Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?

Postitas:

Olen 34, vanem on mul 59. Vanasti oli ta lihtsalt väga öko ja vihkas vaktsiina, aga nüüd, koroonaajastul ja sisepoliitikat arvestades, on ta võimeline igas asjas mingit halba varjatud tegevust nägema. Maskid on pahad ja tekitavad lämbumist ning bakteriaalset kopsupõletikku, vaktsiinid muundavad meie geneetilist koodi, valimised on pettus, meedia on äraostetud (äraostetud on muidugi kõik – teadlased, arstid jne); pandeemia on välja mõeldud selleks, et inimesi allutada mingi käputäie valitsejate soovile, isegi haiglate ägamine koroonahaigete all oli väljamõeldis, puhas show…

Ma vaatan vahel, mida ta FBs postitab – ta jagab artikleid ja “avastusi”, ilma igasuguse allikakriitilisuseta. Ja samas sõimab kõiki teisi ajupestud lammasteks.

Ahjaa, muidugi saab koroonat ravida C-vitamiiniga või MMSiga. Seda lihtsalt ei taheta inimestele anda, sest siis ei saaks Big Pharma õitseda.

Ütleme nii, et ka suhtlus on väga palju halvenenud meil – kui me enne tülitsesime (siis kui viitsisin veel vastu panna), siis nüüd lihtsalt väldime. Aga ta on siiski mu lapse vanavanem…

 

+48
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, tunnen kaasa. Lisaksin sellele nimekirjale veel lakkamatu kraaksumise, et kogu aeg õhutatakse paanikat, paanika, jälle paanika jne paanika. Ise nad aru ei saa, et see paanika on nende endi peas, mitte teiste.

+39
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid on paraku igas vanuses. Ma olen TA emast paar aastat vanem, aga enda puhul pole niisuguseid asju tuvastanud. Eks see vist natuke ka hariduses ja lugemuses kinni.

+27
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis veel need illuminaadid ja reptiilid ka? Isegi tean ühte MMS-i usku meesterahvast. Aru ei saa, millest vanematel inimestel sellised kiiksud tekivad.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ainult vanematel. Meil just nooremad sugulased 30-40 vahemikus täitsa sassis oma … noh kõik on juba üles loetud. Vanad ja puruvanad (60+ ja 85+) on täitsa eluterve ja arusaava suhtumisega.

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 17:35; 04.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt selline sõber, varastes 30.aastates. Kurb.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks mu vanemad nii lollid pole

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii noor vanem sul.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ???? Mitte nii hull, vaktsiinivastane ta pole ja reisimise eesmärgil ei jõua ära oodata. Aga muidu arvab vist, et kõik maailma arstid on kuidagi kaasatud ja valetavad, mus haiglates toimub. Maski kannab rohkem paratamatusest, et ei hakka avalikult tüli norima ja tolatsema. Hea seegi. Aga kodus pean neid monolooge kuulama…

Muidugi valavad õli tulle ka Irja Lutsari vastuolulised väljaütlemised – algul oli kõigest nohu, siis hull asi, siis pole maskist kasu ja siid ütleb, et kandke maski, iga mõtte plärtsub välja, edastab mingeid kooskõlastamata sõnumeid ja ei saagi aru, mis on tema isiklik arvamus ja millal esindab nõukoda. Ja selline on meil siis aasta naine….

+15
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii noor vanem sul.

Tohoh, 25 aastat vanem ? Enamikel on selles eas juba lapsed. Mina sain lapse 22-selt ja ei olnud nooremate seas isegi.

Aga see vandenõuteoreetikute teema on kurb. Need, kes seda propageerivad, teenivad ullikeste pealt 🙁

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just keskeas mehed on sellised, 3-e tunnen, räägivad väljamõeldisest ega usu ei haigusesse ega vaktsiini ega valitsusse( tulnukatesse jne usuvad) muide, nemad on kõige suuremad seiklejad  ja tervemad ka üldse meie seas! Jumal hoiab joodikuid ja “vaimust vaeseid”?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema ka selline.

2012 tõsiselt uskus, et maailm muutub kottpimedaks ja elekter kaob ja autod ei sõida ja ei tahtnud meid kooli lasta sel päeval.

Praeguseks kuulan, ütlen ahah…hmmm..või nii…ja siis elan oma elu edasi.

