Esileht Sünnitus Kellel olnud esimene sünnitus keiser TÜK’s

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kellel olnud esimene sünnitus keiser TÜK’s

Postitas:

Tere, teil kellel on olnud esimene sünnitus keiser, kas siis plaaniline või erakorraline, kas olete saanud valida teise sünnituse koha pealt kas soovite uuesti keisrit või proovite ise sünnitada? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:37; 20.03 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb põhjustest jah. Mul sündis esimene laps erakorralise keisriga preeklampsia tõttu. Kui teist ootasin (11 a tagasi), küsiti, kumba eelistan, ja kui ütlesin, et kindlasti tahaks loomulikku sünnitust, tundus arst rahulolev-heakskiitev. Aga ega ma ei tea, mis oleks saanud, kui oleksin keisri kasuks otsustanud; võib-olla oli see lihtsalt seltskondlik vestlus ja tegelikku valikuvõimalust ei olnud. Nüüd olen pärast esimest keisrit sünnitanud kolm last loomulikul teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole, kas TÜKis vōi mujal, kui pole reaalset põhjust, ei lubata emal valida ja peab loomulikku sünnitust proovima. Erandeid tehakse juhtumitel, kus on alust arvata, et loomulik sünnitus kujuneks ohtlikuks / naise keha pole selleks jälle suuteline, sellisel juhul küsitakse emalt kas soovib loomulikku vähemasti proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 22:46; 22.03 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul antakse naisele võimalus valida loomulik sünnitus isegi peale kahte keisrit. Muidugi kuulub selle juurde põhjalik arutelu eelmiste keisrite põhjuste üle ja räägitakse võimalikest ohtudest. Automaatselt kellelegi keisrit ei tehta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 12:26; 19.03 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul antakse naisele võimalus valida loomulik sünnitus isegi peale kahte keisrit. Muidugi kuulub selle juurde põhjalik arutelu eelmiste keisrite põhjuste üle ja räägitakse võimalikest ohtudest. Automaatselt kellelegi keisrit ei tehta.

Täisetsi vale jutt. Üritasin saada sellises olukorras loomulikku sünnitust nii Tln ka Tartus mõne arsti nõusolekul. Mind vaadati kui hullu, pööritati silmi ja öeldi kindel EI. Ilma igasuguse arutelu jmt-ta. Murdusin alles päris lõpus, sest ei kujutanud ka ette, et mingis negatiivses õhkkonnas püüan sünnitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 08:47; 19.03 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakorraline keiser 2016 tük, nüüd kohe teine sünnitus ees ja valida ei saa. Öeldi vaid kui vaja saab alati keisriks üle minna. Esimene keiser oli väga raske, haava põletik ning paranemine võttis kuid. Hirm on üsna suur..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul antakse naisele võimalus valida loomulik sünnitus isegi peale kahte keisrit. Muidugi kuulub selle juurde põhjalik arutelu eelmiste keisrite põhjuste üle ja räägitakse võimalikest ohtudest. Automaatselt kellelegi keisrit ei tehta.

Täisetsi vale jutt. Üritasin saada sellises olukorras loomulikku sünnitust nii Tln ka Tartus mõne arsti nõusolekul. Mind vaadati kui hullu, pööritati silmi ja öeldi kindel EI. Ilma igasuguse arutelu jmt-ta. Murdusin alles päris lõpus, sest ei kujutanud ka ette, et mingis negatiivses õhkkonnas püüan sünnitada.

Mul kokkupuude olnud dr Kaseväli ja dr Vaasiga, nende jutu põhjal küll mulje jäänud, et keegi ei sunni keisrit peale. Kindlasti tuleb kasuks võtta oma ämmaemand, kes sellises olukorras saab sünnituse ajal vahendajaks olla valvepersonali ja sünnitaja vahel ja on piisavalt kogenud, et naist jälgides aru saada, kui asi sekkumist võiks vajada. Siiri Põllumaa oleks ehk üks valikutest, aga et ta on väga nõutud, tuleks võimalikult aegsasti temaga sel teemal juttu teha. Ja peamine on Annast igat pidi ette valmistada ja endasse uskuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 12:26; 19.03 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul antakse naisele võimalus valida loomulik sünnitus isegi peale kahte keisrit. Muidugi kuulub selle juurde põhjalik arutelu eelmiste keisrite põhjuste üle ja räägitakse võimalikest ohtudest. Automaatselt kellelegi keisrit ei tehta.

Täisetsi vale jutt. Üritasin saada sellises olukorras loomulikku sünnitust nii Tln ka Tartus mõne arsti nõusolekul. Mind vaadati kui hullu, pööritati silmi ja öeldi kindel EI. Ilma igasuguse arutelu jmt-ta. Murdusin alles päris lõpus, sest ei kujutanud ka ette, et mingis negatiivses õhkkonnas püüan sünnitada.

Mul kokkupuude olnud dr Kaseväli ja dr Vaasiga, nende jutu põhjal küll mulje jäänud, et keegi ei sunni keisrit peale. Kindlasti tuleb kasuks võtta oma ämmaemand, kes sellises olukorras saab sünnituse ajal vahendajaks olla valvepersonali ja sünnitaja vahel ja on piisavalt kogenud, et naist jälgides aru saada, kui asi sekkumist võiks vajada. Siiri Põllumaa oleks ehk üks valikutest, aga et ta on väga nõutud, tuleks võimalikult aegsasti temaga sel teemal juttu teha. Ja peamine on Annast igat pidi ette valmistada ja endasse uskuda.

Jaaa, dr Kaseväli oli minu nn keisrikomisjon, kes ei tahtnud mingeid sünnituslugusid näha ega kuulda. Väga konkreetne: kaks keisrit on automaatselt kolmas keiser ja punkt, väga üleoleva ja halvustava suhtumisega oli. Ei aidanud ka nõusoleva ämmaemanda leidmine. Ämmaka tingimus oli leida üks nõusolev arst. Ei leidnud.

Kui sa natuke perekoolis otsid, siis leiad veel sarnaseid teemasid. Mõni üksik naine on suutnud kolmandat last üldse hakata ise sünnitama, pmt on see Eestis mission impossible, kui on olnud 2 keisrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 08:47; 19.03 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu esimene sünnitus oli väga raske ja kestis väga kaua (liiga kaua) siis ausaltöeldes ei tahakski ma loomuliku sünnitust enam???? Seega otsin ma arsti, kes on mõistva suhtumisega ja saab aru miks ja mis on need põhjused miks ma ise ei ole valmis sünnitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:37; 20.03 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma mõjuva põhjuseta ei tehta sinu palumise peale(raske sünnitus, kardad jne) kohe kindlasti keisrit. Jah, üks arst vb ütleb, et nojaah, aga tal on vaja veel 1-2 arsti nõusolekut, vahel rohkemgi ja usu mind, seda võimatu saada. Iga arst teab, et keiser on ohtlikum nii sulle kui lapsele(võiksid ka uurida selle kohta, pluss teine sünnitus kipub ju kergem olema)Ainuke viis on käia psühhiaatri juures rääkimas, et tõsiselt ei suuda ja kardad sünnitust, siis võivad sul diagnoosida tõsise hirmu ja saad keisri. Kuskil nõustamisel võiksid igal juhul käia, kui lähed selle “nkn on halb ja paha ja hakkab venima” mentaliteediga sünnitama, ei saagi see õnnestuda ju…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 22:46; 22.03 13:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Kellel olnud esimene sünnitus keiser TÜK’s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.