Esileht Väikelaps Kellel veel 1a2kuused magavad ja sõidavad vankris?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kellel veel 1a2kuused magavad ja sõidavad vankris?

Postitas:

Kas olen ainuke või kellegil veel selles vanuses lapsed on vankris?
Ümberringi vaatan enam vähem samas vanuses lapsed kelkudega sõidavad,minu lapsele ei meeldi ja oleme vankris.
Palju imelikke pilke olen kohanud…..ise ma küll ei arva,et laps on suur vankri jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen enam, kui kindel, et need ”imelikud pilgud”ainult tunduvad sulle!
See on täiesti normaalne, et sellises vanuses laps istub veel kärus, ma tõesti ei oska arvata, mis seal küll imelikku olla võiks :S
Paljudel lapsed veel ei kõnnigi nii vanalt…

Minu poeg on 1a.10k. ja sõidab samuti kärus, kui vaja…
Kõik päevauned teeb samuti kärus.

Sõida aga rahulikult edasi ja kui keegi tõesti imelikult vaatab, siis on ilmselt tema kupli all mingi tõsine häire!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps armastas ka veel nii selles vanuses ja hiljemgi väga vankris olla ja seal ka magada. Minu meelest oli ka väga mugav sedasi. Ükspäev jäi silma üks emme, kel pisike kelgus magama jäi, loomulikult võttis emme lapse sülle ja siis kõndis edasi, koorem süles ja tühi kelk taga sõitmas 🙂 Mõnusat kärutamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie käime samuti pikemaid jalutuskäike vankriga. algul laps kõnnib ise, siis soovib vankrisse ning lõpuks jääb ka lõunaunne (voodis ei uinu). kelgus millegipärast pikalt sõita ta ei taha ning kaheks tunniks õue magama ju kelku ei pane ometigi.
kes vaatab imelikult, lasku käia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poja tudus päeval aegajalt vanris kuni 10 kuuni. Alates sellest ajast kuni praeguseni (1,8a) käime 2-3 korda nädalas lõunauinakuid kärus tegemas nii, et terve uneaja ma jalutan temaga,kui on head ilmad. Mulle nimelt väga meeldib jalutada:). Olen ka kuulnud tagantselja jutte,et eitea,miks ta nii suure lapsega ikka veel kärutab. Mind need jutud ei huvita,pigem ajavad naerma:).Arvan,et lapsele on hea värskes õhus magada ja mulle endale vabastav jalutamine :).Tee ikka nii,nagu sulle endale õige tundub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja te põete? Mul 2,8 aastane tahab ka vankris istuda ja istubki, sest pikad vahemaad meil liikumiseks. Me elame suures linnas ja siin on väga tavaline, et vankris istub 4 aastane, mitte keegi ei vaata imelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 3-aastane istub ka kärus ja keegi ei vaata imelikult (samuti väga pikad vahemaad mida läbime jalgsi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss tegi kõik uned kuni 2 aastani suures kärus (hakkas käima alles 1a2k), siis reisil olles magas lõunauned kergkärus ja reisilt tagasi tulles alles harjutasin ta tuppa magama. Tervisele on selline kärus-õues magamine ainult positiivselt mõjunud. Eriti külmemal aastaajal!
Ära üldse põe! Nüüd läheme taas peagi soojamaa reisile, laps saab kevadel 2,6 ja laseme tal ka uned kärus teha. Suvel näeb ikka tihti igal pool vanemaid lapsi ka kärus tukkumas, minu arust on see ikka iga vanema otsustada, kuidas ta oma elu korraldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a3k sõidab ärkveloleku ajal kelgus, õigemini ei taha eriti ka kelgus olla, vaid ise ringi liikuda.aga magab kõik päevauned kärus. normaalne. mind tegelt üldse ei huvita, mida küla arvab. eelmine laps magas reisil veel 3a kärus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kellel veel 1a2kuused magavad ja sõidavad vankris?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.