Esileht Sünnitus Kellel tehtud valu vähendamiseks emakakaela süst?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kellel tehtud valu vähendamiseks emakakaela süst?

Postitas:

Mõtlen seda baratervikaalne blokaad süsti. Kellele see tehtud ja kuidas toimis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. On tehtud 2korda erinevatel sünnitustel see süst. Väga hästi on mõjunud olen saanud ilusasti puhata. Süsti tegemine ei ole valus aga see süstlanõel on jube pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehti u.4cm avatuse juures, valu leevendas vaid veidi aga avatus tekkis kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei mõjunud ja süst oli ka lisaks kergelt valulik. Kannatasin seni kuni oli tugevad seljavalud ja siis sain seljasüsti, mis toimis 100%. Tõmbas kõik valud tagasi ja sain puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paratservikaal tehti esimese sünnituse ajal. Aitas vähe, aga abiks ikka. Positiivne see, et kui emakas ei taha avaneda, siis see kiirendab protsessi. Mul nii oligi. Miinus, et kiire avanemisega võib süda pahaks minna. Mina oksendasin, aga see oli tühiasi kogu asja juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti teisel sünnitusel. Valu võttis kõvasti vähemaks. Emakakael avanes ka päris kiirelt.

Esimene sünnitus oli epiduraali ja tilgaga ja see oli küll hirmus kogemus. Epiduraal võttis ära seljavalu, aga avanemine ja kroonimine olid ikka jube valusad.

Esmasünnitajatel see süst ei pidavat eriti mõjuma. Aga korduvsünnitajatele soovitan küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti esimesel sünnitusel. Noh,ehk oleks isegi mõjunud, aga resident. kes süstid tegi, keeras ühe neist minu arvates tuksi, sest süsti ajal pritsis süstlast vedelikku nii mu kõhule kui näkku. pärast juhtus see, et ühelt pool emakakael avanes, aga teiselt poolt läks tursesse liigse surve tõttu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehti, jube valus oli ja midagi ei aitanud ka.. avatust ei tekkinud piisavalt ja valu ka vähemaks ei võtnud.. tehti lõpuks erakorraline keiser üldnarkoosis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samuti oli süsti tegemine valus, tuhude valu ei vähendanud ja nagu selgus, jõudis tuimestav aine hoopis beebi vereringesse, toonid läksid kehvaks ja tehti kiire erakorraline keiser. Küllap on kasulik süst, kui veab, paraku tehakse seda pimesi ja nii võibki nõel kogemata veresoont tabada, siis jama käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Kellel tehtud valu vähendamiseks emakakaela süst?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.