Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kellel on elukindlustus?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kellel on elukindlustus?

Postitas:

Millist panka või kindlustusfirmat eelistate ja miks?
Kas sünnituslehel viibimine mõjutab elukindlustuse tegemist?

Olen mitmeid kodulehti juba läbi kamminud, aga ei oska ära hoomata, milline koht see kõige mõistlikum ja kindlam olla võiks.
Kui kindlustusfirma läheb pankrotti või Swedbank raha peseb, kas see võib mõjutada ka minu elukindlustust (kui see nende juures tehtud)? On ikka ju mingid garantiid, et inimestele ikka makstakse raha välja, kui midagi ka juhtub nende firmadega?

Olen praegu küll täitsa terve inimene, aga kui juhtumisi mul avastataks vähk ja ma suren või tekib muu surmav terviserike, kas see käib ikka ka kindlustusjuhtumi alla?

Vaatan, et taotlustes küsitakse operatsioonide ja töövõimetuslehel olemise kohta. Kas tõesti ka lapsena tehtu op tuleb kirja panna ja iga haigusleht?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:01; 24.11 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi jeerum, kui nigel reklaam!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:29; 25.11 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praegu küll täitsa terve inimene, aga kui juhtumisi mul avastataks vähk ja ma suren või tekib muu surmav terviserike, kas see käib ikka ka kindlustusjuhtumi alla?

Mandatum Life’l on selleks puhuks ka kindlustus olemas –

https://www.mandatumlife.ee/kriitiliste-haiguste-kindlustus/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mida on siin miinustada? Ei tohi teiste kogemusi küsida või? Ja mis pagana reklaam, kellele?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:01; 24.11 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin samuti huvitatud, kellel kus on tehtud elukindlustus.

Ise olen üksikema ja kardangi, et kui midagi peaks juhtuma. Ka surmaga lõppeva haiguse puhul pole meist keegi kaitstud, siis missugune kindlustusfirma kindlasti maksab välja lepingus kirjutatud summa. Üks laps on kohe täiskasvanu, aga teine väike veel ja tema pärast seda soovingi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu jaoks aktuaalne teema. Tean, et kunagi varem olid sellised elukindlustused, mis phmt olid nagu hoiused 2-1s, et kui näiteks X eluaastaks midagi ei juhtu, siis saad mingi osa rahast tagasi. Ja kui juhtub, siis läheb kokkulepitud summa järglastele. Mul mõlemad vanemad tegid ja said ka. Aga praegu vist selliseid tingimusi keegi ei paku…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kriitilised haigused.

Invaliidsus ( õnnetusjuhtumist tulenevalt )

Surmajuhtum ( nii haiguse kui õnnetuse läbi ) kolme aasta palga ulatuses.

Need soovitaksin teha.  Tasub võrrelda nt samade summadega erinevaid seltse.

Välistused lugege läbi, nendel juhtudel ei maksta.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu jaoks aktuaalne teema. Tean, et kunagi varem olid sellised elukindlustused, mis phmt olid nagu hoiused 2-1s, et kui näiteks X eluaastaks midagi ei juhtu, siis saad mingi osa rahast tagasi. Ja kui juhtub, siis läheb kokkulepitud summa järglastele. Mul mõlemad vanemad tegid ja said ka. Aga praegu vist selliseid tingimusi keegi ei paku…

Minul oli aastaid tagasi selline kindlustusleping tehtud Swedbankis. Laps on praegu 20. Raha sai kätte 18-aastaselt või gümnaasiumi lõpus. Täpselt ei mäleta. Lepingu sõlmisin kui laps oli 4-aastane. Kuus maksin 19 eurot ja kätte sai laps u 3500 eurot. Lepingus oli, et kui ma vahepeal suren, siis pank nö maksab lepingu lõpuni. Ehk siis selleks, et sedalaadi lepinguga lapse tulevikku kindlustada tuleks igakuiselt ikka päris kõvasti sisse maksta.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 aastat tagasi tabas mind raske terviserike. Tegin taotluse osalise töövõime osas ja ekspertiis tuvastaski selle. Esimese osalise töövõime toetuse ja puudetoetuse laekumisel laekus ka panga poolt “reklaam”, et kindlustage oma elu.
Hakkasin siis uurima ja … üks pakkus, et 500.-€ kuu, kuid põhiliselt keelduti, sest niikuinii kõngen varsti ära.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 11:29; 25.11 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks mõtle välja, mis tingimusi soovid ja siis esita konkreetsed päringu 3-4-5 seltsile, mis esmapilgul sobivad tunduvad.

Saad konkreetsed pakkumised koos tingimustega.

Endal on tehtud ka lastele kindlustused. Nt lasteaia laps murdis käeluu, siis oli mõnus rahaline lisa pikale hoolduslehele (laps ei soovinud kipsiga lasteaias käia).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks mõtle välja, mis tingimusi soovid ja siis esita konkreetsed päringu 3-4-5 seltsile, mis esmapilgul sobivad tunduvad.

Saad konkreetsed pakkumised koos tingimustega.

Endal on tehtud ka lastele kindlustused. Nt lasteaia laps murdis käeluu, siis oli mõnus rahaline lisa pikale hoolduslehele (laps ei soovinud kipsiga lasteaias käia).

Elukindlustust ei paku meil 3, 4, 5 seltsi. Pakkujaid in vähem.

Su ladtel on tõenäoliselt õnnetusjuhtumi kindlustus.

 

TA otsib elukindlustust. Sünnituslehel olek seda ei mõjuta, küll aga vanus ja tervise seisund. Samuti on võimalik juurde võtta traumalisa ja ka eluohtlike seisundite lisakaitse. Tegelikult on kõige raskem materiaalne olukord mitte pereliikme surma järgi, vaid kui põhiline sissetuleku tooja saab insuldi või vähidiagnoosi. See on rahaliselt kulukam.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kellel on elukindlustus?