Esileht Pereelu ja suhted Kellel kolm ühest soost last.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Kellel kolm ühest soost last.

Postitas:

Minul siis kõik tüdrukud…..kas teil kiusatust pole tekkinud neljanda järele.Mul endal unistus koguaeg pisi-poja saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kolm poega, võibolla tuleb neljas ka paari aasta jooksul, aga seda enam mitte tütre püüdmiseks. teisega lootsin, et tuleb tütar ja eks viimasega uh-s sugu teada saades oli pettumus juba väga suur ja tuju mitu päeva rikutud, aga mis seal ikka. laps on laps. enam ei keri parem ootusi üles. kuigi ühe lapse klassikaaslasel sündis kolmele pojale nüüd hiljuti lõpuks tütreke lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollektsioneerige midagi muud, näiteks erinevaid kommipabereid või postmarke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolm poega, siis oli 12 aastat vahet ja nüüd 4aastane tütar. Õel kolm tütart, soovisid ka poega aga uuele katsele ei läinud, piisab minu poistest. Nüüd muidugi kaks vanemat poega täisealised ja üks oma elupeal ning varsti ma vanaema ja teatavasti pojale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kolm tüdrukut. Aga poisisoovi ei ole, kui peaks kunagi veel rasestuma (plaanis küll otseselt pole) siis võiks ka neljas tütreke olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi ikka veel jah. pärast samamoodi, nagu ühel perel, kus 9 poega ja 10-s on tütar:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan aru teemaalgataja unistusest. Ja kui võimalust, tahtmist on, siis muidugi tasub proovida, aga kui ei tule poiss, siis no, tütred poputavad sind elulõpuni ilmselt. Poisid on vahvad, kuid nad hakkavad oma naise poole hoidma ikkagi (juhul, kui neist memmepoja pole kasvatatud).

Endal mul on juhtunud nii, et on üks poeg ja üks tütar. Kolmandat tahaks ka, aga suva kes tuleb. No mõistetav ilmselt.
Ma olen ka eluaeg tahtnud mõlemast soost lapsi ja siis samas peaga vastu seina tagunud, mõeldes, et ei, mul suva kumb, peaasi, et terve !

Aga äkki tasub ovulatsiooni teste järgida ja vastavalt tegutseda. Enne ovulatsiooni toimunud vahekorrast kipuvad tüdrukud tulema. Ovulatsiooni ajal toimetades, tulevad poisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suguvõsa uurides leidsin sellise perekonna, kus oli 7 tütart ja siis alles poiss, pärast oli veel üks tütar. Endal olid ühed tuttavad, kus oli kolm tütart, siis poeg ja lõpuks veel üks tüdruk pesamunaks. Kahtlustan, et kui poisipüüdmise hasarti poleks olnud, poleks neil ka nii palju lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kardan, et kui kolm esimest last on ühesoolised ja neljas tuleb jälle samast soost, siis tal võib küll kehv lapsepõlv olla. Need haletsevad märkused lapsele võõraste inimeste poolt: noh sinu asemel taheti ju teisest soost last…vaesed vanemad, küll võis pettumus olla, jälle samasooline…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolm poega, kolmanda äsja sain. Väga rahul olen. Ja nagu keegi eespool ütles – kui tuleks veel neljas ka, siis oleks vist lihtsam ja loogilisemgi, kui oleks jälle samast soost.

Seda ovulatsiooniasja oleme ka proovinud. Viimane poeg on eostatud kaks päeva enne ovulatsiooni – olin tükk aega kindel, et sünnib tüdruk. Aga meie peresse tahavad tulla just poisid.