Mingil määral hoian kindlasti distantsi, sest ma ei jõuaks ära kuulata kuidas ma oma tervist rikun, kui ta teada saaks, et kräsupea kooki küpsetan (piim + gluteen).

Paaril viimasel aastal ta õnneks ühegi püramiidi skeemi otsa koperdanud ei ole. Teisest sambast saadud raha eest ostab uuema auto (no ta vana on tõesti läbi ja auto tööks vajalik). Kuna tal kinnisvara mida välja üürida siis väga ei muretse.

Kõige hullem…tegu on tervishoiu töötajaga.

+25
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiges selles mingi tõde ikkagi on. Mina arvan, et inimesed Toompeal on ikkagi asja eest. Kui sa oled elanud ühiskonnas, kus ametnikel on piiramatud õigused inimeste üle, siis sa oskad praegust seadusemuudatust karta.

+12
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:59; 09.04 10:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kõiges selles mingi tõde ikkagi on. Mina arvan, et inimesed Toompeal on ikkagi asja eest. Kui sa oled elanud ühiskonnas, kus ametnikel on piiramatud õigused inimeste üle, siis sa oskad praegust seadusemuudatust karta.

Ma ei leia põhjust, miks korralik inimene seda seadusmuudatust kartma peaks? Kui sind on määratud haigena karantiini ja korralikult kodus oled, siis ei tülita sind keegi. Kui sa haigena linna peal ringi traavid ning teisi inimesi nakatad, siis sorry, mingi karistus selle eest peaks ikka olema. Kui sa oma vabadusega teiste inimeste vabadust ohustad, siis see pole ok.

Mul ei ole politseiga kunagi ühtegi negatiivset kogemust, sest ma täidan seadusi ja ei ahista naabreid.

+35
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:29; 09.04 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiges selles mingi tõde ikkagi on. Mina arvan, et inimesed Toompeal on ikkagi asja eest. Kui sa oled elanud ühiskonnas, kus ametnikel on piiramatud õigused inimeste üle, siis sa oskad praegust seadusemuudatust karta.

jajah, organisaatorid ju kremli agendid, lamemaalaste juhtfiguurid ja EKRE, kes üritab sellega populaarsust võita. kohale lähevad lihtsameelsed ja tavalamemaalased

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiges selles mingi tõde ikkagi on. Mina arvan, et inimesed Toompeal on ikkagi asja eest. Kui sa oled elanud ühiskonnas, kus ametnikel on piiramatud õigused inimeste üle, siis sa oskad praegust seadusemuudatust karta.

jajah, organisaatorid ju kremli agendid, lamemaalaste juhtfiguurid ja EKRE, kes üritab sellega populaarsust võita. kohale lähevad lihtsameelsed ja tavalamemaalased

Kohale lähevad inimesed, kelle jaoks vabadus on oluline ja kes julgevad ja kes võtavad aega selle eest seista. Palju muud tavainimene ju teha ei saagi kui lihtsalt seista oma õiguste eest.

Meie lihtsameelsed vanemad on elanud riigikorra ajal, kus ametnikud võisid, mida tahtsid ja kus inimene pidi väga kontrollima, mida ta räägib ja mida ta teeb. Nad ei taha samasugust riigikorda tagasi. Vahet ju pole, kes tahab inimvabadusi piirata, kas Venemaa või Euroopa Liit või su oma riik.

Võta lihtsalt aega süveneda, mis on see seaduseelnõu, mille vastu protestitakse ja ära naeruväärista oma vanemaid ja teisi inimesi.

+11
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:59; 09.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohale lähevad inimesed, kelle jaoks vabadus on oluline ja kes julgevad ja kes võtavad aega selle eest seista. Palju muud tavainimene ju teha ei saagi kui lihtsalt seista oma õiguste eest.

Meie lihtsameelsed vanemad on elanud riigikorra ajal, kus ametnikud võisid, mida tahtsid ja kus inimene pidi väga kontrollima, mida ta räägib ja mida ta teeb. Nad ei taha samasugust riigikorda tagasi. Vahet ju pole, kes tahab inimvabadusi piirata, kas Venemaa või Euroopa Liit või su oma riik.

Võta lihtsalt aega süveneda, mis on see seaduseelnõu, mille vastu protestitakse ja ära naeruväärista oma vanemaid ja teisi inimesi.

