Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on Facebookis oma privaatgrup?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kellel on Facebookis oma privaatgrup?

Postitas:
Kägu

Tere. Kas keegi saaks mulle nõu anda. Kuidas saab fb privaatgrupis ära kaotada postituste “jaga” nuppu? Osades gruppides on see olemas, osades mitte. Grupi seadetes ei leia seda kohta.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kinnisest grupist ei saa ju nagunii midagi välja jagada?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere. Kas keegi saaks mulle nõu anda. Kuidas saab fb privaatgrupis ära kaotada postituste “jaga” nuppu? Osades gruppides on see olemas, osades mitte. Grupi seadetes ei leia seda kohta.

Mis grup?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline facebooki grupp. Grupp on seadistatud privaatse grupina, leitav kõigile. Mind hakkas lihtsalt huvitama, et osades täpselt sama seadistusega gruppides on olemas “jaga” ja osades mitte. No ja tekkiski huvi, kuidas seda olemasolu puhul eemaldada. Ei suutnud leida seda kohta, kus muuta. Sellepärast küsisin siin. Tavaliselt lahked ja targemad kannavad siin hea nõu ja aitavad. Fb abikeskusest küsisin aga nad annavad mingi lingi, mis töötab isikliku konto puhul. Samamoodi ei leidnud vastust ka Google lehekülgedel. Sama küsimust on paljud esitanud aga vastust koos näpunäidetega ei ole saanud. Et kui keegi siinsest suurest ja sõbralikust perest majandab fbs mõne grupiga, olge sõbrad, heitke korraks pilk seadetele. Äkki leiate vastuse mu küsimusele.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu grupis pole sellist nuppu, olen admin ja pole midagi eemaldanud ka. Kui oleks, siis oleks koht, kust saaksin tagasi panna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline facebooki grupp. Grupp on seadistatud privaatse grupina, leitav kõigile. Mind hakkas lihtsalt huvitama, et osades täpselt sama seadistusega gruppides on olemas “jaga” ja osades mitte. No ja tekkiski huvi, kuidas seda olemasolu puhul eemaldada. Ei suutnud leida seda kohta, kus muuta. Sellepärast küsisin siin. Tavaliselt lahked ja targemad kannavad siin hea nõu ja aitavad. Fb abikeskusest küsisin aga nad annavad mingi lingi, mis töötab isikliku konto puhul. Samamoodi ei leidnud vastust ka Google lehekülgedel. Sama küsimust on paljud esitanud aga vastust koos näpunäidetega ei ole saanud. Et kui keegi siinsest suurest ja sõbralikust perest majandab fbs mõne grupiga, olge sõbrad, heitke korraks pilk seadetele. Äkki leiate vastuse mu küsimusele.

Oled sa kindel, et täpselt samasuguse häälestusega grupid on? On ju kaks kinnise grupi vormi. Üks on see, mis on leitav otsinguga ja siis on grupid, kuhu tuleb kutsuda ja nad pole otsinguga leitavad. Millest sa eeldad, et grupid, milles ühel on jaga nupp ja teises pole, on ühesuguse häälestusega ?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Kaks privaatgruppi, mõlemad nähtavad ehk siis otsinguga leitavad. Ühel on jagamisnupp, teisel ei ole. Arusaadavalt on Facebook pidevalt uuendamisel ja võib olla ka võimalus, et gruppide loomise ajal oli rohkem või vähem võimalusi. Tuttavad on öelnud, et ammustel aegadel, kui nemad grupi lõid, selle ühel hetkel privaatseks muutsid, kadus ka jagamisnupp automaatselt ära. Kõne all olev on algusest saadik privaatne ehk isiklik olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

privaatgrupist ei saa midagi nii ehk naa välja jagada. st saab, aga kes grupis ei ole, seda ei näe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis privaatgrupp see on, mis on nähtav ja kus on jagamisnupp? Ma uuriks seda kõrvaltvaatajana. Minu hallatavas privaatgrupis sellist kohta pole, kust saaks jagamisnuppu sisse lülitada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See pole privaatne grupp ju, see on lihtsalt kinnine grupp. Privaatset gruppi ei leia otsinguga

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Privaatgrupi saab seadistada kahte moodi. Nähtav ja mittenähtav. Mittenähtavas peab grupiliige sulle kutse saatma. Esimene, mis silma jäi hetkel, oli “nostalgiline toit” Samad seadistused: privaatgrupp, otsinguga leitav. Seal grupis nt jagamisnupp puudub.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole privaatne grupp ju, see on lihtsalt kinnine grupp. Privaatset gruppi ei leia otsinguga

Just. Inglise keeles siis closed ja private. Closed gruppi pead liitumiseks taotluse tegema, private gruppi otsinguga niisama välja ei tulegi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Inglise keeles siis closed ja private. Closed gruppi pead liitumiseks taotluse tegema, private gruppi otsinguga niisama välja ei tulegi.

