Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )

Teema: Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Postitas:
Kägu

Siis saadakse kokku kui mõlemal on huvi. Seks toimub vastastikusel nõusolekul, mitte vägistamisena, kui üks tahab.

Jah, seksisõpruse puhul arvestatakse mõlema huvisid. Tavalises abielus on üsna tihti nii, et kui mees tahab, peab ta saama. Seksisõpruse puhul sellist asja ei ole.

Oleneb. Kui naine ütleb 10 korda 10st ära, siis milleks abielus olla. Armastus on selline asi, et vahel tuled vastu ja vahel tuleb kaasa vastu. Muidugi mitte nii, et naine ütleb ei ja mees vägistab.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru sellisest suhtest. Et tõesti inimestel omad elud ja ollakse sexi peal väljas.

Küll aga ma ei saa aru ühest asjast. Et ei räägita teineteise elust grammigi, ega tehta ka juttu. Ei teatea kus töötab, mis nimi on vms…Kuidas sa võõra inimesega oled ühes korteris…ikka räägite päevasündmustest vms…

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teatea kus töötab, mis nimi on vms…

Sul on küll imelik arusaam seksisõprusest. Võib-olla üheöö suhte puhul ei tea, mis nimi on, aga seksisõprus on siiski midagi muud. Ja kui see pikemalt kestab, eks siis räägitakse ka must.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et on palju naisi kes fwb nõus.

Hea lihtne laadungist lahti saada, inimesest endast suht poogen.  Pooled korrad tulevad ise kohale kah.

Mees

+4
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hea, et on palju naisi kes fwb nõus.

See on ka tore, et paljudele meestele meeldib olla naise jaoks lihtsalt lont, kellel ka mingi keha küljes. Inimesest savi. Tulevad hea meelega ise kohale kah, kui ainult viipad.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia üksteise isiksuste arvustuste vahele üks praktiline küsimus ka. Ma saan aru, et FWB on vastastikune kokkulepe ja nõusolek. Kuidas, aga on sel juhul, kui üks pool on parasjagu huvitatud, aga teisel just see päev huvi pole? Ok, ükskord saame aru, aga kui nii on pidevalt, et üks olgu pidevalt valmis ja teine siis vaatab kuidas tuju on?

Oletan, et kui üks FWB ei taha, siis helistatakse lihtsalt teisele, kolmandale jne. Mõni ikka sel päeval tahab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletan, et kui üks FWB ei taha, siis helistatakse lihtsalt teisele, kolmandale jne. Mõni ikka sel päeval tahab.

Minu arust siin on paljud sellest seksisõprusest valesti aru saanud. See ei tähenda sugugi seda, et seksitakse ükskõik kellega ja kõik selleks sobivad. Ei ole nii, et tahaks seksi, siis helistatakse viis tükki läbi, et keegi ikka on nõus. Mina näiteks ei maga korraga mitmega, ka minu seksisõber mitte. Kui leiame tõsise suhte, siis see asi katkeb ja kui keegi sel päeval ei saa, ei minda kohe uut otsima. Ka ei käi see nii, et oleks kuidagi halb suhtumine, sellise mehega, kes mingist laadungist räägib, kindlasti kunagi ei seksiks. Mina pean lugu oma seksisõbrast ja tema minust. Ka ei käi see nii, et üks tegelikult tahab rohkemat ja teine mitte, nii see küll ei toimi, et üks on salaja armunud ja siis ootab eluaeg, et praegu tal on teine, aga noh, nüüd läks lahku, saan siis vahepealgi endale. Ikka mõlemad oleme nõus, et meie vahel pole armastust, aga on meeldivus ja lugupidamine. Loomulikult on sellist sõprust sama raske leida kui nn päris suhet, sest mingil juhul ei tähenda see arutut ringiliiderdamist ja magamist inimestega, kes sulle ei meeldi ega lugu ei pea, nagu mõni siin on asjast aru saanud. Või et ükskõik mis tont sobib, kes sind parajasti rahuldab.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 24 ja mulle selline asi üldse ei sobi… ei suuda olla intiimne kellegagi, kellega midagi rohkemat ei tahaks… teiseks kellegagi, kes suhtleb (isegi kui ei maga) samal ajal teiste naistega. Ma olen nõus, et see ära kasutamine kummaltki poolt, teiseks ei usu, et meestel aint üks fwb/fb on, isegi kui naistel on ja ma saan sellest aru, milleks vallalisena siduda ennast ühe inimesega.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et on palju naisi kes fwb nõus.

