Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on kolm last planeeritud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kellel on kolm last planeeritud?

Postitas:
Kägu

Mind huvitab just see, kui paljudel on kolm last planeeritult sündinud ja ühe mehega. Tundub, et selliseid polegi. Ja kui keegi teist on, siis tahaksin ka teada, et miks just selline arv lapsi oli sooviks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Marina25

RE: Kellel on kolm last planeeritud?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind huvitab just see, kui paljudel on kolm last planeeritult sündinud ja ühe mehega. Tundub, et selliseid polegi. Ja kui keegi teist on, siis tahaksin ka teada, et miks just selline arv lapsi oli sooviks?[/tsitaat]
hmm… mis arv on siis sinu sooviks.
ma ei tea kedagi, kes just kolme last ühe mehega on planeerinud.
mina tahtsin kaks last (sain ka),

Please wait...
Postitas:
Kägu

Planeeritult kaks last saada, selles ei kahtle keegi, see on tavaline peremudel.

Please wait...
Postitas:
perekägu

No meil on näiteks kõik 3 last planeeritud! Kaua oli juba soov pesamuna järele ja ka vanemad lapsed ootasid väga. Kõigil üks isa.
Aga miks 3? Miks ka mitte?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks 3 last on teistmoodi kui nt 1, 2, 4, 5 last planeerida ?

Meie tahaks kolmandat küll veel. Varsti hakkame planeerima. Aga ma ei ole kunagi mõelnud, et kolm last on kuidagi erilisem/kummalisem kui teistsugune lastearv ?

Teemaalgataja, äkki seletaksid lahti, mis põhjusel sa sellise küsimuse esitasid ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest 2 on nagu vähe ja 4 oleks juba palju…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli ka kolmas laps planeeritud, aga sündisid hoopis kolmas ja neljas laps korraga. Nii et võin öelda, et see neljas sündis nüüd küll planeerimata koos kolmandaga, aga viies oli jälle planeeritud. Elu on imelik jah. Ahjaa, kõik ühe mehega ka.

Please wait...
Postitas:
Mariica

Mul on töökaaslane, kel sündinud sama mehega 3 planeeritud last. Tema rääkis küll, et oli juba lapsena teadnud, et õiges peres on laste arvuks just 3.

Mul endal kipub kah varsti sama mehega kolmas tulema, ehkki planeerimata:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neli last koos planeeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina veel abielus ei ole, aga planeerin 4 last – kõik erinevate meestega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen mõelnud,et ideaalne oleks 2 poissi ja 2 tüdrukut või siis tüdruk ja 2 poissi.kuigi see ei oma tähtsust mis soost nad on.igastahes vähemalt 3 last.
praegu olemas 1 tüdruk ja vaikselt mõtleme teise lapse peale.
mees on sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil lapsi suisa 4 ja kõik täiesti planeeritult ja ühe abikaasaga. Suur pere on PERE. Segasumma suvila noh, kui müramiseks läheb siis hea kõrvalt vaadata ja vahel piiri pidada. kõik paariaastase vahega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli alguses kaks last planeeritud, tundus kuidagi õige 🙂 Kui kaks juba olemas olid, siis tekkis pesamuna soov ja nii ta planeeritud saigi.

Please wait...
Postitas:
marihen

Mul juba 20 aastat sama mees! Esimest poega ootasime/\”tegime\” üle aasta, enne kui tuli. Teine poeg tuli küll planeeritust varem. Laste vaheks tuli 1a9k – takkajärgi öeldes, see oli parim \”õnnetus\”!
Kolmas laps, vendade poolt ammu tellitud õeke, sündis täna 4a tagasi- oma venna 6a sünnipäevaks(poja arvates kõige mõnusam kink sünnipäevaks!).
Neljas laps, väga loodetud ja oodatud tüdruk sündis, kui kolmas oli 1a7k.
Mul on 2suurt poega ja 2 väikest tütart ja neil kõigil on fantastiline issi!

