Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on kolm last planeeritud?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kellel on kolm last planeeritud?

Postitas:
Kägu

RE: Kellel on kolm last planeeritud?

Minul kolm last planeeritud ja kõik ühe mehega saadud. Laste vanusevahe 2 a. Kolm annab minu jaoks \”päris\” pere mõõdu välja ja mahub ka veel tavalisse autosse. Suudan neid võrdselt armastada ja neile enda arvates piisavalt aega pühendada, rohkem on mulle palju. Samas aga piisavalt, et nad õpiksid teistega arvestama.

Lisaks puhtalt egoistlikud ja praktilised kaalutlused: Kolmega on suurem tõenäosus, et elu lõpuks mul vähemalt üks laps veel elus on, nö. kindlustus, et ma 45-neselt ei avastaks, et minu ainus laps näiteks on autoavariis surma saanud ja rohkem mul neid ei ole. Nii on ka üsna tõenäoline, et ma vähemalt paar lapselast kunagi saan (ühe puhul pole kunagi kindel). Kolmekesi on lastel tunduvalt kergem oma vanu, hooldusravi vajavaid vanemaid ülal pidada. Kolmekesi olles, on lastel turvavõrgustik pere näol, isegi kui nende vanemad on surnud. Nii väikese vanusevahega saavad lapsed koos mängida lapsepõlves ja hiljem saavad nende lapsed koos mängida ja lastel on inimesi, kellelt saab abi, kui on vahel vaja omaenda lapsi hoida jätta.

Lisaks patriootlik aspekt: kaks last ei aita eesti iivet tõsta, kolm juba peaaegu aitab ja nii ma teenin endale riigi poolt makstava pensioni välja, sest mul on lapsed, kes tulevikus tulumaksu maksavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kägu 14.13,
täpselt samamoodi mõtles mu ema ja ka mina.
Mu emal oli 3 last. Üks neist suri ootamatult (45 aastaselt), meie õega aga oleme üksteisele edasi toeks. Oleks meid kaks last peres olnud, siis oleksingi praegu üksiklaps. Ema on juba väga kõrges eas meil (isa lahkunud). Nii, et kui ema parematele jahimaadele suundub, siis minule jääb vähemalt õde ikkagi…..loodetavasti kauaks ajaks.
Paljuski nende põhimõtete pärast tahan veel üht last (kolmandat), aga mitte ainult.
Kolm on seltskond 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu plaan oli 5 last ühe mehega. Ei õnnestunud. Tuli 1 ühe ja hiljem 3 teise mehega. Pärast neljanda sündi otsustasime, et meile nüüd olemasolevatest siiski piisab.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellel on kolm last planeeritud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.