Esileht Ilu ja tervis Kellel on/olid tsüstid rindades ?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kellel on/olid tsüstid rindades ?

Postitas:
Kägu

Mul avastati rinnast tsüst ja veel mitmeid väikseid.

Naised, kellel on kunagi tsüstid avastatud, kuidas on teil asjalood nendega  edasi arenenud ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tsüst sul on?

Kõige tavalisem olevat fibroadenoom. Mul üks selline tekkis mõne aasta eest, kui last ootasin. Tehti peene nõelaga biopsia ja see näitas, et pole midagi halvaloomulist. Nüüd peaksin millalgi jämedama nõelaga tehtavasse biopsiasse minema, et ikka päris kindel olla, aga ma isegi ei tunne seda enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

UH-s öeldi, et tavaline vedelikuga täidetud tsüst, et kui hakkab häirima, võib minna ja tühjaks lasta hiljem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli vedelikuga täidetud tsüst. Suure süstlaga tehti tühjaks. Enne oli ikka korralik ehmatus. Tükk rinnas. Arst saatis röngenisse, sealt edasi ultrahelisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsisin ka mammoloogilt, et kas sellised tsüstid võivad ka halvaloomuliseks minna. Ta ütles, et põhimõtteliselt võimatu. Et ta teab vaid ühte juhust ja et see patsient oli üle 80 aastane. Kui tihti käite oma tsüste kontrollimas? Mul arst soovitas u iga 1,5 aasta tagant. Mul nüüd natuke üle 2 aasta möödas viimasest korrast. Igakord on selline saaga, et sinna kontrolli saada. Esiteks registratuur ilma saateleheta aega ei anna aga kui arst samas ise ütleb, et on vaja kontrollis käia. Pean ikkagi paluma perearstil alati seda aega sebida, kuigi ma saan aru, et see pole üldse tema kohustus. Kas teil mammoloog on alati jätnud kirja tagasikutseks kontrolli ja kas seda on ka peale kahte aastat veel registratuuris näha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kellel on/olid tsüstid rindades ?