Hea lihtne laadungist lahti saada, inimesest endast suht poogen. Pooled korrad tulevad ise kohale kah.

Mees

Sa ju ikka saad aru, et sind ennast kasutatakse samamoodi ära. Ja sinust endast on neil naistel poogen?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju ikka saad aru, et sind ennast kasutatakse samamoodi ära. Ja sinust endast on neil naistel poogen?

Ei, sellest ta aru ei saa. Arvab, et kõik naised on sellegipoolest temasse armunud ja ainult tema käib, murrab ja kasutab ära.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 24 ja mulle selline asi üldse ei sobi… ei suuda olla intiimne kellegagi, kellega midagi rohkemat ei tahaks… teiseks kellegagi, kes suhtleb (isegi kui ei maga) samal ajal teiste naistega. Ma olen nõus, et see ära kasutamine kummaltki poolt, teiseks ei usu, et meestel aint üks fwb/fb on, isegi kui naistel on ja ma saan sellest aru, milleks vallalisena siduda ennast ühe inimesega.

See on peas kinni.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 24 ja mulle selline asi üldse ei sobi… ei suuda olla intiimne kellegagi, kellega midagi rohkemat ei tahaks… teiseks kellegagi, kes suhtleb (isegi kui ei maga) samal ajal teiste naistega. Ma olen nõus, et see ära kasutamine kummaltki poolt, teiseks ei usu, et meestel aint üks fwb/fb on, isegi kui naistel on ja ma saan sellest aru, milleks vallalisena siduda ennast ühe inimesega.

See on peas kinni.

Mis ei ole peas kinni? Tegevus käib ikka pea järgi. Ilmselgelt täie mõistuse juures olijatel oma pea, mitte teiste pea järgi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis moraalilugemine siin käib??? Kuidas aru ei saada, et t u n d e d ei tule nipsust?! Et tahan, et oleks vastastikune romantiline armastus mul homme ukse taga ja nii on?! Pole see elu nii lihtne, sel juhul ju üksikuid inimesi, kes SOOVIVAD kaaslast poleks olemaski.

Ja parem usaldusväärne ja kirglik seksisõber kui ei midagi.

Lisaks- juba Salma Hayek ütles “igapäevane seks kaotab kiirelt oma võlu”. Elukogenud inimesed teavad, et kirg ei kesta nagunii päev päevalt üksteise kõrval elades…

Armastus tuleb ellu, kui silmad pärani ringi vaatad. Seksisõbra kaisus tiksudes ei saagi tulla.

Lõpeta trollimine!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis moraalilugemine siin käib??? Kuidas aru ei saada, et t u n d e d ei tule nipsust?! Et tahan, et oleks vastastikune romantiline armastus mul homme ukse taga ja nii on?! Pole see elu nii lihtne, sel juhul ju üksikuid inimesi, kes SOOVIVAD kaaslast poleks olemaski.

Ja parem usaldusväärne ja kirglik seksisõber kui ei midagi.

Lisaks- juba Salma Hayek ütles “igapäevane seks kaotab kiirelt oma võlu”. Elukogenud inimesed teavad, et kirg ei kesta nagunii päev päevalt üksteise kõrval elades…

Armastus tuleb ellu, kui silmad pärani ringi vaatad. Seksisõbra kaisus tiksudes ei saagi tulla.

Lõpeta trollimine!

Mis valesti ütles?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline sõber, kellega olen 10a jooksul seksinud 3x

Muidu tavaliselt lendame kusagile või käime ka pidudel, suvel niisama tema purjekaga siin ja seal.

