Esileht Kodunurk Kellel on kvaliteetne teraspann?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kellel on kvaliteetne teraspann?

Postitas:

Olen viimase aasta jooksul juba kaks teflonpanni pidanud välja vahetama ja tegu ei ole mitte teps odavate pannidega.
Nüüd mõtlesin, et soovin teraspanni, kuid olen selle koha pealt täiesti võhik, et millist kasutust see pann soovib…
Olen kuulnud, et teraspann võtab kinni – õige või vale?
Kuidas seda hooldada?
Milline on kvaliteetne teraspann jne, jne.

Palun abi, kel on teraspann?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

samad mõtted siin.
kunagi Itaalias rendikorteris oli meil roostevabast terasesst pann, ja sealt head kogemused. Aga tahaks ikkagi teiste arvamusi ka, see Scanpani oma on siiski jube kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Staub pannid ja väga head. Alguses võib kinni võtta, aga kasutades läheb aina paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on WMFi teraspann. Väga rahul, sai siiber pidevalt teflonpannide vahetamisest. Teflon ei kannata hästi, kui ülikuumalt midagi palju praadida. Teraspanni tuleb kasutama õppida. Näiteks peab see õigel temperatuuril olema, enne kui õli ja muud pannile panna (http://www.home-ec101.com/use-the-water-test-to-determine-when-your-stainless-pan-is-hot-enough-to-cook/). Ja kui siis kui pannile liha panna alguses jääbki liha sinna kinni aga las ta olla, sest kui liha on piisavalt pruun ehk küps, siis selleks ajaks on see ilusti lahti. Lisaks saab suurepäraseid kastmeid, eriti kui liha pruunistamise jäägid pannilt silbulaga deglaceda. Super soovitan.
Kodus on vaid teflonpann nüüd pannkookide tegemiseks, kuigi teraspannil saab ka neid teha on teflonil mugavam ja pannkoogi küpsetamiseks on OK ka pisut madalam temperatuur…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Kellel on kvaliteetne teraspann?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.