Kas sa ise oled sa sellesse seaduseelnõusse süvenenud?

Ainuke asi, mille seaduseelnõu lisab, et nakkushaige võib kinni pidada toimetamiseks tema elu- või asukohta. Ja teine asi, mis eelnõu eraldi paragrahviga lisab, on see, et terviseamet võib oma volituste ja ülesannete täitmiseks kaasata politsei- ja piirivalveameti,” lausus Gritsenko.

Menetluses olev seaduseelnõu lubab edaspidi politseil väärteo korras karistada inimesi, kes ei pea kinni nakkushaiguse piiramiseks kehtestatud nõuetest, näiteks maskikandmisest avalikus siseruumis. Eelnõu ei anna politseile õigust niisama võimaliku nakkushaige koju siseneda ega sealt inimesi kaasa viia. Allikas: https://www.err.ee/1608170515/meeleavaldajate-ja-oigusekspertide-tolgendus-seaduseelnoust-laheb-lahku

Nagu reaalselt, palun süvene teksti ning ära usu kõiki isehakanud Facebooki-jüngreid.

Miks peab koroonahaigel olema vabadus linna peal ringi käia ning teisi inimesi nakatada, kes võivad seetõttu ära surra? Mida on korralikul inimesel karta, kes haigena kodus on? Mitte midagi.

+38
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:29; 09.04 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta lihtsalt aega süveneda, mis on see seaduseelnõu, mille vastu protestitakse ja ära naeruväärista oma vanemaid ja teisi inimesi.

Ma just hommiku poole võtsin selle seaduseelnõu lahti ja ikka ei saanud aru, milles probleem on.

Kehtiv seadus: Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadus

Eelnõu: Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse muutmise ning sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus 347 SE Pärast tutvustavat teksti on eraldi allalaetavad tekstid, vali “Esimene lugemine” alt “Eelnõu” (see nagu on hetke viimane versioon).

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka või igatsema Nõukogude Liidu järele 😛 Nõuka-ajal olid sellised kõik luku ja riivi taga Paldiski maanteel. Aga nüüd on vabadused ja hullukesed võivad vabalt ringi käia ja igasugu jama suust välja ajada. Teised hullukesed usuvad.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema oli ka alguses pigem koroonaeitaja, väitis, et see on lihtsalt tavaline gripp ja et numbreid võltsitakse suuremaks jne. Aga siis jäi mu isa koroonasse (nad ei ela koos) ja siis suri üks mu mehe sugulane (kes on sama vana kui mu ema ja isa, veidi alla 60) koroonasse ja enam ta sellist juttu ei räägi. Ema on mul praeguseks vaktsineeritud (töökoha tõttu) ja on praegugi väga vandenõuteoreetikute ja vaktsiinivastaste suhtes negatiivselt meelestatud.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiges selles mingi tõde ikkagi on. Mina arvan, et inimesed Toompeal on ikkagi asja eest. Kui sa oled elanud ühiskonnas, kus ametnikel on piiramatud õigused inimeste üle, siis sa oskad praegust seadusemuudatust karta.

jajah, organisaatorid ju kremli agendid, lamemaalaste juhtfiguurid ja EKRE, kes üritab sellega populaarsust võita. kohale lähevad lihtsameelsed ja tavalamemaalased

<p style=”text-align: right;”>Kohale lähevad inimesed, kelle jaoks vabadus on oluline ja kes julgevad ja kes võtavad aega selle eest seista. Palju muud tavainimene ju teha ei saagi kui lihtsalt seista oma õiguste eest.

Meie lihtsameelsed vanemad on elanud riigikorra ajal, kus ametnikud võisid, mida tahtsid ja kus inimene pidi väga kontrollima, mida ta räägib ja mida ta teeb. Nad ei taha samasugust riigikorda tagasi. Vahet ju pole, kes tahab inimvabadusi piirata, kas Venemaa või Euroopa Liit või su oma riik.

Võta lihtsalt aega süveneda, mis on see seaduseelnõu, mille vastu protestitakse ja ära naeruväärista oma vanemaid ja teisi inimesi.