Please wait...
Postitas:
dieSonne

On ikka mõni selline olemas jh 😀 3 last ja 1 mees. Oli kohe alguses selline tunne, et 3 on täpselt see õige arv, noh. Ei teagi täpselt, et just miks. Paari kuu pärast 13a koos ka juba oldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]marihen kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul juba 20 aastat sama mees! Esimest poega ootasime/\”tegime\” üle aasta, enne kui tuli. Teine poeg tuli küll planeeritust varem. Laste vaheks tuli 1a9k – takkajärgi öeldes, see oli parim \”õnnetus\”!
Kolmas laps, vendade poolt ammu tellitud õeke, sündis täna 4a tagasi- oma venna 6a sünnipäevaks(poja arvates kõige mõnusam kink sünnipäevaks!).
Neljas laps, väga loodetud ja oodatud tüdruk sündis, kui kolmas oli 1a7k.
Mul on 2suurt poega ja 2 väikest tütart ja neil kõigil on fantastiline issi![/tsitaat]

Palju õnne sünnipäevalastele! Meil on täpselt samasugune plaan nagu teie peres (keskmine vahe tuleb küll tunduvalt pikem, sest noorem poeg on juba viiene ja paar aastat tahaks veel vahet pidad), aga siis ka ikkagi jälle kaks last järjest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mind huvitab just see, kui paljudel on kolm last planeeritult sündinud ja ühe mehega. Tundub, et selliseid polegi. Ja kui keegi teist on, siis tahaksin ka teada, et miks just selline arv lapsi oli sooviks?[/tsitaat]

Mul on.Mind jällegi huvitab see,miks see kedagi huvitama peaks?Mis sa selle teadmisega peale hakkad?

Please wait...
Postitas:
marihen

[tsitaat] [small]marihen kirjutas:[/small]

Palju õnne sünnipäevalastele! Meil on täpselt samasugune plaan nagu teie peres (keskmine vahe tuleb küll tunduvalt pikem, sest noorem poeg on juba viiene ja paar aastat tahaks veel vahet pidad), aga siis ka ikkagi jälle kaks last järjest.[/tsitaat]

Minu meelest parim, kui väikese vanusevahega lapsed on ühest soost!
Alles mõned päevad tagasi ütles üks poegadest, et ta tahaks omale veel kolmandat õde ka, sest nad on nii mõnusad! Kahjuks see soov jääb tal täitumata!(tema tungival nõudmisel otsustasime omal ajal järgi anda oma unistusele ja üldse saime neljanda lapse- ühest õest pidi kahele vennale väheks jääma!) Ma olen tegelikult pisut kadegi oma lastele, sest mind kiusasid suured vennad küll palju- minu lapsed aga hoiavad üksteist väga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olemas kolm poega ja kõik ühe mehega, ja tean selliseid peresid oma tutvusringkonnas ikka mitmeid. Pole siis nii ainulaadne ja erandlik ühti 🙂
Mina tahtsin kahte poega, kuid mees tahtis ühte veel (õnneks ka see poeg) ja ei kujuta teistsugust elu ettegi.
Pigem on mind häirinud küsimus, kas nüüd teete neljanda ka, et ikka tüdruk saada ja ei saada aru sellest, et ma pole iialgi tüdrukut tahtnud. Kui oleks tüdruk sündinud, siis loomulikult oleks õnnelik olnud, aga miskipärast olen alati ennast ainult poegade emana ette kujutanud ja nii ka on läinud……
Ja tegelikult peab paika ütlus, et kolme lapsega on kergem kui kahega. Kuna siis saavad lapsed omavahel rohkem tähelepanu ja kui keegi vennaga jagelema läheb, siis on ju teine venna kohe omastkäest võtta, kellega mängida ning jääb ära see kahe lapse tülide lahutamine. Mnjah, majanduslikult on ikka natuke keerulisem kolmega kui kahega, aga mitte väga oluliselt….

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]Sest 2 on nagu vähe ja 4 oleks juba palju…[/tsitaat]
just nimelt. õigemini neli ei oleks minu arvates palju kellegi teise jaoks, aga minu jaoks küll. (teiste jaoks palju algab viiendast.) seega kolm ja kõik ühe mehega. abielus kah.

