Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Postitas:
Kägu

Siis saadakse kokku kui mõlemal on huvi. Seks toimub vastastikusel nõusolekul, mitte vägistamisena, kui üks tahab.

Jah, seksisõpruse puhul arvestatakse mõlema huvisid. Tavalises abielus on üsna tihti nii, et kui mees tahab, peab ta saama. Seksisõpruse puhul sellist asja ei ole.

Oleneb. Kui naine ütleb 10 korda 10st ära, siis milleks abielus olla. Armastus on selline asi, et vahel tuled vastu ja vahel tuleb kaasa vastu. Muidugi mitte nii, et naine ütleb ei ja mees vägistab.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru sellisest suhtest. Et tõesti inimestel omad elud ja ollakse sexi peal väljas.

Küll aga ma ei saa aru ühest asjast. Et ei räägita teineteise elust grammigi, ega tehta ka juttu. Ei teatea kus töötab, mis nimi on vms…Kuidas sa võõra inimesega oled ühes korteris…ikka räägite päevasündmustest vms…

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei teatea kus töötab, mis nimi on vms…

Sul on küll imelik arusaam seksisõprusest. Võib-olla üheöö suhte puhul ei tea, mis nimi on, aga seksisõprus on siiski midagi muud. Ja kui see pikemalt kestab, eks siis räägitakse ka must.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea, et on palju naisi kes fwb nõus.

Hea lihtne laadungist lahti saada, inimesest endast suht poogen.  Pooled korrad tulevad ise kohale kah.

Mees

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ka tore, et paljudele meestele meeldib olla naise jaoks lihtsalt lont, kellel ka mingi keha küljes. Inimesest savi. Tulevad hea meelega ise kohale kah, kui ainult viipad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siia üksteise isiksuste arvustuste vahele üks praktiline küsimus ka. Ma saan aru, et FWB on vastastikune kokkulepe ja nõusolek. Kuidas, aga on sel juhul, kui üks pool on parasjagu huvitatud, aga teisel just see päev huvi pole? Ok, ükskord saame aru, aga kui nii on pidevalt, et üks olgu pidevalt valmis ja teine siis vaatab kuidas tuju on?

Oletan, et kui üks FWB ei taha, siis helistatakse lihtsalt teisele, kolmandale jne. Mõni ikka sel päeval tahab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oletan, et kui üks FWB ei taha, siis helistatakse lihtsalt teisele, kolmandale jne. Mõni ikka sel päeval tahab.

Minu arust siin on paljud sellest seksisõprusest valesti aru saanud. See ei tähenda sugugi seda, et seksitakse ükskõik kellega ja kõik selleks sobivad. Ei ole nii, et tahaks seksi, siis helistatakse viis tükki läbi, et keegi ikka on nõus. Mina näiteks ei maga korraga mitmega, ka minu seksisõber mitte. Kui leiame tõsise suhte, siis see asi katkeb ja kui keegi sel päeval ei saa, ei minda kohe uut otsima. Ka ei käi see nii, et oleks kuidagi halb suhtumine, sellise mehega, kes mingist laadungist räägib, kindlasti kunagi ei seksiks. Mina pean lugu oma seksisõbrast ja tema minust. Ka ei käi see nii, et üks tegelikult tahab rohkemat ja teine mitte, nii see küll ei toimi, et üks on salaja armunud ja siis ootab eluaeg, et praegu tal on teine, aga noh, nüüd läks lahku, saan siis vahepealgi endale. Ikka mõlemad oleme nõus, et meie vahel pole armastust, aga on meeldivus ja lugupidamine. Loomulikult on sellist sõprust sama raske leida kui nn päris suhet, sest mingil juhul ei tähenda see arutut ringiliiderdamist ja magamist inimestega, kes sulle ei meeldi ega lugu ei pea, nagu mõni siin on asjast aru saanud. Või et ükskõik mis tont sobib, kes sind parajasti rahuldab.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma 24 ja mulle selline asi üldse ei sobi… ei suuda olla intiimne kellegagi, kellega midagi rohkemat ei tahaks… teiseks kellegagi, kes suhtleb (isegi kui ei maga) samal ajal teiste naistega. Ma olen nõus, et see ära kasutamine kummaltki poolt, teiseks ei usu, et meestel aint üks fwb/fb on, isegi kui naistel on ja ma saan sellest aru, milleks vallalisena siduda ennast ühe inimesega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea lihtne laadungist lahti saada, inimesest endast suht poogen. Pooled korrad tulevad ise kohale kah.

Mees

Sa ju ikka saad aru, et sind ennast kasutatakse samamoodi ära. Ja sinust endast on neil naistel poogen?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ju ikka saad aru, et sind ennast kasutatakse samamoodi ära. Ja sinust endast on neil naistel poogen?

Ei, sellest ta aru ei saa. Arvab, et kõik naised on sellegipoolest temasse armunud ja ainult tema käib, murrab ja kasutab ära.

+4
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?