Esileht Väikelaps Kellel käib kodus koristaja?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kellel käib kodus koristaja?

Postitas:

Kas olete rahul? Kust olete leidnud ja mis umbes maksab maja koristamine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 00:13; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Els ikka tutvusringkonda läbikammides leidsin. Tahtsin, et tean ka ise pisut seda inimest.

Käib igal reedel, tahtis korra eest 50€. Kaua ta teeb, ma ei tea (olen tööl sel ajal), aga tulemus on ilus. Maja 120m2, kahel korrusel, aga toad üsna lagedad, seega väga hullu võimlemist vist pole.
Koristab wc, puhastab põrandad (tolmuimeja + aurupesur), tasapinnad, peeglid, viib prügikotid konteinerisse, vahel toob värsked lilled vaasi ja kastab toataimi.
Olen rahul.

(Järvamaa)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 01:58; 08.08 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav soovitas koristajat, kes tema juures käib. 100m2 korter ja korra hind on 40.-, käib üle nädala. Tallinnas. Koristab korralikult ja süsteemselt (sh põrandaliistud, raamatud pühib ükshaaval tolmust jms). Väga rahul olen.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 07:47; 07.08 18:34; 08.08 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulutasin, piirkonnalehes nt või pere24 lehel vms. Käib vastavalt vajadusele, vahel 1x nädalas, vahel mõne nädala tagant, lepime koristuse ajal kokku, millal jälle tuleb, millal mul vaja ja tal sobib. Maja on suur 250m2, puhastab peeglid, vannitoad (ei pea vanne küürima), põrandad ja tolmud, paneb asju oma kohale, teeb voodid. Mõnikord palun mõne lisaasja, nt köögi suure kapi pealse tõmmata vms. Korra eest 40.-, aega läheb ca 3t.
Mul on põhimõte, et kui ma teenust ostan, peab saama korralikumalt või/ja kiiremini kui ma ise teeks, ta on korralik ja kärme, olen rahul

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:16; 07.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raamatud pühib ükshaaval tolmust

Mitu raamatut sul on?

Hakkasin sama mõtlema. Meil läheks sellisel juhul juba selle töö peale terve päev ära. ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulutasin, piirkonnalehes nt või pere24 lehel vms. Käib vastavalt vajadusele, vahel 1x nädalas, vahel mõne nädala tagant, lepime koristuse ajal kokku, millal jälle tuleb, millal mul vaja ja tal sobib. Maja on suur 250m2, puhastab peeglid, vannitoad (ei pea vanne küürima), põrandad ja tolmud, paneb asju oma kohale, teeb voodid. Mõnikord palun mõne lisaasja, nt köögi suure kapi pealse tõmmata vms. Korra eest 40.-, aega läheb ca 3t.

Mul on põhimõte, et kui ma teenust ostan, peab saama korralikumalt või/ja kiiremini kui ma ise teeks, ta on korralik ja kärme, olen rahul

Kus kandis elate? Ja kas teie koristaja oleks näiteks ühe u.sama suure maja veel võtma? Võib kirjutada sillaprii12@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 00:13; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eip saa kahjuks, meie oma lõpetas just kooli ja läheb täiskohaga tööle, niiet mul endalgi varsti kuulutamine ees. Ükskord olen kuulutanud ka siin laadal. Kõik on olnud toredad noored üliõpilased või lapsepuhkusel vms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:16; 07.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartumaal, otsisin pere24 kaudu. Olen üldiselt rahul, vahel pean midagi eraldi mainima, aga kuna ta on väga kena ja usaldusväärne inimene ja uue otsimine on tülikas, siis ei tekita probleemi. Maksan tunnitasu, enamasti läheb 150 m2 maja koristamine maksma 35-40 eurot.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu raamatut sul on?

Huvitav küsimus… ma ei tea. Raamatukogus ma ei ela just. Suures toas on kaks 1m x 2.30 riiulit ja kabinetis on ühes seinas (sein u 4m) kaks nö laealust ja seinalaiust riiulit üksteise kohal. Ma ei tea, mitu raamatut kokku. Mis siis? Tolmu koguvad igaljuhul ju. Ega ta neid leht-lehe haaval ei puhasta:)
Kas te ise siis oma raamatuid ei pühi tolmust, ma mõtlen kui koristajat ei ole ja ise koristate? Mulle tundub, et ega koristajal selle peale rohkem aega ei kulu kui iseendal. Seega ei saa küsimuse mõttest aru.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 07:47; 07.08 18:34; 08.08 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ise siis oma raamatuid ei pühi tolmust, ma mõtlen kui koristajat ei ole ja ise koristate?

Minul isiklikult on raamatud klaasuste taga.
Eks mingil hetkel tuleb nad ikka üle käia, aga ükshaaval ei näe pointi. Selleks on mul varrega karvane tolmuhari.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 01:58; 08.08 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul isiklikult on raamatud klaasuste taga.
Eks mingil hetkel tuleb nad ikka üle käia, aga ükshaaval ei näe pointi. Selleks on mul varrega karvane tolmuhari.

Ma ei usu, et sind keegi selleks sunnibki… minul isiklikult ei ole raamatud klaasuste taga ja näen nende ükshaaval pühkimisel vägagi pointi. Koristaja teeb seda 1x kuus, ise võibolla teeksin harvemini. Tolmu pühkimisel on üldse oluline point minu jaoks. Ei arva, et laua ja teleka pealt on kuidagi rohkem pointi pühkida aga raamatute peale koguneb mingisugune teine tolm ja seda pole pointi pühkida. Kui raamatuid aeg-ajalt riiulist välja võtta ja lugeda, siis eriti. Kui nad aastaid klaasuste taga seisavad, siis vast pole pointi tõesti.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 07:47; 07.08 18:34; 08.08 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan tema teenust. Mitte iganädalaselt, sest endal ka piisavalt aega tavaliselt. Aga kiirematel aegadel ja suurpuhastuseks kord kuus küll. https://www.facebook.com/kodukoristusTartus/
Mulle meeldib see, et ta kasutab kõiki omi vahendeid siis ei ole vaj aneid erivahendeid puhastuseks endale koju tuua.
Maja 150 ruutu, tasu 40eur ringi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Kellel käib kodus koristaja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.