Esileht Sünnitus Kellel olnud plaaniline keiser TÜ Kliinikumis?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kellel olnud plaaniline keiser TÜ Kliinikumis?

Postitas:

Täna sai arstiga plaaniline keisri aeg kokku lepitud.Tähtaeg siis 5.juuli ja analüüsideks pean kohale minema 4.juuli.Arst küll ütles, et kui kõik ok, siis lasevad ööseks koju ja järgmine päev lähen keisriks tagasi. Kellel olnud plaaniline keiser, kas ikka kindlalt saab koju? Elan tartus ja pole mingi probleem järgmine päev tagasi minna. Missugused protseduurid mind enne lõikust ootavad ja kas lapse isa võib minuga kohe opi hommikul haiglasse kaasa tulla? Mitu päeva keisriga haiglas ollakse, kui ema ja lapse näitajad kõik korras?? Esimesega olin 7 päeva, kuna tõusis palavik ja op oli erakorraline. Emaka patoloogia tõttu (emaka ehituse tõttu pole lapsel võimalik ennast peaseisu keerata) ootab mind plaaniline keiser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid on muk siiski 35+ , sogasin siin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli paar kuud tagasi planeeritud keiser TÜ kliinikumis, mis muutus erakorraliseks (sünnitus lihtsalt algas varem). Enne keisrit tehti KTG, võeti vereproov, pandi kateeder. Mees oli samas toas tegeles paberimajandusega. Kanüül ja tuimestused tehti opitoas. Pakuti, et mees võib opile tulla, aga ma ei soovinud seda. Tema jäi sünnituspalatisse ootama, laps viidi talle rinnale. Reede lõunal oli opp ja esmaspäeva lõunaajal saime välja. Tahtsin pühapäeval koju saada, aga põletikunäitajad olid pisut kõrged. Igatahes oli seal kõik super. Ei jõua neid arste ära kiita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore, et jäid arstide ja personaliga rahule, arvan endiselt, et need on tartus tasemel.
Veidi pelgan seda, et laps hakkab enne plaanitud kuupäeva sündima, aga mis siis ikka teha, ka sinul juhtus nii.Samas olen rahul, et tean nüüd lapse sündimise kuupäeva ja saan ennast selleks ilusaks päevaks ette valmistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Kellel olnud plaaniline keiser TÜ Kliinikumis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.