Esileht Pereelu ja suhted Kellel on olnud?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kellel on olnud?

Postitas:

Kellel on olnud hästi ükskõikne mees? Ütled midagi tunnetest või see teeb sulle haiget,vastab ainult ok,mhm,ei tea vms ja üleüldse nagu empaatiat polekski. Pohhuismsus elu vastu.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks veidramaid küsimusi, mida perekoolis kohanud olen. Loteriiga said selle mehe või ise tuli ja lubasid jääda?

Ei, mul ei ole olnud sellist meest. Aga muidu mehed ongi teistsugused kui naised ja neile ei meeldi lõputu tunnetest heietamine.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loteriiga said selle mehe või ise tuli ja lubasid jääda?

Eks ta ikka ise valis sellise.
Aga miks ta nüüd kiunub, on muidugi arusaamatu.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema. ise olen mehena väga huvitataud suhte analüüsimisele, AGA, kui hakkab toimuma deja vu-st ühte asja juba mitu korda leierdanud ja ka lahenduse leidnud. Ja algatatakse spiraalina sama teema, siis on atomaatselt lukku minek. Kaua sa jõuad

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist ei soovi keegi valida. Kui noor inimene kaaslase leiab, siis ta ei oskagi kõike ette näha. Kohaneda on noorena kooseluga kergem mõlemal poolel. Halba ei eelda keegi teisest, omad eripärast aktsepteeritakse tavaliselt, sest kõigil on omal ka need. Keegi pole selgeltnägija ja on palju ka neid inimesi, kes ongi vaiksemad ja vähema jutuga, mis ei pea  ja ei tähenda ka alati just negatiivset poolt. Ja siis on veel need, kes käituvad selliselt, kui TA nimetas, aga nad teevad seda siis, kui neil  a) ei ole tuju, b) nad ei viitsi teisiti,  c) nende huvi oma kaaslase vastu on kadunud, neil on suva.
Ja siis on need, kes ongi sellised kogu aeg, aga on osanud seda varjata. Meie ei tea, milline on teemas kirjeldatu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ütled et miski teeb sulle haiget, tema teeb sulle haiget. Ta kuulab ja on vait? Hämmastav. Ei hakkagi end õigustama, ei hakka sind süüdistama ega põhjusi esitama.
Aga tihti ongi targem vait olla. Nt mina olen. Sest kui mu arvamus on teine, ei tule sealt midagi head.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema. ise olen mehena väga huvitataud suhte analüüsimisele, AGA, kui hakkab toimuma deja vu-st ühte asja juba mitu korda leierdanud ja ka lahenduse leidnud. Ja algatatakse spiraalina sama teema, siis on atomaatselt lukku minek. Kaua sa jõuad

Sa ei tea suhtepsühholoogiast muffigi ühesõnaga. Igas suhtes ongi just need pidevalt esilekerkivad teemad, mis enamasti on isikusulikest-maailmavaate erinevustest tingitud ja seega üsna lahendamatud. Ja järelikult ei ole ju “lahendatud”, kui ikka tulevad!? Mehe “fix it” mõtteviis… Isegi 75aastases abielus on pidevalt ühed ja samad asjad, mis esile tulevad ja jälle ja jälle “lahendatakse”.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen naine ja mulle ei meeldi tunnetest heietamine. Oleme olnud 20+ aastat kooselus ja ilmselt pole ma kordagi kasutanud väljendit “Mulle teeb haiget…”</p>

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pohhuismsus elu vastu.

Äkki lihtsalt sinu vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks veidramaid küsimusi, mida perekoolis kohanud olen. Loteriiga said selle mehe või ise tuli ja lubasid jääda?

Ei, mul ei ole olnud sellist meest. Aga muidu mehed ongi teistsugused kui naised ja neile ei meeldi lõputu tunnetest heietamine.

Panin kõva, khm, 12p plussi ära. Arvatavasti, äkki ehk, kes krt teab, mees valiti selle järgi, et kevadel kõndis õllekasse ja riist tõmbas kardulamaale vao ka sisse. Sügisel hea nn … noppida tahtsin öelda, mugulaid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loteriiga said selle mehe või ise tuli ja lubasid jääda?

Tuli tasuta sämplina naisteajakirjaga kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on olnud hästi ükskõikne mees? Ütled midagi tunnetest või see teeb sulle haiget,vastab ainult ok,mhm,ei tea vms ja üleüldse nagu empaatiat polekski. Pohhuismsus elu vastu.

Ei ole. Miks ma peaksin valima ükskõikse mehe endale kaaslaseks. Küsimus ei ole ju mehes, vaid sinus endas. SINUS. See on sinu valik elada nagu elad. Kaaslane ei muutu iial. Sinu valik on, kas elad koos või ei ela. Nii et küsi, miks sa elad ükskõikse mehega? Miks sa teed koguaeg sellise valiku? Kas üksi on parem

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel on olnud?