Ei ole õige. Täiesti “private” grupp on nt Diabeet tüüp 1, on leitav ja liituda saab taotlusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No minul eestikeelne facebook ei näita mingit privaatgruppi. On isiklik grupp – mis on otsinguga leitav, kuid sisu ja teisi liikmeid saavad ainult liikmed näha. ja on salajane grupp – mida otsinguga ei leia ja liituda saab vaid kutsega.

Igal juhul kui on grupp, mille sisu pole teistele näha, ei tohiks saada sealt ka sisu väljapoole gruppi jagada nupuvajutusega, vaid peaks ikka kuvatõmmisega ainult saama jagada. Muidu kaotaks ju asi mõtte, kui iga postitust saaksin oma seinale jagada…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osades gruppides on see olemas, osades mitte. Grupi seadetes ei leia seda kohta.

Kas sa väidad, et sinu “privaatgrupis” (sellist sõna tegelikult pole Facebookis näinud, on Private ingliskeelses versioonis või Isiklik eestikeelses – kumba versiooni sina kasutad?) on postitustel see JAGA-nupp olemas?

Postituste jagamine ei olene nähtavusest. Kui grupp on nähtav, aga mitte Avalik, näeb ainult grupi olemasolu, mitte postitusi. Niisiis küsimus on Avalik-Isiklik (ing.k Public-Private) seades. Ma ei näe üheski Isiklikus grupis, kus ma olen, postitustel JAGA-nuppu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Osades gruppides on see olemas, osades mitte. Grupi seadetes ei leia seda kohta.

Kas sa väidad, et sinu “privaatgrupis” (sellist sõna tegelikult pole Facebookis näinud, on Private ingliskeelses versioonis või Isiklik eestikeelses – kumba versiooni sina kasutad?) on postitustel see JAGA-nupp olemas?

Postituste jagamine ei olene nähtavusest. Kui grupp on nähtav, aga mitte Avalik, näeb ainult grupi olemasolu, mitte postitusi. Niisiis küsimus on Avalik-Isiklik (ing.k Public-Private) seades. Ma ei näe üheski Isiklikus grupis, kus ma olen, postitustel JAGA-nuppu.

Kasutan inglise keeles. Private group ehk isiklik grupp. Grupp on seadistatud “invisible” Leitav otsinguga ja tuleb saata taotlus. Hetkeseisuga tundub siiski, et fb pidevad uuendused on võtnud võimaluse kaotada “jaga” Olin isegi veendunud, et grupist välja midagi jagada ei saa. Kuni paar päeva tagasi tuli teadetesse, et grupiliige jagas ühte postitust oma isiklikul profiilil. Vaadates seda, leidsin, et ta oli jaganud eelnevalt ka teiste kasutajate postitusi. Aga teade siis arvatavasti tuleb postitajale. Kas need, kellel isiklikus grupis seda jagamisvõimalust ei ole, saavad selle lisada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin isegi veendunud, et grupist välja midagi jagada ei saa. Kuni paar päeva tagasi tuli teadetesse, et grupiliige jagas ühte postitust oma isiklikul profiilil. Vaadates seda, leidsin, et ta oli jaganud eelnevalt ka teiste kasutajate postitusi. Aga teade siis arvatavasti tuleb postitajale. Kas need, kellel isiklikus grupis seda jagamisvõimalust ei ole, saavad selle lisada?

Palun vasta küsimusele. Kas GRUPI LEHEL olles sa näed postituste juures JAGA-nuppu?
Liikmed võivad olla oma lehel jaganud näiteks originaalpostitust, mdia oli jagatud seal grupis. s.t. keegi jagas kuskilt mujalt võetud postitust grupis, lugeja võttis sealtkaudu tolle postituse lahti ja jagas siis otse
Jagamisvõimalust ei saa lisada (sellist asja ei ole eraldi olemas, saa aru!)
Jooksvalt saab muuta grupi privaatsseadeid, aga ainult Public-ust saab Private-ks teha, vastupidi ei saa, sest see rikuks sinnamaani grupis olnute eeldusi postituste privaatsusele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Grupp on seadistatud “invisible” Leitav otsinguga ja tuleb saata taotlus.

Ei saa ju nii olla! Kui sina otsid, siis muidugi on leitav, sest oled liige, aga muidu ei ole Invisible grupid otsinguga leitavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis siis on? Tahad ka liituda mu grupiga?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Grupp on seadistatud “invisible” Leitav otsinguga ja tuleb saata taotlus.

