Esileht Ilu ja tervis Kellel on olnud kokkupuuteid reikiga?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kellel on olnud kokkupuuteid reikiga?

Postitas:

Mis põhjusel olete reiki tegija poole pöördunud (kas lihtsalt enesetunde parandamiseks või mõne terviseprobleemiga seoses) ja kas see on teile loodetud enesetunde paranemist toonud? Ei oota alternatiivravi vastaste väljanaermist, sest tegemist on mitte elu ohustava, kuid elukvaliteeti halvendava terviseprobleemiga, mille puhul klassikalise meditsiini esindajad perearstist eriarstini on käed tõstnud ja öelnud, et nemad aidata ei oska, seepärast tekkis korraks mõte, et kui probleem ei ole otseselt organsüsteemi haigestumise, vaid närvisüsteemi omapäraga seotud, võibolla otsida abi alternatiivsetest lahendustest, kaotada pole ju niikuinii midagi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud abi saada oma lapsele. Ei saanud abi, sain lisaks vale hinnangu haiguse põhjusele. Selle, et hinnang oli siiski vale, sain teada hiljem, kui arstide poolt tehtud peaajuuring leidis füüsilise ajukahjustuse. Reikitegija hinnang oli, et peaajus on kõik korras ja probleem on seljaajus. Mis seal ikka, eks õppisime selle haigusega elama, usk reikisse kadus. Aga noh, just eluaegse haiguse diagnoosi saanud lapse emana olin meeleheitel ja proovisin lapse aitamiseks midaiganes teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun energiate liikumisse ja liigutamisse ja energiaravisse küll, aga n-ö reikimeistritesse, kes sellega raha teenivad, pigem mitte. Sest samamoodi nagu kõigi teistegi elualade puhul, on ka reikimeistrite seas täielikke käpardeid, kes oma tööga korralikult hakkama ei saa ega ole väärt neid üüratud summasid, mida mina kliendina nende põhjatutesse taskutesse matma peaksin. Ainult et kui perearst sulle vale rohu välja kirjutab või kui kasvõi poemüüja sulle vähem raha tagasi annab, jääb sellest silmaga nähtav/käega katsutav jälg, aga reikimeistri töökvaliteeti ei saa mitte kuidagi kontrollida. Parem õpiksin ise energiate liigutamise kunsti selgeks ja püüaksin ise ennast või oma lähedasi aidata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Kellel on olnud kokkupuuteid reikiga?