Ma ei kujuta küll ettegi normaalse mõistusega täiskasvanut, kes läheks tuttavale või võõrale lapsele haletsevalt ütlema, et vaeseke, sinu asemel taheti ju teisest soost last, muidu poleks sind olemaski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 7lapselise pere üks kahest tüdrukust- sündisin neljanda lapsena, õde teisena. mu ema ja isa on koguaeg poisse poputanud. neile lihtsalt on alati olnud kõik lubatud, ka sellised, mille eest nii mina kui õde alati hurjutada saime. kui mõne sigadusega keegi hakkama sai, siis olime alati meie õega süüdi. kõige enam ninnu-nännutati vanimat last(poiss loomulikult). mis aga lõpptulemus on(nüüd kui me kõik oleme täiskasvanud), on see, et poisid, v.a vanim ja vanuselt teine(teda lihtsalt ei ole enam :'( ) teevad, mis tahavad. Kõigil kolmel jamad politseiga, pangaarved arestis. põhikooli lõpetamisest pole ükski neist kaugemale jõudnud. ma ei tea, miks mu vanemad lapsi juurde tahtsid. minu sünniga oli neil ju 2poega ja 2tütart olemas. midagi erilist pole nad meile kunagi pakkuda suutnud, õnneks jah suur maja(kodu) suure aiaga oli meil olemas, söök alati laual ja riided seljas. trennidest ja muudest huvialaringidest võisin vaid und näha.
minu pika ja suht teemast mööda jutu mõte oli see, et sa võid ju neljandat soovida- pesamunaks poega.. aga sellega võib juhtuda see, et esimesed lapsed jäävad praegusest tähelepanust ja armastusest ilma, kuna vanemad on saanud lõpuks oma kauaoodatud pojakese.
ma ei salli poisslapsi üldiselt. olen vastik, jah tean. samas on mul endal poeg, keda ülekõige siin maailmas armastan. tütar ka olemas ja just erinevalt oma vanematest, armastan oma mõlemat last võrdselt. ei eelista milleski emba-kumba neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mitu poissi. Olen mõelnud, et mis ma selle tütrega rohkem siis nüüd peale hakkaksin.
Küpsetaksin?-poistega küpsetan ka. Ostaksin riideid?-poistele ostan ka. Vaataksin heldinud pilgul :)-poisse vaatan ka.
Mitte ei kujuta ette, mis vahet seal on, kummast soost mu laps on, peaasi et tervis korras ja läbisaamine hea.
Ma uue lapse asemel panustan praegustele. Reisimine näiteks väga mõnus tegevus, lastega lihtsalt tegelemine tore. Nelja lapsega reisimiseks peab rikkam olema ja suur tugivõrgustik peab olema kui kõik järjest tulevad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma isale esimene laps ja tütar. Peale mind olid vanematel uued tuuled ja uue naisega oli isal 6 poega ja 7. on tütar 🙂 Praegu saame kõik hästi läbi ja sellele ei mõtle, aga kui teemaalgataja seisukohast võtta, siis minu arvamus on küll selline, et ju sel uuel naisel oli ikka tahtmine tütart saada ja enne ei lõpetanud, kui saigi. Mul omal pooleks, üle ühe, seega ei oska kaasa rääkida. Neljanda oleks nagunii teinud, sõltumata soost, sest nüüd meil juba viies tulemas, viiest kolm saab samast soost olema küpll, aga kordamööda umbes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas poiss tulemas, vanem 16a. teine 1a.11k. ja suveks kolmas.Kõik keisriga. Vanust kohe 37 ja mõtlen mis teha kas lasta munajuhad sulgeda või prooviks 3 a. pärast uuesti ehk saab tütrekese. Samas rasedusaeg üsna raske ja vanust ka siis üksjagu ning lapsed vaja ju kasvatada, koolitada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul kolm poega, neljas tütar. ükskord naistearsti ukse taga hakkas üks vanem naine rääkima, et temal kolm poega ja et nemad ei julgenud proovida rohkem, et äkki sünnib jälle poeg, ilmselgelt oli näha, et kahetses vanuigi seda otsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 tütart vanuses 19,17 ja 5a.
Enam ei soovi,endal on vanust 39 ja mees käis just tegi vasektoomia.
Edu teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 last. Oli 3 tütart ja mõtleime, et äkki ikka neljas tuleb poeg ja tuligi!!! Oh seda tulukest mehe silmades 🙂 Eks mehed salamisi ikka tahavad poega, see on nagu mingi mehelik uhkus või nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 10:57; 15.01 14:52; 16.01 22:22; 16.01 22:50; 17.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus neli tüdrukut. Esimene oli tüdruk, siis mõtlesime, et võiks ju poiss ka olla, aga sündis hoopis kaks tüdrukut 🙂 Neljandat soovisin juba tüdrukut. Kui saime teada, et neljas ka tüdruk, siis küsisin mehelt, et ka ta oleks rohkem poissi tahtnud ja tema ütles, et praegu olen ma nii noor ja loll, et ei oskaks poisile midagi õpetada, aga tütarde poegadele olen ma juba tark vanaisa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on 4 last. Oli 3 tütart ja mõtleime, et äkki ikka neljas tuleb poeg ja tuligi!!! Oh seda tulukest mehe silmades 🙂 Eks mehed salamisi ikka tahavad poega, see on nagu mingi mehelik uhkus või nii. [/tsitaat]

hmm, millega ma nüüd need miinused ära teenisin, mõnel hakkas vist kade, et ikka poja ka sain või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 10:57; 15.01 14:52; 16.01 22:22; 16.01 22:50; 17.01 13:57;
To report this post you need to login first.

