Esileht Pereelu ja suhted Kellel parem iseloom

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kellel parem iseloom

Postitas:

Kellel parem iseloom on, kas teil või teie kaaslasel?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:55; 22.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel parem iseloom on, kas teil või teie kaaslasel?

Kõigepealt proovi defineerida “hea iseloom”.
Siis kaaguta edasi.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:59; 22.09 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel parem iseloom on, kas teil või teie kaaslasel?

Sul ei ole kaaslast, kui selliselt küsimuse asetad. Kooselu ei ole spordivõistlus, kus selgitatakse, kes on parem. Aga kes on rohkem taldrikuid pesnud, kes on rohkem naelu sisselöönud. Kes on parem asjade ärakorjamises ja kes on parem asjade laokile jätmises. Kõik see teema” mina olen parem kui sina” teemad lõhuvad suhte ja ega sisuliselt ühel hetkel muud polegi kui ollakse korterikaaslased. Nii kui sul kaaslane peaks olemasolema, on teie suhe lõpusirgel. Kui sul kaaslast veel ei ole, oled juba oma tulevasse suhtesse kirjutanud sisse lahkumineku.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe esimese puhul on vastus igaljuhul ilmselge.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:55; 22.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel parem iseloom on, kas teil või teie kaaslasel?

Sul ei ole kaaslast, kui selliselt küsimuse asetad. Kooselu ei ole spordivõistlus, kus selgitatakse, kes on parem. Aga kes on rohkem taldrikuid pesnud, kes on rohkem naelu sisselöönud. Kes on parem asjade ärakorjamises ja kes on parem asjade laokile jätmises. Kõik see teema” mina olen parem kui sina” teemad lõhuvad suhte ja ega sisuliselt ühel hetkel muud polegi kui ollakse korterikaaslased. Nii kui sul kaaslane peaks olemasolema, on teie suhe lõpusirgel. Kui sul kaaslast veel ei ole, oled juba oma tulevasse suhtesse kirjutanud sisse lahkumineku.

Sul mingi oma teema selle kokku-lahkukirjutamisega?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe esimese puhul on vastus igaljuhul ilmselge.

Mis sul ilmselge on? Et sul on s..tt iseloom?

Ma ei arvaks nii.
Samas, sinu mitte eriti osavat sõnaosavust nähes, ma pole üldse kindel, kas sa üldse aru saad, mis see “iseloom” üldse on.
Sa vist arvad, et see on see, et kes jätab õhtused nõud kraanikaussi, sel on halb iseloom ja see, kes tahab neid kohe ära pesta, sel on hea iseloom.
Või mõni analoogilne lollus.
Sa lihtsalt ei tea elu.

Mul on samuti selle kokku-lahkukirjutamisega TEEMA, sest ma ei hooli sellest väga. Kõik, peale sinu, saavad aru. Ja ma ei ole proff. (filoloog, kirjandite parandaja, perekooli kirjatehnikapede vms)

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 14:59; 22.09 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske küsimus. Mis määrab iseloomu headuse?
Vähemalt seda võin ma küll öelda, et mu praegusel kaaslasel on parem iseloom kui eelmisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on kõvasti kannatlikum kui mina.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt mehel, aga mõnes asjas jälle minul, nt kokkuhoidlikkus, ratsionaalsus, oskus panna end teiste inimeste rolli jm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil arvame me mõlemad nii. mees arvab, et küll tema on hea ja kannatlik. mina arvan sama enda kohta. lapsed ilmselt arvavad, et isa on parema iseloomuga. isa võtab vähem sõna argistes asjades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, pole küsimustki. Abikaasal on kindlasti parem iseloom. Ta on nii leplik, alati soe ja rõõmus, selline….koguaegpäikenäos-tüüp, kõik tundub talle lihtne olevat, kunagi pole vaja millegi pärast muretseda. Mul on küll teinekord selline tunne, nagu ma tahaksin nautida mingit meeletut vaeva, ägada ja ähkida koormate all. Samas, koormad, mida mees kannab, on niinii suured, aga tõesti imetlusväärne on, et ta ei pane kõige selle juures ülejäänuid kuidagi süüdlasena tundma, et no vaadake nüüd, mis mina siin kõik korda pidin saatma ja millega toime tulema ja teie kõik siin nokkisite niisama soojas toas nina…Jah, kõhkluseta, mehe iseloom on kuldne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt minul. Aga mees ei saa oma iseloomu osas ilmselt midagi kardinaalset ette võtta, kerge Asperger nagu ta on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul, mehel on lapsepõlvest probleemid kaasas, millega aegajalt maadleb – väga range ja autoritaarne isa. Vaieldamatult mõjutab see inimese iseloomu. Mul on temast lausa kahju, et ta on lapsena pidanud sellist mõttetult ranget isa taluma – minul oli hoopis teistsugune lapsepõlv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme kumbki paras paar. Mina olen nii hajameelne, et unustan sõprade sünnipäevad. Mees ei unusta kunagi, aga tema ei saa kingituste ja tähelepanu osutamise kontseptsioonist üldse aru, ei saa aru, miks inimesed nii palju tähelepanu vajavad, sest ta ise ei vaja seda. Mina olen väga hea suhtleja ja mul on igal pool palju tuttavaid aga kuna kolisin elama metsa oma mehe juurde, jäid tõelised sõbrad kaugele ning kõigil lapsi nii palju, et reisimine on energakulukas ja külla üksteisele satume harva. Siin metsas on ka head tutvused olemas, aga hingesugulast sõbrannat pole lähedalt leidnud. Mees on kohutavalt raskelt teiste inimestega kohanev aga tal on paar ülihead sõpra, kes tulevad külla ka teisest Eesti otsast ja kelle peale saab alati kindel olla. Mees on mul kohutavalt pedantne, lausa äärmuseni, armastab rutiini. Mina olen hajameelne, veidi lohakas, lõhun ja kaotan asju ja vihkan rutiini. Paradoksaalselt on koristamine meie peres minu töö. Aga ometigi saame me kenasti üksteist täiendatud ja oleme täpselt paras paar.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme erinevad ja meie head iseloomuomadused on erinevad, seega ma ei oskagi hinnata, kummal on “parem iseloom”.
Mina olen kannatlikum, empaatilisem, rahulikum. Samas selletõttu ka vähem initsiatiivikas ja jätan palju asju viimasele minutile.
Tema lahendab kõik olmemured kergelt, kunagi ei lükka asju edasi, korraldab meie perele üritusi jmt. Seetõttu on ta ka kärsitu ja minu jaoks vahel raskem taluda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel parem iseloom

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.