Esileht Koolilaps Kellel laps alustab sügisel kooliteed Reinikus?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kellel laps alustab sügisel kooliteed Reinikus?

Postitas:

Tere kõigile!

Soovin küsida, on siin lapsevanemaid kellel laps sügisel selles koolis kooliteed alustab?:)

Kui jah, siis kas teate juba ka, kes klassijuhatajateks peaks saama? Kodulehelt vaatasin, et lapsed küll klassidesse jagatud, kuid klassijuhataid märgitud pole (meie tütar C klassi nimekirjas).
Täna muidugi on lastevanemate koosolek õhtul, eks siis ka saab lahtistele küsimustele loodetavasti vastused:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 13:55; 23.05 23:30; 31.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar ka minemas, kuid nagunii ei tea nendest õpetajatest midagi. Pole varem ise selles koolis käinud, pole ka kelleltki pärida.
Loodan parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tütar ka minemas, kuid nagunii ei tea nendest õpetajatest midagi. Pole varem ise selles koolis käinud, pole ka kelleltki pärida.
Loodan parimat.[/tsitaat]
pane siiasamma otsingusse REINIKU ning su lootused purunevad pisikesteks kildudeks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:56; 24.05 18:16; 29.05 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

pane siiasamma otsingusse REINIKU ning su lootused purunevad pisikesteks kildudeks…[/tsitaat]

Ma ei ütleks, et Reiniku kool nii õudne on. Ise käisin, lõpetasin, sain TÜ juura RE kohale.Samamoodi läks enamus mu lennust TÜ-sse. Meenutame kooli hea sõnaga. Mingeid õudukaid koolist ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe ei tea, käisin seal koosolekul ja väga normaalne oli. Jah, direktor on vana kooli mees, selline üsna karmikäeline tundus ja selline omamoodi. Aga tundus, et lahedaid asju tehakse koolis – olümpiamängud, projektiõpe, samuti õpiabi on väga tugev, uisutunnid, erinevad üritused. Lisaks alustavad algklassid (1-4) eraldi remonditud majas, lastel hakkab ruumi olema (tuleb 17 klassi majja, kuhu mõeldud 26 klassikomplekti). Ja nagu näha kooli remonditakse, idee ja arengukava on ka paigas. Suund – muusika ja reaalained. Lapsevanemad kellel lapsed ees Reinikus käivad, panevad ka teise lapse siia kooli, lastele meeldib. Ainus asi mis kripeldama jäi oli see, et täpselt pole teada kes klassijuhatajateks tulevad – nimelt konkurss alles käib uute õpetajate leidmiseks. Muus osas tundus see-eest OK olevat. Ma ei kahtlegi, et aastaid tagasi võis seal teisiti olla, aga samas täna tundub väga ok kool olevat. Trükkides sisse perekooli \”Reiniku\” tuleb jah negatiivset -aga pigem ajaloolises mõttes, lapsevanemad kes 10-20+ aastat tagasi selles koolis õppinud kurdavad, või siis heidetakse ette kooli tänast WC olukorda…rohkem väga konkreetset näidet tänases olukorras ei tooda -kui et \”õhkkond\” ei meeldi. Mis aga täpsemalt, vastust ei saa… Võibolla olen liialt sinisilmne, aga selline mulje tekkis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 13:55; 23.05 23:30; 31.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma kohe ei tea, käisin seal koosolekul ja väga normaalne oli. Jah, direktor on vana kooli mees, selline üsna karmikäeline tundus ja selline omamoodi. Aga tundus, et lahedaid asju tehakse koolis – olümpiamängud, projektiõpe, samuti õpiabi on väga tugev, uisutunnid, erinevad üritused. Lisaks alustavad algklassid (1-4) eraldi remonditud majas, lastel hakkab ruumi olema (tuleb 17 klassi majja, kuhu mõeldud 26 klassikomplekti). Ja nagu näha kooli remonditakse, idee ja arengukava on ka paigas. Suund – muusika ja reaalained. Lapsevanemad kellel lapsed ees Reinikus käivad, panevad ka teise lapse siia kooli, lastele meeldib. Ainus asi mis kripeldama jäi oli see, et täpselt pole teada kes klassijuhatajateks tulevad – nimelt konkurss alles käib uute õpetajate leidmiseks. Muus osas tundus see-eest OK olevat. Ma ei kahtlegi, et aastaid tagasi võis seal teisiti olla, aga samas täna tundub väga ok kool olevat. Trükkides sisse perekooli \”Reiniku\” tuleb jah negatiivset -aga pigem ajaloolises mõttes, lapsevanemad kes 10-20+ aastat tagasi selles koolis õppinud kurdavad, või siis heidetakse ette kooli tänast WC olukorda…rohkem väga konkreetset näidet tänases olukorras ei tooda -kui et \”õhkkond\” ei meeldi. Mis aga täpsemalt, vastust ei saa… Võibolla olen liialt sinisilmne, aga selline mulje tekkis. [/tsitaat]