p.s. keegi peab ju eesti iivet tõstma ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama mees, kolmas peagi sündimas.
Unistus oli tegelikult 5 last, aga eks näis…
Vanust mõlemal alla 30, mõlemal kõrgharidus ja elame päris kenasti ära. Siiski ei tea, kas üle kolme on mõistlik. Eks näis, mis tulevikus saama hakkab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul 16 aastat järjest sama mees ja temaga kolm last.
lapsi on kolm,sest lihtsalt öeldes ja meie isiklikust seisukohast meile mõlemale lapsed väga meeldivad ja meile meeldib laste inimeseks vormimises osaleda.
ühiskonna seisukohast on lapsi kolm,sest patt oleks meie heade geenide ja heade majanduslike võimaluste juures saada vähem lapsi.
nii minu kui mehe süda tuksub neljanda lapse järgi,kuid neljandat last ei tule AINULT majanduslikel põhjustel (mees küll arvab,et neljas võiks tulla,jõuame majanduslikult küll). enamiku eestlaste mõttes on meil suured sissetulekud, kuid mina tahan hoida olemasolevate laste elustandardit. näiteks ei taha ma, et nad meie kaugetest reisidest ilma jääksid, soovin, et igaühel oleks kinnisvara jne.
kui neljas laps peaks siiski \”juhtuma\”,oleksin õnnelik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm, mis küsimus… Kas tõesti on tänaseks päevaks 3 last ühe ja sama mehega nii eriline, et tekitab lausa küsimusi??? Meil on kolm last ja olen ikka 🙂 (vau!) sama mehega. Planeeritud lapsed. Olin alati arvamusel, et 2 peab olema. Minu peres oli 2 last, mehe peres oli 2 last. Kui aga 2 olid olemas, siis oli ka veendumus juba, et tegelikult võiks vähemalt üks veel olla. Kui mitte kaks veel. Omajagu on muidugi tõsi, et tõenäoliselt, kes plaanivadki peale teist last veel ühte last või rohkem, siis tõenäoline on, et selles peres on suhted head ja korras ning armastus ilmselge. Ilma mehe hoole ja armastuseta, niisama ikka rohkem lapsi tõenäoliselt ei plaaniks. Meil tahtsid ka suuremad lapsed nii väga endale õde veel ühte õde või venda. Pisikese vanusevahe suurematega on 6 aastat. Ja tuleb üks tõeliselt armastatud ja hoitud tegelane (praegu 1,5-aastane).

Please wait...
Postitas:
kassandra

Minul on oma abikaasaga 3 last ja tahaks veel, kui võimalik. Minu tutvusringkonnas on 3 last peres ennem norm kui erand ja isasid on ka iga pere peale 1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõepoolest planeerisime omal ajal mehega, et saame 3 last. Plaan on täidetud, koos elame siiani.
Väike möödapanek plaanis siiski juhtus – 3. laps pidi sündima, kui 2. laps on 5 aastane. Kuid juhtus ups! ja laps sündis plaaniväliselt 3 aastat varem. Aga ju ta pidi just siis tulema. Nüüdseks poiss 8-aastane.
P.S. minu plaan oli 3 poega, ka see sai täidetud.
P.P.S. oleme mehega mõlemad 3-lapselisest perest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul samuti 3 last ühe mehega ning kõik planeeritud. Kogemata ei juhtunud midagi 🙂 Kusjuures teadsin samuti juba plikana, et minu soov on kolm last. Rohkem võib olla, vähem mitte. Seega mees sai mu täie teadmisega (ei hoidnud oma soovi saladuses), mis teda ees ootab.
Võta või jäta – võttis :))

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]kassandra kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on oma abikaasaga 3 last ja tahaks veel, kui võimalik. Minu tutvusringkonnas on 3 last peres ennem norm kui erand ja isasid on ka iga pere peale 1 [/tsitaat]
ma mõtlesin just sama. kuidagi palju on tutvusringkonnas kolmelapselisi ja need ei ole need, kellel lapsed on juba täiskasvanud. nii et kolmelapseline on minuarust üsna harilik pere.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kassandra kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on oma abikaasaga 3 last ja tahaks veel, kui võimalik. Minu tutvusringkonnas on 3 last peres ennem norm kui erand ja isasid on ka iga pere peale 1 [/tsitaat]

Sama siin: tuttavatest on kolmelapselisi umbes sama palju kui kahelapselisi, samas need kahelapselised on nii noored veel, et osad neist saavad kindlasti mõne lapse veel. Huvitaval kombel on ka minu lapse klassikaaslastest rohkem kui kolmandik 3- või enamalapselisest perest (ja niipalju kui mina tean, on kõik sama mehega). Seega, siitpoolt vaadates ei tundu Eestis iibega üldse nii kehvasti olevat.

Please wait...
Postitas:
kohalik

Minul on lausa kõik 5 planeeritud ja ühe mehega;)
Juba peret luues oli läbi arutatud, mitu last soovime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene tuli omatahtsi, teine sai planeeritud esimesele seltsiks, vanusevaheks 1a, 9k. Üle kümne aasta oli 2 last paras arv aga siis tuli tõeline titeisu peale ning 15- ja 13- aastased tüdrukud said omale väikese õe, nii nagu ka nende soov oli. Ise vaikselt lootsin poissi aga see laps kes sündis oligi kõige õigem.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on kolm last planeeritud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.