Räägime kõigest ja naerame palju.

Tal on elukaaslane, mina üksik muidu, lapsed täiskasvanud. Koju ma teda endale päriselt ei taha.

Materiaalselt sõltumatu suhe. Puhas emotsioon.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see benefit peab alati just seks olema?

Aga kui ei ole seksi, on lihtsalt mingi muu teema? Siis ei häiri kedagi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, seksisõpruse puhul arvestatakse mõlema huvisid. Tavalises abielus on üsna tihti nii, et kui mees tahab, peab ta saama.

Palun viidet vastavale statistikale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ota aga mõlemad pooled saavad ju naudingu. Kuidas see on ära kasutamine, kui  mõlemad pooled saavad  mida tahavad??

Ei saa ju, inimene ise ütles, et mees tahaks tegelikult temaga päris suhet. Kuidas ei ole see siis mehe tunnete ära kasutamine?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see benefit peab alati just seks olema?

Aga kui ei ole seksi, on lihtsalt mingi muu teema? Siis ei häiri kedagi?

Mis see muu siis olla üldse saab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline sõber, kellega olen 10a jooksul seksinud 3x

Muidu tavaliselt lendame kusagile või käime ka pidudel, suvel niisama tema purjekaga siin ja seal.

Räägime kõigest ja naerame palju.

Tal on elukaaslane, mina üksik muidu, lapsed täiskasvanud. Koju ma teda endale päriselt ei taha.

Materiaalselt sõltumatu suhe. Puhas emotsioon.

e m o t s i o o n

 

Sul on iga oma sõbraga seks? ja kui seksi pole, pole ka sõpra?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole väga teemasse aga mul oli üks suhe selline kui olin 17-19. Sellist kui suhet meil polnud, teistega olla ei keelanud aga otseselt ei rääkinud ka sellest. Mina armusin muidugi täielikult ära, olin ka armukade ja kord kättemaksuks magasin ta parima sõbraga. Väga teistmoodi suhe oli- ta kunagi ei rääkinud oma tunnetest aga tunda oli, et ta polnud tavaline ,, sõber ,,. Meie vahel juhtus üks suur asi ja peale seda tuli välja, et olid ikka tunded aga siis muidugi oli juba liiga hilja ja nii see kogu ( sõprus ) suhe rappa jooksis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, kui kôik abi,-koos -ja muud elud elanud inimene, ei soovi enam muud sorti suhet. Arvan, et keskealisena on selline fwb, teisisônu visiitsuhe, suurepärane. On ainult rôôm, kohustusi pole tarvis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole väga teemasse aga mul oli üks suhe selline kui olin 17-19. Sellist kui suhet meil polnud, teistega olla ei keelanud aga otseselt ei rääkinud ka sellest. Mina armusin muidugi täielikult ära, olin ka armukade ja kord kättemaksuks magasin ta parima sõbraga. Väga teistmoodi suhe oli- ta kunagi ei rääkinud oma tunnetest aga tunda oli, et ta polnud tavaline ,, sõber ,,. Meie vahel juhtus üks suur asi ja peale seda tuli välja, et olid ikka tunded aga siis muidugi oli juba liiga hilja ja nii see kogu ( sõprus ) suhe rappa jooksis.

Nii noorena on ikka suhted, käimine ja selles vanuses noormehed pole veel tütarlastega võrdselt arenenud, et kohe mingit armastust avaldada. Väga kole, et nii tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju vist ei saa sellest “friends with benefits” definitsioonist aru. Uba on ju selles, et esmajärjekorras ollakse selle inimesega tõeliselt hea sõber, st meelditakse üksteisele inimlikul tasandil, olgu selleks siis ühine hobi, maailmavaade, eriala vmt. Ja teatud tingimuste kokkulangemisel jagatakse ka voodit. Aga see jääb sõbrasuhteks edasi. Mõlemal on põhjus, miks nad nn pärissuhtes olla ei saa või ei taha. Kas elatakse erinevates linnades ega soovita elukohta vahetada või on ühel osapoolel lapsed, keda ta ei soovi asjasse kaasata või üks näiteks lendur või meremees või stjuuardess või töötab iga kuu 3 nädalat välismaal ja teisele ei sobiks kooselu sellistel tingimustel. Nii ollakse sõbrad edasi. Friends with beneftis.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, kui kôik abi,-koos -ja muud elud elanud inimene, ei soovi enam muud sorti suhet. Arvan, et keskealisena on selline fwb, teisisônu visiitsuhe, suurepärane. On ainult rôôm, kohustusi pole tarvis.