Keegi ei hakka sulle siin avalikult ju konkreetseid nimedega näiteid tooma. Ja kuidagi ei saa ajalooliseks nimetada seda, et näiteks mina viin oma lapse järgmisest aastast Reinikust teise kooli just õpetajate pärast. Aga olen nõus sellega, et kui algklassiõpetajaks satub hea inimene, siis on kõik korras. Meil ei vedanud ja kuuldavasti sama õpetaja võtab nüüd ka uue esimese klassi. Nendele lastele tunnen küll kaasa.
Muidugi on Reinikus ka plusse ja minule väga meeldivad seal need igakevadised liikumis- ja muusikapeod, mis toimuvad Vanemuises ja TÜ aulas. Aga jah, õpeajaskond on paraku vana ja nõukaaegse suhtumisega ning osad õpetajad on täiesti lastevaenulikud.

Muide, direktor ei ole karmi käega, vaid täielik möku, kes räägib liiga palju, millele aga tegusid ei järgne. Ja üks asi on kindel, kui selles koolis tekib konflikt õpetaja ja õpilase (või lapsevanema) vahel, siis abi sa kuskilt ei saa. Ringkaitse on nii tugev ja direktor on igal juhul õpetaja poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma ei kahtlegi, et aastaid tagasi võis seal teisiti olla, aga samas täna tundub väga ok kool olevat. Trükkides sisse perekooli \”Reiniku\” tuleb jah negatiivset -aga pigem ajaloolises mõttes, lapsevanemad kes 10-20+ aastat tagasi selles koolis õppinud kurdavad, või siis heidetakse ette kooli tänast WC olukorda…rohkem väga konkreetset näidet tänases olukorras ei tooda -kui et \”õhkkond\” ei meeldi. Mis aga täpsemalt, vastust ei saa… Võibolla olen liialt sinisilmne, aga selline mulje tekkis. [/tsitaat]
sinisilmne vist jah, sest enamik neid õpetajaid, kes seal praegu töötavad, olid seal ka 10-20 a tagasi, kaasa arvatud direktor on sama. vanad õpetajad ei muutu ajaga tavaliselt leebemaks ja lapsesõbralikumaks, vaid kaotavad need vähesedki närvid, mis neil 10 a tagasi olid. jah, mõne hea õpetaja on seal tõesti ning su lapsel veab, kui sellise saab.
kellel teistsuguse kooliga kogemus puudub, see ehk arvabki, et ka mujal on samasugune olukord.
remont on ilus illusioon, tänases lehes oli mingi artikkel, et konkursiga ei leitud ehitajaid. mis omakorda tähendab, et kui keegi leitaksegi, siis hakkavad tööd venima ning lapsed õpivad keset ehitusmöllu. praegune \”vana maja\” peaks vist sellest sügisest kasutuskõlmbatu olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:56; 24.05 18:16; 29.05 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võimalik, et meie lapsed käivad samas klassis. Igaljuhul ühinen 100% sinu arvamusega. Ja on ka meie pere saanud seda õpetajate ringkaitset tunda. Saaks minna ajas tagasi, siis kindlasti oma last sinna kooli ei paneks… [/tsitaat]