</p>
Kohale läheb kõige rumalamat masti aktivist, kes arvab, et Eestis peaks valitsema anarhia. Sest kui seadusi pole, siis ta võib teha, mida ise tahab. See inimene ei oska mõelda, et sellisel juhul teeksid ka kõik teised, mis ise tahavad, valitseks hundimoraal ja nõrgemad kas kohaneksid või kaoksid. Nõrgemad on ka need, kes on äärmuslikult rumalad. Selline “vabadusvõitleja” ei saa aru, mis on õigusriik ja kuidas seadusi vastu võetakse. Sellisel inimesel oli juba põhikoolis raske asjadest aru saada. Praegu toimuv (pandeemia) hirmutab teda. Tal ei ole oskust ise mõelda, hirmu tõttu on teda lihtne üles kütta ja panna kordama primitiivseid loosungeid (mille kõigi põhisisu on see, et reaalsuse hirmutavat osa pole olemas, see on reptiilide väljamõeldis).

Organisaatoritele on need inimesed väga tänuväärne saak.

+36
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu isa on üpris vastuvõtlik sellistele alternatiivsetele asjadele, aga päris segi ta pole veel läinud. Ta üsna haiguste foobik ja seda koroonat algusest peale kartnud ja pigem läks sassi seepärast, et lues nõrkemiseni kõik uudiseid ja artikleid nii eesti, soome, kui inglise keeles ja tegi nendest mulle hulle ülevaateid. Nüüd on ta vaktsineeritud ka. Tema vandenõuteooriad piirduvad sellega, et kõik tahavad talle halba ja keeravad pidevalt talle käru. Ameeriklaste kuul käimine pidi ka fabritseeritud olema.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 34, vanem on mul 59. Vanasti oli ta lihtsalt väga öko ja vihkas vaktsiina, aga nüüd, koroonaajastul ja sisepoliitikat arvestades, on ta võimeline igas asjas mingit halba varjatud tegevust nägema. Maskid on pahad ja tekitavad lämbumist ning bakteriaalset kopsupõletikku, vaktsiinid muundavad meie geneetilist koodi, valimised on pettus, meedia on äraostetud (äraostetud on muidugi kõik – teadlased, arstid jne); pandeemia on välja mõeldud selleks, et inimesi allutada mingi käputäie valitsejate soovile, isegi haiglate ägamine koroonahaigete all oli väljamõeldis, puhas show…

Ma vaatan vahel, mida ta FBs postitab – ta jagab artikleid ja “avastusi”, ilma igasuguse allikakriitilisuseta. Ja samas sõimab kõiki teisi ajupestud lammasteks.

Ahjaa, muidugi saab koroonat ravida C-vitamiiniga või MMSiga. Seda lihtsalt ei taheta inimestele anda, sest siis ei saaks Big Pharma õitseda.

Ütleme nii, et ka suhtlus on väga palju halvenenud meil – kui me enne tülitsesime (siis kui viitsisin veel vastu panna), siis nüüd lihtsalt väldime. Aga ta on siiski mu lapse vanavanem…

täna Ekret selle eest, et ta on ühiskonna lõhestamiseks suure töö ära teinud.

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on ema 78 ja õnneks kuulab mind.
Enne vaktsineerima minekut helistas ema mulle ja ütles, et ta sõbranna (teine vana inimene) oli öelnud, et üks ka vaktsineeris (kauges külas üks mees keda võib-olla olemaski ei olnud) ja suri 3 päeva peale seda ära, tema ei julge minna vaktsineerima nüüd. Õnneks selgitusele, et sul palju kaasuvaid haigusi ja sa pead vaktsineerima sain ta kiiresti nõusse.
Minu emal on nii, et keegi kusagil räägib ja tema siiralt usub kõike, sest no miks peaks inimesed valetama.
Teemad mida olen pidanud ümberlükkama:
-Maskides ei ela ussid, kes su kehasse tungivad.
-Koroona testi andes ei saa ajukahjustust, kiipi ka ei panda, ninaverejooksu ei teki, valus ka ei ole.
-Maskis olles ei saa ka ajukahjustust, hapniku saad ka piisavalt.
– Kõiki poode ei panda kinni, oma söögi ja apteegikraami saad ilusasti kätte.
– Vanad inimesed tohivad poes käia, keegi neid välja ei aja.
– Vaktsiiniga ei tule tromb (99.9%), midagi muud ka hullu ei juhtu jne.

