Esileht Beebi ja mitmikud Kellel on Cybex Call. kergkäru – kas ka talvel liiklete?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kellel on Cybex Call. kergkäru – kas ka talvel liiklete?

Postitas:

Alles pärast ostmist hakkasin mõtlema, et kas sellega üldse saab sõita talvel… üks asi on lumi teel, teine asi miinuskraadid. Et kas käru peab vastu ja kas lapsele peaks sinna sisse ostma mingi soojakoti. Kel on sama käru – jagage kogemusi, palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 20:33; 05.09 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 20:33; 05.09 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on cybex call? Callistot mõtled?
Kui mõnikord harva vaja kasutada, siis ju vast saab hakkama sellega kuidagi, aga kui igapäevased pikad jalutuskäigud mõtled sellega teha, siis ma ei saa aru, miks üldse selline valik. Sellised kergkärud ei ole ju mugavad ei lapsele ega käru lükkajale igapäevaseks kasutamiseks.
Soojakoti vajadus oleneb ka lapsest ju. Kas istubki kärus või liigub pigem ise ja siis korraks vaja kärru, kui väga ära väsib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ikka kergkäru. Minu meelest on sellega ka suvel pikemaid jalutuskäike tüütu teha, kui tee on konarlikum (Eestis isegi linnatänavatel asfalt katki ja ebamugavad kõrged äärekivid igal pool). Talvel olen madala lume sees autost lennujaama sellega läinud – ei olnud mugav, aga soojamaa reisil oli see-eest asendamatu ja ülihea käru.
Väga pisikese ja kerge lapsega võib-olla on kergam ja mugavam sõita, aga mida suurem laps, seda rohkem jõudu peab rakendama käru lükkamisel, tõstmisel, vedamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kellel on Cybex Call. kergkäru – kas ka talvel liiklete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.