Pealkiri on ebatäpne. Mul on kolm ühest soost last – kolm tütart. Aga mul on ka poeg, sünnijärjekorralt teine laps. Avan teema ja alles siis loen, et pole mulle. Ole teinekord väljendumisel täpsem.

Aga kui juba vastama hakkasin, siis – kolme tütrega on 100 korda lihtsam kui selle ühe pojaga, nii et mõtle parem hästi järele, kui väga sa seda pisipoega tahad. Vaata lastel on see viga, et nad ei jää pisikeseks;) Ja kolme tütre kasvatamine on sul kindlasti juba kenasti käpas, aga poistega on kõik hoopis teistmoodi;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:17; 15.01 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pealkiri on ebatäpne. Mul on kolm ühest soost last – kolm tütart. Aga mul on ka poeg, sünnijärjekorralt teine laps. Avan teema ja alles siis loen, et pole mulle. Ole teinekord väljendumisel täpsem.

Aga kui juba vastama hakkasin, siis – kolme tütrega on 100 korda lihtsam kui selle ühe pojaga, nii et mõtle parem hästi järele, kui väga sa seda pisipoega tahad. Vaata lastel on see viga, et nad ei jää pisikeseks;) Ja kolme tütre kasvatamine on sul kindlasti juba kenasti käpas, aga poistega on kõik hoopis teistmoodi;)[/tsitaat]

ei ole ju midagi teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selliseid teemasid on päris kummaline lugeda, eriti kui inimesed ilmselgelt pole kogenud viljatuse probleeme oma elus. viljatusega maadelnud paaridel on jumalast kama kaks, mis soost laps tuleb, peaasi, et tuleb. ja peaasi, et terve tuleb. seega suht küüniline on lugeda sugude eelistustest ja \”muredest\”, mille vanemad on ise endale genereerinud.

minu esimene mõte on, et vaesed lapsed, kas tõesti selliste vanemate juurde te soovite tulla? ja nad niikuinii tulevad ka. aga need, kes ootavad seda ainumast last aastaid ja kellel on täiesti ükskõik, kummast soost laps tuleb, nendele on tihti ette nähtud aastate viisi protseduure erinevates kliinikutes. elu on ikka väga ebaõiglane.

samas ainus mõte, mis mind ennast lohutab, ongi see, et kõik inimesed tulevad siia ilma õppima õppetunde. ju nad ei saa neid õppetunde vanematelt, kel kõik olemas ja kel eelistusi pole. ilmselt nad saavadki need õppetunnid peredest, kus elu toimub palju subjektiivsemate reeglite järgi ja kus tuleb varem või hiljem millegi eest võidelda või mingeid stamp-arusaamu ületada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:42; 15.01 19:45; 16.01 10:38; 16.01 11:26;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei ole ju midagi teistmoodi. [/tsitaat]

:O
no mõnel võibolla ei ole siis …
mulle tundub, et poiste ja tüdrukute kasvatamine erineb ikka üsna palju.
ütleme siis, et VÕIB olla hoopis teistmoodi 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:17; 15.01 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul kolm poega, võibolla tuleb neljas ka paari aasta jooksul, aga seda enam mitte tütre püüdmiseks. teisega lootsin, et tuleb tütar ja eks viimasega uh-s sugu teada saades oli pettumus juba väga suur ja tuju mitu päeva rikutud, aga mis seal ikka. laps on laps. enam ei keri parem ootusi üles. kuigi ühe lapse klassikaaslasel sündis kolmele pojale nüüd hiljuti lõpuks tütreke lisaks. [/tsitaat]

mind täitsa huvitab, kuidas on võimalik pettuda OMA lapse soos? täiesti tõsiselt. kuna ilmselgelt inimesed siin teemas ei oska hinnata seda, mis neil on ja nad ilmselgelt ei pea nad maksma kümneid tuhandeid kroone viljatusravile lihtsalt lootuses suurendada oma lapse saamise tõenäosust 0%-lt mõnele %-le, siis mis tunne see on, kui lapse saamisega pole probleeme, aga laps tuleb \”valest\” soost? nutad pargis? jood end sõbrannaga täis? elad teiste laste peal enda pettumust välja? mees kiristab hambaid?

vastama ei pea. PALUN oska hinnata seda, mis võimalused sul on. miinustada võib, palju süda lustib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:42; 15.01 19:45; 16.01 10:38; 16.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks see teema pole, sest 1 tütar olemas ja kaksikud pojad tulemas. Aga tegelikult mõtlesin algul küll, et oleks aga äge, kui oleks kaksikud tütred lisaks (see oli varem teada, et ühemunakaksikud, st samas soost niikuinii). Mees muidugi rõõmustas poiste üle väga ja muidugi ma ise ka polnud sugugi pettunud.

