite või miks jalutamas käite? Tundub veidi vastuoluline..

Ütlesin, et esialgu oli selline kokkulepe, aga kui juba aastaid tunned, eks siis tuleb ka jututeemasid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, ükskord saame aru, aga kui nii on pidevalt, et üks olgu pidevalt valmis ja teine siis vaatab kuidas tuju on?

Ei saa pidevalt nii olla, et üks soovib ja teine pidevalt mitte. Siis vajub suhe ära ja tuleb keegi teine otsida, kui soovid ja vajadused enam ei klapi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia üksteise isiksuste arvustuste vahele üks praktiline küsimus ka. Ma saan aru, et FWB on vastastikune kokkulepe ja nõusolek. Kuidas, aga on sel juhul, kui üks pool on parasjagu huvitatud, aga teisel just see päev huvi pole? Ok, ükskord saame aru, aga kui nii on pidevalt, et üks olgu pidevalt valmis ja teine siis vaatab kuidas tuju on?

Siis saadakse kokku kui mõlemal on huvi. Seks toimub vastastikusel nõusolekul, mitte vägistamisena, kui üks tahab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanana, elule tagasivaadates, on seks ikka väga tühine.

Ja kust sina tead, et oma mehega eluajaks kokku jääd. Pooled suhted lagunevad, veel rohkem suhteid püsivad vaid seetõttu, et üks pool (enamasti naine) kõik teise poole liiderdamised alla neelab. Paare, kus terve elu jooksul ühtki petmist ette ei tule ja elatakse harmoonias ja armastuses elu lõpuni on pigem väga suur erand. Lisaks surevad mehed varem ja suurem osa naisi on elu viimases otsas nagunii üksi. Naine, kes on oma elu nii rajanud, et loodab vaid endale võib elada väga rahulduspakkuvat elu.

Kui selline suhtumine on, siis saan aru miks lepitakse vähimaga ehk fbw-ga. Ikka päris paljudes peredes ei peteta ja ollakse elu lõpuni koos.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis saadakse kokku kui mõlemal on huvi. Seks toimub vastastikusel nõusolekul, mitte vägistamisena, kui üks tahab.

Jah, seksisõpruse puhul arvestatakse mõlema huvisid. Tavalises abielus on üsna tihti nii, et kui mees tahab, peab ta saama. Seksisõpruse puhul sellist asja ei ole.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?