Esileht Pereelu ja suhted Kellel kolm ühest soost last.

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kellel kolm ühest soost last.

Postitas:

Meil neli piigat majas… Ja oleks viienda soovgi, aga hirm on, et tuleb hoopis poiss… Õnneks tervis ei luba proovida ka, seega viiendat ei tule niipea…
Poisi soov oli mul ka kunagi väga ammu… Siis kui teist last ootasin, ilmselt sellepärast, et siis oleks komplekt olnud… Aga enda seisukohalt saan öelda, et tüdrukuid on karjas lihtsam kasvatada kui poissi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ronda kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil neli piigat majas… Ja oleks viienda soovgi, aga hirm on, et tuleb hoopis poiss… Õnneks tervis ei luba proovida ka, seega viiendat ei tule niipea…
Poisi soov oli mul ka kunagi väga ammu… Siis kui teist last ootasin, ilmselt sellepärast, et siis oleks komplekt olnud… Aga enda seisukohalt saan öelda, et tüdrukuid on karjas lihtsam kasvatada kui poissi…[/tsitaat]

Sa ei saa seda ju öelda, sest sul ei ole 4 poega olnud- teiste kogemus kõrvalt on hoopis muu, kui ise kogeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ronda kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil neli piigat majas… Ja oleks viienda soovgi, aga hirm on, et tuleb hoopis poiss… Õnneks tervis ei luba proovida ka, seega viiendat ei tule niipea…
Poisi soov oli mul ka kunagi väga ammu… Siis kui teist last ootasin, ilmselt sellepärast, et siis oleks komplekt olnud… Aga enda seisukohalt saan öelda, et tüdrukuid on karjas lihtsam kasvatada kui poissi…[/tsitaat]

ehh, kuidas sa saad öelda, et tüdrukuid on lihtsam kasvatada, kui poisse, kui sul endal kogemus puudub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 10:57; 15.01 14:52; 16.01 22:22; 16.01 22:50; 17.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil 3 tütart – 13, 11 ja 5 – ning kohe kaheseks saav poiss. Neljanda lapse ootele jäin mitte soovist saada poega, vaid lihtsalt seepärast, et noorimal tütrel oleks mängukaaslane. Ise salaja lootsin isegi, et tuleks jälle tütar – nende kasvatamisega olin juba harjunud :), samas teistpidi soovisin ikka ühte poissi ka tütarde kõrvale. Kõige naljakam oli, et just noorim tütar oli juba mu raseduse algusest peale täiesti kindel, et tuleb venna! Kuu enne poja sündi saime siis lõpuks teada ka, et ongi poiss :). Tütred olid venna tuleku üle üliõnnelikud. Praegu on nii armas vaadata, kuidas nad vennat hoiavad ja temaga mässavad. Ja seda, et vanemate õdedega kasvanud poiss on naiselik, ma ei usu. Pigem kasvab temast mees, kes oma naist paremini hoida oskab![/tsitaat] no pigem ikka selline mees, kes on harjunud, et naised teda poputavad ja ümmardavad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
no pigem ikka selline mees, kes on harjunud, et naised teda poputavad ja ümmardavad. :)[/tsitaat]

kust tuleb selline arvamus, et poissis tingimata poputatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 10:57; 15.01 14:52; 16.01 22:22; 16.01 22:50; 17.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]selliseid teemasid on päris kummaline lugeda, eriti kui inimesed ilmselgelt pole kogenud viljatuse probleeme oma elus. viljatusega maadelnud paaridel on jumalast kama kaks, mis soost laps tuleb, peaasi, et tuleb. ja peaasi, et terve tuleb. seega suht küüniline on lugeda sugude eelistustest ja \”muredest\”, mille vanemad on ise endale genereerinud.

minu esimene mõte on, et vaesed lapsed, kas tõesti selliste vanemate juurde te soovite tulla? ja nad niikuinii tulevad ka. aga need, kes ootavad seda ainumast last aastaid ja kellel on täiesti ükskõik, kummast soost laps tuleb, nendele on tihti ette nähtud aastate viisi protseduure erinevates kliinikutes. elu on ikka väga ebaõiglane.

samas ainus mõte, mis mind ennast lohutab, ongi see, et kõik inimesed tulevad siia ilma õppima õppetunde. ju nad ei saa neid õppetunde vanematelt, kel kõik olemas ja kel eelistusi pole. ilmselt nad saavadki need õppetunnid peredest, kus elu toimub palju subjektiivsemate reeglite järgi ja kus tuleb varem või hiljem millegi eest võidelda või mingeid stamp-arusaamu ületada.[/tsitaat]

Sul on tuline ôigus. Minule jääb aga silma, et inimesed, kes püüavad väga perfektsed olla, liialt, liialt igatepidi, just neil on probleeme viljakusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on 4 last. Oli 3 tütart ja mõtleime, et äkki ikka neljas tuleb poeg ja tuligi!!! Oh seda tulukest mehe silmades 🙂 Eks mehed salamisi ikka tahavad poega, see on nagu mingi mehelik uhkus või nii. [/tsitaat]

Meil sama seis. Mehel 3 tütart (mehel pea täiskasvanud tütar eelmisest kooselust) ja ühiseid 2 tütart. Iga kord \”lootis\” poega. Hoiab tütreid väga. Nüüd kolmanda ootel (lõpurase) ja kui UH-s üteldi, et poiss, siis selline tunne, et mees oleks lotovõidu saanud. Minul jälle ehmatusest pisar väljas – nii lootsin jälle tütart. Olen oma tütardest vaimustuses ning elu korteris oleks ka olnud kergemini korraldatud, kui kõik oleks ühest soost. Nüüd mõttega harjunud ning oma laps on oma laps, olgu mis soost tahes.

