Esileht Sünnitus Kellel olnud vähemalt 2 sünnitust- 1epiduraaliga ja 2.ilma?(+õmblused)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kellel olnud vähemalt 2 sünnitust- 1epiduraaliga ja 2.ilma?(+õmblused)

Postitas:

Just selline küsimus 🙂
Mul esimene sünnitus oli epiduraaliga- pandi 2 dooi 2h vahega. Viimane doos oli 2h ja 42min enne lapse sündi. Tehti lahklihalõige ja õmmeldi. Õmblemine oli üsna talutav..Neid tuimestussüste väga ei tundnudki , olid nagu pisikesed torked..õmblemise ajal valmistas sikutamine ebamugavust.
Sel korral sooviks aga et ei peaks epiduraali ega muud kasutama(soovida ju võib, eks paistab mis välja tuleb)…Aga ma hirmsasti kardan et kui tehakse lõige siis on see valu 100x hullem kui eelmine kord ja õmblemine veel kohutavam….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblemist ilma epiduraalita kirjeldaksin sama moodi. Võrrelda ei oska, sest pole epiduraali olnud.
Tuimestussüst enne spiraali panekut tundus valusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhh, mina epiduraali ei kasutanud aga ei mäleta küll et lahkliha lõige väga valus oleks olnud. Õmblemine tehti ilmselt tuimestusega sest ei tundnud (mäleta) midagi. Synnitusvalu on ainuke mida kardaksin praegu. Hull seljavalu oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli esimene kord epiduraal.
veed mul tulid aga valusid polnud ning emakakael ka polnud avanenud.pandi tilk ülesse,et sünnitust kiirendada ja sain kell 16.00 ka seljasüsti.mõned tunnid enne sünnitust selle mõju kadus ja sünnitasin ikkagi kohavate valudega.kuna seal all olevad valud ja kõhus on niigi jubedad,siis midagi ma ei tundnud(poisil oli suur pea ja lisaks 3x nabanöör ümber kaela).tehti siis ikka korralik sisselõige,et ta sealt kätte saada.pärast platsenta väljutamist õmmeldi mind ja seda polnud õieti tundagi.

teisel korral sünnitasin naerugaasiga,sest ma ei suutnud end lõdvaks lasta.lõpuks avati veed ja poiss sündis ilma sisselõiketa.natuke vist seal midagi katki oli,sest õmmeldi.see oli pisut rohkem tuntav,kui esimesel korral aga sünnitusega võrreldes köömes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene epiduraaliga ja väliste rebenditega. Õmblemine oli valus, aga sünnitus oli õudukas – seega kannatasin ära. Keegi ei uskunud et 2 tundi tagasi tehtud epikas vb. ei mõjugi. Valusid mul ta ära ei võtnud, aga oldi kindlad, et kuidagi ikka on mõjunud :S

Teine sünnitus oli kiire ja valutu (ilma igasugute valuvaigistiteta) taas välimiste rebenditega. Pritsiti spreid peale ja õmblemine oli suht talutav – viimane torge oli veidi kibe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli õmblemise ajaks ikka sleline pingelangus, et see õmblemine oli köömes. sünnitusvalude ja presside õudusega ei saa ju võrrelda. see on nagu hambaarstil või nagu süst või midagi, ebameeldiv, aga talutav. selle ajal ajasin ämmakaga juttu. olin õnnelik, et laps oli terve jne. ikka eufooria aeg juba. selle pärast küll epiduraali ei võtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Kellel olnud vähemalt 2 sünnitust- 1epiduraaliga ja 2.ilma?(+õmblused)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.