Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?

Postitas:

Ilmselt nad saavad oma info väga piiratud kohtadest ehk nende uudistekanalid on kas sarnased või ongi paar aktiivset propaganda kanalit ja sellest täiesti piisabki. Edaspidi lööbki nii FB, kui Youtube neil sarnaseid teemasid ette. Nii see manipulatsioon toimub. Aju saab kenasti treenitud märkama ja uskuma vandenõusid.

Alati ja alati tasub suurt pilti vaadata, uudiseid erinevatest valdkondadest, erinevatest riikidest jne. Ka teadusuuringuid tuleb läbi vaadata mitmeid ja välja selgitada, kas teadusuuringud on tehtud adekvaatselt, sest ka see on oluline.

P.S. olen ka EKRE toetaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt nad saavad oma info väga piiratud kohtadest ehk nende uudistekanalid on kas sarnased või ongi paar aktiivset propaganda kanalit ja sellest täiesti piisabki. Edaspidi lööbki nii FB, kui Youtube neil sarnaseid teemasid ette. Nii see manipulatsioon toimub. Aju saab kenasti treenitud märkama ja uskuma vandenõusid.

Alati ja alati tasub suurt pilti vaadata, uudiseid erinevatest valdkondadest, erinevatest riikidest jne. Ka teadusuuringuid tuleb läbi vaadata mitmeid ja välja selgitada, kas teadusuuringud on tehtud adekvaatselt, sest ka see on oluline.

P.S. olen ka EKRE toetaja.

Paljud inimesed on suutelised allikakriitilised olema? Ja ise infot otsima? Stressi- ja pingetaluvus on ka erinev inimestel – seegi mõjutab vastuvõtlikkust igasugu umbluuteooriatele. Ja seegi on olulibe kui palju on usalduskrediiti info esitajal – juba ette riigivaenulik kontingent kahtleks selles ka, et päike idast tõuseb, kui seda valitsus pidevalt korrutaks. Ja osade meelest on lihtsalt äge vastanduda. Ja osade arvates on väga valuline vastandumine otsetee 16 korda kuulsamaks.
Mina ei ole EKRE toetaja. Aga ma võiksin Sinuga vabalt aiandusest vestelda ja kummagi poliitiline veendumus ei segaks.
Oma sugulaste ja hõimlastega ju tead, millise maailmanägemusega inimesed on ja mis teemasid vältida. Vähem tuttavatega ei hakka hoobilt rääkima ei poliitikast, vaktsineerimisest ega maakera vormist. On ju palju neutraalsemaid teemasid laialt käes. Ja kui vestluspartner iga teema otsapidi poliitikasse vms. peale keerab, siis aitab reeglina valge vale ja kiirustamine “unustatud” kokkusaamisele. Fanaatikutega ei viitsi vestelda ja terroristidega läbi ei räägi ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 17:35; 04.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 34, vanem on mul 59. Vanasti oli ta lihtsalt väga öko ja vihkas vaktsiina, aga nüüd, koroonaajastul ja sisepoliitikat arvestades, on ta võimeline igas asjas mingit halba varjatud tegevust nägema. Maskid on pahad ja tekitavad lämbumist ning bakteriaalset kopsupõletikku, vaktsiinid muundavad meie geneetilist koodi, valimised on pettus, meedia on äraostetud (äraostetud on muidugi kõik – teadlased, arstid jne); pandeemia on välja mõeldud selleks, et inimesi allutada mingi käputäie valitsejate soovile, isegi haiglate ägamine koroonahaigete all oli väljamõeldis, puhas show…

Mul on kaks sellist töökaaslast. Nooremad inimesed, üks on vast 36 ja teine 29. Küll nad võivad jaurata sel koroona teemal. Küll neid hirmutatakse, küll neid ahistatakse…ja keegi ei küsi seda ju neilt. Nad suvalisel hetkel lihtsalt löövad noka lahti ja sealt hakkab tulema…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

78 on ikka  kõrge vanus ja  tema maailmapilt teine, arusaamad elust on teised ja allikakriitilisus puudub. Mäleprobleemid algasid tal juba  u.10a tagasi, unustamised, nimede sassi ajamised, valesti rääkimine jne.

Minule tundub küll, et siin on juba kerge dementsusega tegemist, kõik ei ela 100aastaseks ja ei oma sealjuures selget mõistust.

Dementsus võib arenema hakata ka muidugi veel nooremas eas kui 70+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:13; 08.05 12:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel ema/isa vandenõuteoreetik?