Mina ja veel üks lapsevanem võtsime oma algklassis käivad lapsed sellel talvel sealt koolist ära ülaltoodud põhjustel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss lõpetab sel aastal II klassi. Ei ole küll millegi üle kurta olnud. Klassijuhataja on tore ja lapsed rahul.
Kooli seisukord on kehv muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 09:22; 28.05 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÜSIMUS:

Kägu, kes kirjutab:
\”Lisaks alustavad algklassid (1-4) eraldi remonditud majas, lastel hakkab ruumi olema (tuleb 17 klassi majja, kuhu mõeldud 26 klassikomplekti). Ja nagu näha kooli remonditakse, idee ja arengukava on ka paigas.\”

Kust see info pärineb ja mis majast jutt käib, kus )-IV klass õppima hakkab? (esimest korda kuulen)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 09:22; 28.05 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]KÜSIMUS:

Kägu, kes kirjutab:
\”Lisaks alustavad algklassid (1-4) eraldi remonditud majas, lastel hakkab ruumi olema (tuleb 17 klassi majja, kuhu mõeldud 26 klassikomplekti). Ja nagu näha kooli remonditakse, idee ja arengukava on ka paigas.\”

Kust see info pärineb ja mis majast jutt käib, kus )-IV klass õppima hakkab? (esimest korda kuulen)[/tsitaat]
http://www.tartupostimees.ee/853364/reiniku-koolis-algab-voidujooks-ajaga/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Keegi ei hakka sulle siin avalikult ju konkreetseid nimedega näiteid tooma. Ja kuidagi ei saa ajalooliseks nimetada seda, et näiteks mina viin oma lapse järgmisest aastast Reinikust teise kooli just õpetajate pärast.

[/tsitaat]

Minu laps vist ka samas klassis, kurb kuulda, et keegi sellest klassist lahkuda plaanib… Nüüd klassijuhataja vahetub, tahaks loota, et saame kaasaegsema ning adekvaatsema inimese asemele. Muidu minu lapsele vähemalt tema klass väga meeldib, hea meelega käib koolis. Kas ära minna plaanib poiss või tüdruk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tütar ka minemas, kuid nagunii ei tea nendest õpetajatest midagi. Pole varem ise selles koolis käinud, pole ka kelleltki pärida.
Loodan parimat.[/tsitaat]

Postitas: Kägu (\”Reiniku lapse\” ema) | 27/05/2012 18:26

Kägu kirjutas:

Võimalik, et meie lapsed käivad samas klassis. Igaljuhul ühinen 100% sinu arvamusega. Ja on ka meie pere saanud seda õpetajate ringkaitset tunda. Saaks minna ajas tagasi, siis kindlasti oma last sinna kooli ei paneks…
Selle IP pealt on varem postitatud: 21/05 14:14

huvitav, sama IP pealt – algul pole koolist midagi kuulnud, pärast selgub, et laps seal käib juba…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:56; 24.05 18:16; 29.05 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ei oskagi seisukohta võtta, osad lapsevanemad kellega rääkinud olen (kelle lapsed seal praegu käivad) kiidavad ja ütlevad, et pane ikka siia, et väga ok on, et nemad küll ei tea mis suhtumisest jutt käib… samas siit perekoolist ei õnnestu ühtegi positiivset kommentaari leida. Ja nüüd see remondivärk ka veel, koosolekul (21.05) ei olnud sellest juttugi, et hange ebaõnnestus… samuti pole teada kes klassijuhatajaks tulevad.

Kohe ei tea mida teha, sest lapsele tahaks ju parimat:( Teised koolid valikus on meil Kesklinna, Veeriku ja Raatuse…lihtsalt neisse siis peaks ilma sissekirjutuseta veel mahtuma. Lapse kooli viimise pärast ei muretse, sest sõidame iga päev autoga niigi tööle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 13:55; 23.05 23:30; 31.05 10:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Kellel laps alustab sügisel kooliteed Reinikus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.