Õnneks usaldab mind ja kuulab ja usub mida mina räägin.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:13; 08.05 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ema 78 ja õnneks kuulab mind. /—/

Enne vaktsineerima minekut helistas ema mulle ja ütles,/—/

Õnneks selgitusele, et sul palju kaasuvaid haigusi ja sa pead vaktsineerima sain ta kiiresti nõusse. /—/

Teemad mida olen pidanud ümberlükkama: /—/

Õnneks usaldab mind ja kuulab ja usub mida mina räägin.

Oota, ma ei saa nüüd aru: kumb teist on ema ja kumb on laps?

Kas su ema on 78-aastaselt juba dementne, või on muidu nõrgamõistuslik?

Kui ei, siis miks sa suhtud temasse nii üleolevalt ja usud, et sina tead kuidas on, tema aga on loll, kellel pole õigust omada omaenda arvamust ja ta tuleb igal juhul ümber veenda arvama just täpselt niimoodi nagu sina? “Õnneks”?

Kas sa ise tahad, et kui sina saad 78, siis sinu lapsed suhtuvad sinusse samamoodi ja teevad sinu eest otsuseid?

Miks sa ei või oma ema austada ja lasta tal teha oma otsused ise?

Vastik on selline täiemõistuslike vanainimeste patroneerimine/matroneerimine.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vanemad on mul normaalsed, aga tädi on see-eest justkui ära keeranud oma koroonaeitamise ja konspiratsiooniteooriatega. Pidevalt postitab oma FB seinale piinlikke lollusi. Selline tunne, et võta või sõbralistist maha, sest mulle hakkab taoline absurdsete rumaluste levitamine täiega vastu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohale lähevad inimesed, kelle jaoks vabadus on oluline ja kes julgevad ja kes võtavad aega selle eest seista. Palju muud tavainimene ju teha ei saagi kui lihtsalt seista oma õiguste eest.

Suured eestkõnelejad on endised vangid, narkomaanid, eks nemad ju teavad tõesti kuidas peab oma “õiguste ja vabaduse” eest seisma.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ka alguses suhtus väga tõrjuvalt vaktsiinidesse, aga pärast põhjalikku selgitustööd ( olen asja uurinud paljudest allikatest ja mitmes keeles ), suusin teema lahti selgitada.  Jagasin infot jupi kaupa, iga nädal natuke ja mõnda kohta kordasin,  mõtles järgi ja sai aru. Nüüd käis vaktsineerimas, sealjuures  ilma igasuguste kõrvalnähtusteta ja on väga rahul. Sai lõpuks väga hästi aru, et võimalik nakatumine võib olla kordades hullem, seda enam, et tüsistused võivad avalduda alles mitmeid kuid hiljem või üldse mitte ära kaduda. See on väga vastik viirus.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline vandenõuteoreetik on mu eksmees ja laste isa, 52-aastane. Mingi uuringu kohaselt ei olene vandenõuteooriatesse uskumise soodumus haridustaustast ja kultuurist. Mu laste isa on magistrikraadiga ja head karjääri teinud aga lapsed on mures, et varsti on ta töötu, sest ta ajab oma FB seinal sellist iba, et kui tööandja ja kolleegid seda näevad, siis pikka pidu tal seal töökohas olema ei saa. Lastel, kes on peaaegu täiskasvanud ja üks on täiskasvanu, on nii piinlik. Kord kuulsin neid omavahel arutlemas et peaks perekonnanime ära vahetama, siis ei seostata neid selle hulluga, kes netis paanikat külvab, kahtlustades kõiki teisi paanika tekitamises. Lastest on nii kahju, iga laps soovib et tal oleks vanem kelle üle uhkust tunda, aga nende isa tegevus tekitab piinlikkust. Ta on FB sõber paljude laste kooliaegsete klassikaaslaste vanematega ja temast juba räägitakse. Põhisõnum on tal see, et peab ikka oma peaga mõtlema ja mitte lamba moodi kuuletuma, näomaskid tekitavad muidugi ka ajukahjustust ja testimiseks kasutatav varustus tekitab vähki.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees 52 ja järjest hullemaks läheb. Eile püüdis mulle selgeks teha, et kui üle poole tunni maski kanda, saad ajukahjustuse. Kõrgharidusega inimene, aga täielikult mingile ullikese tasemele langenud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?