Aga need suvaliste inimeste kommentaarid küll on nõmedad – kui ootasin teist last, siis kõik ikka usutlesid, et nüüd võiks küll poiss sündida… Ja nüüd on suhtumine, et vedas teil lõpuks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poisse ma ei salli, aga ma ei saagi lapsi…tütart tahan kohutavalt, jumaldan…koguaeg vaatan teiste tütreid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]poisse ma ei salli, aga ma ei saagi lapsi…tütart tahan kohutavalt, jumaldan…koguaeg vaatan teiste tütreid…[/tsitaat]

novot, õiglane ongi siis , et sa lapsi ei saa. Sellise suhtumisega ei tohiksiki naine lapsi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 10:57; 15.01 14:52; 16.01 22:22; 16.01 22:50; 17.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks ju olla et oleks võimalik valida kui sul on ikka kaks ühest soost juba olemas. Oled tubli lapsevanem, miks ei võiks saada kolmandat erinevat sugu. Miks see Eestis keelatud on (raha eest Londonis saab valida)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võiks ju olla et oleks võimalik valida kui sul on ikka kaks ühest soost juba olemas. Oled tubli lapsevanem, miks ei võiks saada kolmandat erinevat sugu. Miks see Eestis keelatud on (raha eest Londonis saab valida)[/tsitaat]
Mida raha eest valida saab? Et kas sulle tehakse kunstlik viljastus eelnevalt hoolikalt selekteeritud spermaga, või et lastakse teha aborti põhjusel, et saabuv laps on valest soost?

/jääb ootama, millal hakatakse tegema aborti tõsisematel põhjustel – nagu näiteks, et lapsel poleks muusikaannet või tuleks liiga ämma nägu/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:23; 04.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul on tuline ôigus. Minule jääb aga silma, et inimesed, kes püüavad väga perfektsed olla, liialt, liialt igatepidi, just neil on probleeme viljakusega.[/tsitaat]

See on küll väga huvitav seisukoht! Olen mingist perfektsionismist ja täiuseihalusest valgusaastate kaugusel, ometi ootasime aastaid oma lapsi ja saime nad tänu kehavälisele viljastamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siin väikelinnas tore lugu – kaks venda abiellusid õdedega. Ühel perel 3 tütart, teisel perel 3 poega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on kolm tüdrukut. Aga poisisoovi ei ole, kui peaks kunagi veel rasestuma (plaanis küll otseselt pole) siis võiks ka neljas tütreke olla 🙂 [/tsitaat]

Mina ka 3 tütre üliõnnelik ema ja kui neljanda saame (vast 5 a pärast), siis võiks jälle tüdruk tulla, kuigi otseselt poja vastu ei ole ka midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kolm tütart. Mees tegelikult igatseb ikkagi poega ka. Kedagi, kellele oma oskusi edasi anda. Eks ka mõned naised oskavad puid langetada ja puidust pinke ehitada aga minul näiteks on tütardes poole kergem huvi enda tegevuste vastu äratada, kui mehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ka kolm tütart. Mees tegelikult igatseb ikkagi poega ka. Kedagi, kellele oma oskusi edasi anda. Eks ka mõned naised oskavad puid langetada ja puidust pinke ehitada aga minul näiteks on tütardes poole kergem huvi enda tegevuste vastu äratada, kui mehel.[/tsitaat]
heh ja siis saate te poja, keda mingi puust pinkide tegemine üldse ei huvita…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:23; 04.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 poissi. Vast teise lapse ootusajal mõtlesin, et tüdruk võiks olla. Ei olnud. Edaspidi oli päris ükskõik ja viimaseid , kaksikuid, oodates tundsin, et nad ikka võiksidki mõlemad poisid olla. Nüüd ootab üks suur poja oma esimest last- ikka poissi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vot kui on 3+…poega, võib ju üht tütrekest püüda, ärahellitatud tüdruk pole kunagi nii jube, kui ärahellitatud poiss. Aga kui on 3+…tütart, siis oo õudust, kui emmeke lõpuks selle kaua igatsetud pojatibu saab – pole jubedamat asja, kui emme pojatibu, keda on tehtud ja tehtud ja tehtud tüdrukutekarja järele.[/tsitaat]

Täpselt minu mõte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolm poega,väga rahul olen.Kolmandaga ootasin hirmsasti tütart,kui UH-s õeldi,et poiss,käis nagu kergendusohe seest läbi 😀 kui peaksin kunagi veel ühe lapse saama,siis tahaksin poissi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 2 tütart. Tegelikult võiks üks laps veel olla, aga kardan, et äkki tuleb poiss:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel kolm ühest soost last.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.