Sa ajad siin ka terminid sassi. Visiitsuhe on ikkagi eeldatavasti romantilise alatooniga ja sellega kaasnevad tunded. Fwb pole suhe romantilises mõttes. Tundeid pole. Pole armastussuhe. Inimesed on omavahel lihtsalt sõbrad, aga magavad ka, kuna vajadused. Visiitsuhe tähendab üldiselt ikka enamat kui sõprust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, kui kôik abi,-koos -ja muud elud elanud inimene, ei soovi enam muud sorti suhet. Arvan, et keskealisena on selline fwb, teisisônu visiitsuhe, suurepärane. On ainult rôôm, kohustusi pole tarvis.

Sa ajad siin ka terminid sassi. Visiitsuhe on ikkagi eeldatavasti romantilise alatooniga ja sellega kaasnevad tunded. Fwb pole suhe romantilises mõttes. Tundeid pole. Pole armastussuhe. Inimesed on omavahel lihtsalt sõbrad, aga magavad ka, kuna vajadused. Visiitsuhe tähendab üldiselt ikka enamat kui sõprust.

Meeldimine inimlikul tasandil tähendab romantilisi tundeid?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, kui kôik abi,-koos -ja muud elud elanud inimene, ei soovi enam muud sorti suhet. Arvan, et keskealisena on selline fwb, teisisônu visiitsuhe, suurepärane. On ainult rôôm, kohustusi pole tarvis.

Sa ajad siin ka terminid sassi. Visiitsuhe on ikkagi eeldatavasti romantilise alatooniga ja sellega kaasnevad tunded. Fwb pole suhe romantilises mõttes. Tundeid pole. Pole armastussuhe. Inimesed on omavahel lihtsalt sõbrad, aga magavad ka, kuna vajadused. Visiitsuhe tähendab üldiselt ikka enamat kui sõprust.

Meeldimine inimlikul tasandil tähendab romantilisi tundeid?

Sa nimetad visiitSUHTEKS suhtlust, kus on lihtsalt inimlikul tasandil meeldimine? Sel juhul võiks suhteks nimetada ka suhtlust sõbrannadega, aga ei nimetata ju. Suhte all ikkagi mõeldakse üldjuhul kahe inimese vastastikust kokkulepet ja otsust, mis hõlmab ROMANTILISI tundeid. Teist nähakse enama kui sõbrana.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa nimetad visiitSUHTEKS suhtlust, kus on lihtsalt inimlikul tasandil meeldimine?

Küsisingi, kas visiitsuhe hõlmab inimlikke tundeid, sest stjuuardessidest rääkiv Kägu ei rääkinud armastusest, sõnastades Friends with benefits termini üsna selgelt. Miks oli vaja seda visiitauhteks nimetada, kui tunnetest polnud juttu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

visiit*suhteks*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellest mõistest. Oleme sõbrad ja seksime ka vahepeal.  Selleks, et kellegagi seksida, peab olema selle sõbra suhtes ju kirg, iha, soov läheduseks. See on siis sekssuhe ikkagi, seal saab jah igasuguseid reegleid määrata nagu suhtes. Minu jaoks tõesti on seks ja sõprus koos välistatud. On kas sõber või on siis mingi sekssuhe mis ei arene lihtsalt kuhugi edasi. Ja mis reegleid sinna sõbraseksi suhtesse pead looma, oma sõbrale ju ei loe ette tingimusi, et kui need täidad siis oleme sõbrad edasi. Sama peaks siis seksisõprusega. Samad reeglid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?