Aga tean peret, kus 8 poega ja tehti veel viimane katse tütrekest saada. Tulemuseks olid kaksikud pojad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma ei saa aru kuidas sina aru ei saa? pettuda võib ju kõiges. oled kunagi pettunud olnud, et toit ei tulnud nii maitsev kui sa teha oleks tahtnud? või oled sina tõesti see imeline inimene, kes kõrbenud toitu vaadates mõtleb, et hea, et sul üldse süüa on? kas tõesti oskad ise kõike hinnata mis sul on või oled ikka mõnikord pettunud?
loomulikult on iga naine õnnelik kui planeeritult rasedaks jääb ja õnnelik ka oma terve lapse üle, ükskõik mis soost ta siis on, aga mõnikord käib ikka mõte peast läbi, et mis oleks kui oleks lisaks kolmele poisile ka üks väike plikatirts. minu vanaema sõbranna, peaaegu 85aastane proua, on rääkinud, kuidas tema sünnitusmajas nutma hakkas kui ka teine laps poiss sündis, sest ta oli nii väga tütart oodanud. rohkem lapsi ta saada ei soovinud. praegu on tema mõlemad pojad tuntud inimesed ja väga tublid mehed, aga siiani kahetseb, et kolmandat last ei saanud, et äkki oleks ikka tütar ka tulnud. [/tsitaat]

ma ei saagi aru, kas sa ülistad seda 85-aastast memme siiamaani? memme, kelle maailmavaade oli ilmselt kogu tema elu väga piiratud, et ta veel vanuigi polnud suutnud leppida selle mõttega?

jah, ma taban end päris tihti tänumõtetelt. kindlasti ei võta ma kõike elus enesestmõistetavalt. ma tahan olla tänulik ja tähele panna erinevaid detaile oma elus. ja kamoon, saad ju ise ka aru, et kõrbenud toit ja lapsed ei ole omavahel võrreldavad valdkonnad.

muidugi ma saan aru, et inimesed tahavad erinevaid asju (just asju), aga ma ei saa aru, kui sellise kollektsioneerimise objektis on lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:42; 15.01 19:45; 16.01 10:38; 16.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mis mõttes kollektsioneerimise? mõni tahab rohkem lapsi, teine tahab vähem lapsi. 3-4 last peres nüüd küll mingit \”kollektsioneerimist\” ei näita.[/tsitaat]

kollektsioneerimine tähendab seda, et esimest last tahan poega, teist tütart. sama palju olen täheldanud erinevates foorumites veel peenemat kollektsioneerimist, stiilis kolmas võiks tulla sõnni tähtkujust, neljas võiks tulla värviline ja viies võiks tulla lihtsalt õigel emapalga-aastal. see on puhas kollektsioneerimine, mitte inimeste soov areneda või midagi südamlikumat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 18:42; 15.01 19:45; 16.01 10:38; 16.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tean peret, kus 8 poega ja tehti veel viimane katse tütrekest saada. Tulemuseks olid kaksikud pojad :)[/tsitaat]
Kas päriselt tead või mõtled välja? Kuskandis selline pere elab?
Kui palju üldse tutvusringkonnas teate olema peres ainult ühest soost lapsi? Kas keegi tõesti teab peret, kus 10 poega või 10 tütart, aga teisest soost lapsi pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 3 tütart. ei ole soovi pisipoja saada. mitte enam, vanust on ka 42a. ei olnud ka sellist soovi saada kolmandat poega.
aga naljakas on see, et mu mehele tuntakse koguaeg kaasa, kui ta ütleb et tal on 3 tütart-vaene mees, neli naist majas ;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot kui on 3+…poega, võib ju üht tütrekest püüda, ärahellitatud tüdruk pole kunagi nii jube, kui ärahellitatud poiss. Aga kui on 3+…tütart, siis oo õudust, kui emmeke lõpuks selle kaua igatsetud pojatibu saab – pole jubedamat asja, kui emme pojatibu, keda on tehtud ja tehtud ja tehtud tüdrukutekarja järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel kolm ühest soost last.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.