Ei saa ju nii olla! Kui sina otsid, siis muidugi on leitav, sest oled liige, aga muidu ei ole Invisible grupid otsinguga leitavad.

Palun vabandust. Grupp on ikka visible. Kõigile leitav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis siis on? Tahad ka liituda mu grupiga?

Kui sul on mingi tore grupp, ikka liituks. Aga see pole ju hetkel mure. Ma tahaks oma grupis ainult selle “jaga” nupu eemaldada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin isegi veendunud, et grupist välja midagi jagada ei saa. Kuni paar päeva tagasi tuli teadetesse, et grupiliige jagas ühte postitust oma isiklikul profiilil. Vaadates seda, leidsin, et ta oli jaganud eelnevalt ka teiste kasutajate postitusi. Aga teade siis arvatavasti tuleb postitajale. Kas need, kellel isiklikus grupis seda jagamisvõimalust ei ole, saavad selle lisada?

Palun vasta küsimusele. Kas GRUPI LEHEL olles sa näed postituste juures JAGA-nuppu?

Liikmed võivad olla oma lehel jaganud näiteks originaalpostitust, mdia oli jagatud seal grupis. s.t. keegi jagas kuskilt mujalt võetud postitust grupis, lugeja võttis sealtkaudu tolle postituse lahti ja jagas siis otse

Jagamisvõimalust ei saa lisada (sellist asja ei ole eraldi olemas, saa aru!)

Jooksvalt saab muuta grupi privaatsseadeid, aga ainult Public-ust saab Private-ks teha, vastupidi ei saa, sest see rikuks sinnamaani grupis olnute eeldusi postituste privaatsusele.

Seda ma tean, et private publicuks ei saa. Seda ma ei olegi ju tahtnud teha.
Jagatud on grupi originaal postitusi. Küsisin selle jagamisnupu lisamise konta sellepärast, et KUI on seda võimalik pidada siis loogiliselt samas kohas saaks selle ka eemaldada.
Jah, grupi lehel näen “share ” nuppu. Nagu avalikes gruppides. Like, comment,share.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, grupi lehel näen “share ” nuppu. Nagu avalikes gruppides. Like, comment,share.

Sel juhul kaeba Facebook kohtusse, sest kirjeldatud varianti lihtsalt ei saa olla 🙂
Kindel, et tegu ikka Grupi, mitte Lehega (Page)?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan inglise keeles. Private group ehk isiklik grupp. Grupp on seadistatud “invisible” Leitav otsinguga ja tuleb saata taotlus. Hetkeseisuga tundub siiski, et fb pidevad uuendused on võtnud võimaluse kaotada “jaga” Olin isegi veendunud, et grupist välja midagi jagada ei saa. Kuni paar päeva tagasi tuli teadetesse, et grupiliige jagas ühte postitust oma isiklikul profiilil. Vaadates seda, leidsin, et ta oli jaganud eelnevalt ka teiste kasutajate postitusi. Aga teade siis arvatavasti tuleb postitajale. Kas need, kellel isiklikus grupis seda jagamisvõimalust ei ole, saavad selle lisada?

Ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel juhul kaeba Facebook kohtusse, sest kirjeldatud varianti lihtsalt ei saa olla 🙂

Kindel, et tegu ikka Grupi, mitte Lehega (Page)?

Tegemist on grupiga. Näiteks toon grupi “Nostalgiline toit tagasi” Samad seadistused. Private group, visible. Share nupp täiesti olemas. Nii et on siiski olemas 😀 Neid on teisigi. Ja samas on ilma share nuputa grupid. Mind lihtsalt hakkas huvitama, millest sellised erinevused ja miks ei saa seadeid muuta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegemist on grupiga. Näiteks toon grupi “Nostalgiline toit tagasi” Samad seadistused. Private group, visible. Share nupp täiesti olemas

Seal grupis ei ole postitustel mingit Share/Jaga nuppu.
Teema on tehtud selle grupi reklaamimiseks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib-olla on hetkel mingi segadus seoses uuele kujundusele üleminekuga?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegemist on grupiga. Näiteks toon grupi “Nostalgiline toit tagasi” Samad seadistused. Private group, visible. Share nupp täiesti olemas

Seal grupis ei ole postitustel mingit Share/Jaga nuppu.

Teema on tehtud selle grupi reklaamimiseks?

Ei. Ma ei reklaami kedagi. Olen küll mõlema grupi liiga aga see on ka kõik.
Proovisin lihtsalt tuua näite kahe populaarse grupi erinevustest. Mõlemad on isiklikud ja nähtavad. Grupis “Nostalgiline toit” jagamine puudub, grupis “Nostalgiline toit tagasi” on see olemas. Seadistus on sama.

0
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on Facebookis oma privaatgrup?